Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 darmowy udział
2 Wencel Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
3 Wencel Martyna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
4 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 84 darmowy udział
5 Malinowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
6 Malinowska Sara Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
7 Kuraś Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 xRunners darmowy udział
8 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
9 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76 darmowy udział
10 Kucharczyk Tymon Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
11 Karwowski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk darmowy udział
12 Karwowska Jagoda Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 SP 92 Gdańsk darmowy udział
13 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
14 Łosowska Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 81 Gdańsk darmowy udział
15 Bobrowska Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 33 Gdańsk darmowy udział
16 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Rotmanka darmowy udział
17 GÓRALSKI WOJCIECH GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
18 GÓRALSKI KACPER GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
19 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
20 Biskupski Bartosz Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
21 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 4 Pruszcz Gdanski darmowy udział
22 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
23 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
24 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
25 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
26 Janicki Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
27 Janicki Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
28 Gabała Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
29 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
30 Gabała Laura Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
31 Klimkiewicz Dawid Gdansk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 darmowy udział
32 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
33 Klimkiewicz Zuzia Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
34 Fabijańczyk Agata Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 14 GDAŃSK darmowy udział
35 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
36 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 AZS AWFiS Gdańsk / SP 76 Gdańsk darmowy udział
37 Rykowski Olivier Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
38 Czechowski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk darmowy udział
39 Czechowska Paulina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk darmowy udział
40 Karwat Lena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
41 Karwat Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
42 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Morska Szkoła Podstawowa darmowy udział
43 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
44 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 75 Gdańsk darmowy udział
45 Baryła Barbara gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK darmowy udział
46 Baryła Karolina gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK darmowy udział
47 Wiloch Jakub Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
48 Czarkowski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 27 GDAŃSK darmowy udział
49 Czarkowska Marta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 27 GDAŃSK darmowy udział
50 Czarkowska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK darmowy udział
51 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 68 Gdańsk darmowy udział
52 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Bajkowy Domek darmowy udział
53 Klos Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
54 Klos Zofia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
55 Wycichowski Tomasz Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 darmowy udział
56 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 darmowy udział
57 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 darmowy udział
58 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk darmowy udział
59 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 9 Pod Bukami w Gdańsku darmowy udział
60 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 III STO darmowy udział
61 Bach MATEUSZ gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
62 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 darmowy udział
63 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
64 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 sp 80 Gdańsk darmowy udział
65 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
66 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
67 Misiura Oliwia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 STO 3 darmowy udział
68 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SJSP Kreativsport Lębork darmowy udział
69 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański darmowy udział
70 Kuncewicz Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 sp 80 Gdańsk darmowy udział
71 Jabłońska Antonina Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Wydra SQUAD darmowy udział
72 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
73 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
74 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 III STO darmowy udział
75 Krawczyk Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Muchomorek darmowy udział
76 Lewandowski Filip Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 SKLA Sopot darmowy udział
77 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
78 Gajewska Joanna Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
79 Gajewski Szymon Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
80 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
81 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
82 Mazurek Dominik Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
83 Mazurek Cezary Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
84 Jasiński Karol Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec darmowy udział
85 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Ks Portowiec darmowy udział
86 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Ks Portowiec darmowy udział
87 MĄCZKOWSKI Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec darmowy udział
88 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Ks Portowiec darmowy udział
89 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SGA Gdynia darmowy udział
90 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SGA Gdynia darmowy udział
91 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
92 Barańczuk MAKSymilian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
93 Leśnik Mateusz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
94 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
95 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
96 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
97 Strzelecka Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk darmowy udział
98 Paczkowski Tomasz WEJHEROWO Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
99 Paczkowski Wojciech WEJHEROWO Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
100 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013 Akademia Blanika AZS AWFiS darmowy udział


Wyświetleń: 534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ