Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tuszkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GKS stoczniowiec Gdańsk | |
2 | BUDKOWSKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
3 | Jóźwik Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
4 | JAGIELSKA WIKTORIA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
5 | Naumiuk Jas | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
6 | Szydłowska Gabriela | Włocławek | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Anwil Włocławek | |
7 | Sztybor Antek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
8 | Wróblewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
9 | Maślanka piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
10 | Janeczek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Lufthansa Systems Poland | |
11 | Piotrak Julia | Pasłek | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 3 Pasłek | |
12 | Korniluk Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
13 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SSP 3 ELBLĄG | |
14 | Lis Maksymilian | Gdańsk | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | |||
15 | Baczyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
16 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
17 | Stańczak Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
18 | Pinker Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
19 | Cysewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Leonardo | |
20 | Radomski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 52 | |
21 | PAWLICZAK ALEKSANDER | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
22 | PAWLICZAK ALICJA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
23 | Łaguna Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
24 | Bartoszewicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
25 | Szamotulska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 47 w Gdańsku / Szamo Family | |
26 | Kulik Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
27 | Falk Julia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp kowale | |
28 | Izabela Szyca | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
29 | Zdrojewski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
30 | Szymborska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 50 Gdańsk | |
31 | Myśliński Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 56 | |
32 | Kryszeń Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
33 | Dekowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
34 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp Rotmanka | ||
35 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
36 | Kowa Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Marcela | |
37 | Zwolińska Amelka | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szko) a Podstawowa w Kowalach | |
38 | Staniak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 56 Gdańsk | |
39 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 42 | |
40 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
41 | Korolkiewicz Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
42 | WRYCZ-REKOWSKA ANTONINA | JUSZKOWO | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
43 | Leszczyński Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
44 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SJSP Kreativsport Lębork | |
45 | Fabijańczyk Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 14 GDAŃSK | |
46 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
47 | Winiecka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | AZS AWFiS Gdańsk / SP 76 Gdańsk | |
48 | Czechowski Dominik | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
49 | Czechowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
50 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
51 | Baryła Barbara | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
52 | Baryła k | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
53 | Czarkowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
54 | Bach MATEUSZ | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
55 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
56 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
57 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
58 | Mazurek Cezary | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
59 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
60 | MĄCZKOWSKI Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Ks Portowiec | |
61 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SGA Gdynia | |
62 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
63 | Strzelecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
64 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
65 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP8 Gdańsk | |
66 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
67 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
68 | Tymiński Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku | |
69 | OGŁOZIŃSKA Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
70 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
71 | Gwazdacz Karolina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA | |
72 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
73 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
74 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | MARED TEAM / SP27 GDAŃSK | |
75 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ZKPIG13 Gdańsk Zaspa | |
76 | Szybmorska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 50 im. Emilii Plater | |
77 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP Borkowo | |
78 | Rentfleisz Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
79 | Zamojska Anastazja | Kartuzy | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Kartuzy | |
80 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Deaf junior | |
81 | Mleczek Antonina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP76 | |
82 | ZWARA JULIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
83 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
84 | Szymańska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 81 Gdańsk | |
85 | Kuraś Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | xRunners | |
86 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 4 Pruszcz Gdanski |
Wyświetleń: 20951