Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Hildebrand Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
402 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
403 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
404 | Kuraś Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | xRunners | |
405 | Malinowska Sara | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
406 | Malinowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
407 | Wencel Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
408 | Wencel Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
409 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | ||
410 | Bartków Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
411 | Kosińska Celina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
412 | Szymańska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
413 | Szymańska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
414 | Szymańska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 81 Gdańsk | |
415 | Łapińska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | GKS stoczniowiec Gdańsk | |
416 | Runowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | ||
417 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | sp8 Gdańsk | |
418 | Kpoczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
419 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 47 w Gdańsku | |
420 | Jakubek Gwidon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | ||
421 | Shtonda Denys | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
422 | ZWARA JULIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
423 | Ronowski Bartosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 48 w Gdańsku | |
424 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
425 | Terebun Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
426 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Wisiorki | |
427 | Wisiorek Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Wisiorki | |
428 | Lepek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
429 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
430 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
431 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
432 | Rogiecka Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 86 | |
433 | Sukniewicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
434 | Sukniewicz Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
435 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
436 | Kowalczyk Tymek | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
437 | Federowicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa | |
438 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ZKPIG13 Gdańsk Zaspa | |
439 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | MARED TEAM / SP27 GDAŃSK | |
440 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku | |
441 | Grzesiuk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole 57 | |
442 | Szczęsny Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
443 | Adamski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm | |
444 | Adamski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm | |
445 | Konop Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
446 | Konop Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
447 | Spryszyński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
448 | Gołaszewski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
449 | Gołaszewski Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
450 | Kuraś Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | xRunners | |
451 | Korchut Wanda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa | |
452 | Korchut Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole MegaMocni Gdańsk Zaspa | |
453 | Wolak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
454 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
455 | Olszewska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
456 | Zinkiewicz Zuza | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
457 | Steller Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
458 | Wilk Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 41 | |
459 | OGŁOZIŃSKA Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
460 | OGŁOZIŃSKI Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
461 | Kowalczyk Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Bajkowy Domek | |
462 | Bachnik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole Wielka Przygoda | |
463 | Obuch Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | SP 61 Gdańsk | |
464 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 18 | |
465 | Czop Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 44 | |
466 | Tomaszewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
467 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
468 | PORTYCH ERNEST | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole "Gwarny Dworek" | |
469 | Walesiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
470 | Walesiak Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole nr 71 Diamencik | |
471 | Walesiak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole nr 71 Diamencik | |
472 | Łapińska Basia | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP27 | |
473 | pietrowicz julia | gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
474 | pietrowicz olga | gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
475 | Zachara Olivier | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
476 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
477 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
478 | Jakubowska Urszula | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Szkoła Podstawowa nr 11 Gdynia | |
479 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 48 Gdynia | |
480 | Żak Adam | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | KONTENER FORMY | |
481 | Żak Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | KONTENER FORMY | |
482 | Szostak Henio | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Drużyna Grażyna | |
483 | Kosk Hania | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Drużyna Grażyna | |
484 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
485 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 42 | |
486 | Podolak Emil | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
487 | Grzegorzek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
488 | Grzegorzek Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
489 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SGA Gdynia | |
490 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SGA Gdynia | |
491 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | ||
492 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | ||
493 | Grązka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
494 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |
495 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
496 | Grobelny Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
497 | Grobelny Filip | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
498 | Szczerbińska Wiktoria | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
499 | WRYCZ-REKOWSKA Kornelia | JUSZKOWO | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
500 | WRYCZ-REKOWSKA ANTONINA | JUSZKOWO | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 |
Wyświetleń: 21005