Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cellmer Magdalena Pruszcz Gdanski Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
2 Tuszkowski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 GKS stoczniowiec Gdańsk darmowy udział
3 Dołęcki Milan Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
4 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
5 Gumowska Laura Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015 Gumisie darmowy udział
6 Maciejewicz Andrzej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
7 Zdanko Miłosz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
8 Urbaniak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Gorillas darmowy udział
9 Urbaniak Martyna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Gorillas darmowy udział
10 Ostrowski Nathan Elbląga Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SSP 3 ELBLĄG darmowy udział
11 Lis Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
12 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
13 Łęcka Iga Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
14 Łęcki Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
15 Marciniuk Oliwia Banino Bieg Malucha - 2014 -2013 KFMM Triathlon Team darmowy udział
16 Tuźnik Filip Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
17 Szyca Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
18 Narbut Igor Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
19 Bulkowski Aleksander Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
20 Bulkowska Martyna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
21 Dusza Leonard Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
22 Czerniak Julia Elbląg Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 26 Elbląg darmowy udział
23 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015 mama w trojmiescie darmowy udział
24 Lewandowska Marta Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 73 darmowy udział
25 Lewandowska Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 ZSP nr.1 w Gdańsku darmowy udział
26 ŻÓŁKIEWICZ Patrycja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska SP 12 Gdańsk darmowy udział
27 nowicka Nel Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
28 nowicka Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
29 nowicka Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 2 gdańsk darmowy udział
30 Dzik Ksawery Elblag Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
31 Żak-Gardiol Gabriel Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
32 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
33 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
34 Korolkiewicz Małgorzata Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
35 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
36 Jelinski Marcel Nowa Wieś Przywidzka Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
37 Burchard Oskar Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
38 Kuc Mikołaj Bystra Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
39 Kuc Bartosz Bystra Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
40 Kostarczyk Bartosz Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska darmowy udział
41 Plata Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
42 Jasnowski Fabian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
43 Jasnowski Milan Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
44 Jasnowski Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
45 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
46 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
47 Zachara Olivier Gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
48 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa Nr 76 darmowy udział
49 Kwieczyński Wojciech Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
50 Grabowska Gabriela malbork Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
51 Grabowska Zuzanna malbork Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
52 Szewczyk Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Maczki Run darmowy udział
53 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 MKS Truso Elbląg darmowy udział
54 Nadkański Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
55 Weryk Stanisław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku darmowy udział
56 Grosz Staś Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
57 Grosz Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
58 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Neptun darmowy udział
59 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Marchewka Przedszkole darmowy udział
60 Butkiewicz Anna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
61 Junowicz Wojtek Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm darmowy udział
62 Tuszkowski Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska GKS Stoczniowiec darmowy udział
63 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
64 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
65 Dybowski Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
66 Dybowski Szymon Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
67 Gradowski Jarosław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk darmowy udział
68 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk darmowy udział
69 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański darmowy udział
70 Leśnik Maetusz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
71 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 SP89 Gdańsk darmowy udział
72 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 przedszkole 64 Gdańsk darmowy udział
73 Stańczak Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
74 Pinker Patryk Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 darmowy udział
75 Pinker Michał Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
76 Mituś Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
77 Mituś Milena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
78 pietrowicz olga gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
79 pietrowicz julia gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
80 Radkowiak Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska TeamSpirit darmowy udział
81 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec darmowy udział
82 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
83 Żulewksa Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
84 Bykowski Kacper GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013 GKW Drakkar darmowy udział
85 Bykowski Cezary GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GKW Drakkar darmowy udział
86 Wisiorek Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Wisiorki darmowy udział
87 Zbroński Gabriel Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 darmowy udział
88 Szmitke Laura Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
89 Szmitke Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
90 Cysewska Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Leonardo darmowy udział
91 Skiba Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska Szkoła podstawowa 35 darmowy udział
92 Broma Emilia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP nr 5 Gdańsk darmowy udział
93 Zienkiewicz Liwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 LiwiaBiega darmowy udział
94 Zienkiewicz Pola Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 PolaBiega darmowy udział
95 Radomska Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 52 darmowy udział
96 Radomski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 52 darmowy udział
97 Elmrych Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 darmowy udział
98 Strojna Karolina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Fantazja przedszkole 54 darmowy udział
99 Łapiński Jaś Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 darmowy udział
100 Łapińska Basia GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP27 darmowy udział


Wyświetleń: 1519

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ