Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Latosinska Helena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
2 Latosińska Maria Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
3 Kocięda Karol Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2014 -2013
4 Romanowski Jędrek Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 ST Runners jr
5 Romanowska Zosia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 ST Runners jr
6 Surdy Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska
7 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013
8 Winiarska Sylwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
9 Miranowicz Marcelina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
10 Jaremko Ziemowit Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
11 Jaremko Marcel Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
12 Bartoszewicz Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk
13 Brożyńska Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
14 ŻUCHOWIECKA Pola Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013 Pozytywne przedszkole nr 3
15 ŻUCHOWIECKA Karina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 16 Gdańsk
16 Oryńczak Hanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
17 Glebow Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa Morska im. Aleksandra Doby
18 Kaszubowski Jaś Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 80
19 Kaszubowska Tosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Olimpijczyk
20 Rojek Rebeka Sopot Bieg Brzdąca - 2019-2015
21 Rojek Dawid Sopot Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
22 Paprocki Adrian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
23 Szamotulski Oskar Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Szamo Family Lechia Gdańsk
24 Szamotulska Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 47 w Gdańsku / Szamo Family
25 Strusiński Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska SP 75 w Gdańsku
26 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 PSP 4
27 Kulik Karol Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 12 Gdańsk
28 Kulik Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 12 Gdańsk
29 Jodinis Leon Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 ST Runners jr
30 Jaros Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Preludium
31 Falk Natalia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp kowale
32 Falk Julia GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp kowale
33 Klawikowska Iga Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
34 Książek Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole TE Vizja
35 Barczak Adam Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 39 Gdańsk
36 Barczak Michał Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 39 Gdańsk
37 Huta Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 43 w Gdańsku
38 Pępek Aniela Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
39 Jansa Jeżyna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole Nr 73 w Gdańsku
40 Jansa Jaśmina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP Nr 42 w Gdańsku
41 Wróblewska Helena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkola Podstawowa nr 48
42 Zaj Michał Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Akademia Malucha
43 Engelbrecht Łucja Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
44 Niedźwiecki Kamil Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska Zespół Szkół Samochodowych
45 Niedźwiecki Paweł Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr. 83 Kolorowe kredki w Gdańsku
46 Miotk Hanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
47 Karolczak Natalia Rotmanka Bieg Brzdąca - 2019-2015
48 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 80 Gdańsk
49 Drewnowska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
50 Rotman Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
51 Rotman Iga Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Nr 80
52 Grzegorzek Gabriel Gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015
53 Grzegorzek Szymon Gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013
54 KOŃCZYŃSKI ROBERT GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W GDAŃSKU
55 KOŃCZYŃSKI STANISŁAW GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013 PRZEDSZKOLE SIÓSTR ANTONINEK GDAŃSK OLIWA
56 Bróździński Stanisław Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
57 Pyzdrowska Kinga Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 34 Gdańsk
58 Satiński Natan Nowy Dwór Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
59 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg Malucha - 2014 -2013 CHOJNICZANKA
60 Izabela Szyca Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
61 Szymczak Bruno Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska NoNameTeam
62 Zdrojewski Krzysztof GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
63 Szymborska Małgorzata Niestępowo Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska ALO
64 Szymborska Marika Niestępowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 50 Gdańsk
65 Myśliński Franek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 56
66 Kryszeń Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska
67 Kryszeń Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
68 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 KL Lechia
69 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
70 Pępek Maksymilian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
71 Szerszeń Julian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Radosny Zakątek
72 Piotrowski Jan Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
73 Piotrowski Adam Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
74 Łaguna Pola Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
75 Łaguna Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
76 Łaguna Anna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 KL Lechia
77 Tuszyński Kacper Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
78 Kowa Marcelina Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2014 -2013 Marcela
79 Kowa Kacper Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Marcela
80 Mudziński Tymon Trąbki Wielkie Bieg Malucha - 2014 -2013
81 Oryńczak Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
82 Gumkowska Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska LKS Zorza Gdynia
83 Chmurzyńska Oliwia Stężyca Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska SKLA SOPOT
84 Chałkowska Maja Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
85 Groth Maria GDAŃSK Bieg Brzdąca - 2019-2015
86 Podolak Emil Gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015
87 Hołubowicz Staś Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
88 Hołubowicz Jaśmina Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
89 Miszczuk Leon Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
90 Kuźmiński Eugeniusz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
91 Stolf Maja Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
92 Hering Leon Tczew Bieg Malucha - 2014 -2013
93 Hering Nina Tczew Bieg Brzdąca - 2019-2015
94 Hering Lena Tczew Bieg Malucha - 2014 -2013
95 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska GKS Stoczniowiec
96 Zwolińska Amelka Kowale Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szko) a Podstawowa w Kowalach
97 Zajączkowska Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
98 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
99 Kruszyńska Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Inkubator Biegania
100 Kruszyńska Izabela Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Inkubator Biegania


Wyświetleń: 6293

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ