Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łuchniak Sonia Mosty Bieg Malucha - 2014 -2013
2 Łuchniak Nina Mosty Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
3 Bujalski Michał Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 GENETIX Team
4 Bujalska Paulina Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 GENETIX Team
5 Likowska Stella Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
6 Maślanka Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
7 Latek Łukasz Kętrzyn Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
8 Glezman Maja Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 Lęborski klub biegacza im.braci petk
9 Gołąbowicz Oliwia Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 Lęborski klub biegacza im.braci petk
10 zwierzynska nina Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
11 wojdyło weronika Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
12 Surdy Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
13 Rycharski Mikołaj Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
14 Bartoszewska Marta Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
15 Mendalka Maciej Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
16 Bagiński Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP8 Gdańsk
17 Rotman Mikolaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
18 Rotman Iga Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
19 Markowska Lena Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
20 Masternak Emil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP39
21 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole
22 Bohdziewicz Lauren Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
23 Stencel Szymon Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 Szkoła Podstawowa 44
24 Cieślik Adam Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła Podstawowa 44
25 Cieślik Tomasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła Podstawowa 44
26 Sztybor Antek Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
27 Littwin Albert Kłosowo Bieg Malucha - 2014 -2013
28 Littwin Robert Kłosowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 OSP KŁOSOWO
29 Miecznikowska Lidia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
30 Piernicki Sebastian Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
31 Piernicki Błażej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
32 kaniuka ewa gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
33 Kaniuka iga gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
34 GLUBIAK BORYS Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
35 Juszczyk Karol Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
36 Wysłouch Tomasz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
37 Wysłouch Maria Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
38 Gumkowska Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
39 Smorczewski Bruno Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
40 Parzyk Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
41 Południewski Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
42 Tartanus Kinga Nieborów Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GZSiSS / SP92
43 Wojnarowski Cezary Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole krzyś
44 Wojnarowska Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole krzyś
45 Korpalska Ida Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
46 Chmurzynska Oliwia Stężyca Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 SKLA Sopot
47 Witkowska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
48 Witkowska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
49 Panek Bianka Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 75 w Gdańsku
50 Panek Dawid Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 75 w Gdańsku
51 Zakrzewska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SzP. 75
52 Zakrzewski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SzP. 75
53 Kubicki Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
54 ZARZYCKI Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
55 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg Malucha - 2014 -2013
56 Kusyk Maciej Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole Radosny Zakątek
57 Kusyk Marta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 19
58 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
59 Strusiński Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 SP 75 w Gdańsku
60 Gajek Szymon Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
61 Zwolińska Amelia Kowale Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła Podstawowa w Kowalach
62 Wraga Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole nr 68
63 Wróblewska Helena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkola Podstawowa nr 48
64 Cellmer Magdalena Pruszcz Gdanski Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
65 Suchodolski Jakub Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
66 Suchodolski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
67 Polak Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
68 Schwan Mateusz Rumia Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
69 Chrapkowska Paulina Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
70 Politowska Laura Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
71 Politowska KAJA Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
72 Pępek Aniela Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
73 Pępek Maksymilian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
74 Bosch Matylda Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 49
75 Fordoński Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
76 Nowicka Nel Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Malucha
77 Nowicka Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkola
78 Nowicka Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole
79 Rumkowska Nikola gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015
80 Gościcki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Jaguar Gdańsk
81 Gościcka Natalia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Akademia Blanika AZS AWFiS
82 PALECKI OLGIERD GDAŃSK Bieg Brzdąca - 2019-2015
83 Miranowicz Marcelina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Miranowicz Team
84 Miranowicz Miłosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Miranowicz Team
85 Tuszkowski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 GKS Stoczniowiec
86 Kotulak Paweł Borkowo Bieg Malucha - 2014 -2013
87 Kotulak Jan Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
88 Pawłowska Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
89 Pawłowska Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
90 Lenz Paweł Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
91 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76 Gdańsk
92 Wróblewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SKLA Sopot
93 Szyca Iza Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
94 Dołęcka Malena Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
95 Dołęcki Milan Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
96 Grudzińska Hanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
97 Grudzińska Zofia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
98 Grudzińska Maria Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
99 Lademan Wiktoria Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
100 Grzeszczuk Jakub Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Sztafeta Nadziei


Wyświetleń: 5875

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ