Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
2 Adamski Jan Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
3 Adamski Kacper Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
4 BABIUCH ANTONI GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
5 BABIUCH SZYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
6 Bącela Hanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Anwil Włocławek
7 Bącela Mikołaj Włocławek Bieg Malucha - 2014 -2013 Anwil Włocławek
8 Bach MATEUSZ gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
9 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole Wielka Przygoda
10 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
11 Barańczuk MAKSymilian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
12 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
13 barcz jędrzej gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
14 Barczak Adam Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 39 Gdańsk
15 Barczak Michał Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 39 Gdańsk
16 Bartków Krystian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
17 Bartoszewicz Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk
18 Baryła Barbara gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
19 Baryła k gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
20 Bielecka Barbara Gdynia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 48 Gdynia
21 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
22 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
23 Biernacka Iga GDAŃSK Bieg Brzdąca - 2019-2015
24 Biskupski Bartosz Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
25 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Wisiorki
26 Bobrowska Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 33 Gdańsk
27 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku
28 Bosch Matylda Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
29 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa Nr 76
30 Broma Emilia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP nr 5 Gdańsk
31 Bróździński Stanisław Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
32 Brożyńska Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
33 Bruderek Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
34 BUDKOWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013
35 BUDKOWSKI SEBASTIAN GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
36 Buksińska Helena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
37 Bulkowska Martyna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
38 Bulkowski Aleksander Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
39 Burchard Oskar Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2014 -2013
40 Burzyński Michał Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
41 Butkiewicz Anna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
42 Bykowski Cezary GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GKW Drakkar
43 Bykowski Kacper GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013 GKW Drakkar
44 Błażejewicz Adam Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
45 Błażejewicz Agata Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
46 Chałkowska Maja Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
47 Chmurzyńska Oliwia Stężyca Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska SKLA SOPOT
48 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP Banino
49 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
50 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
51 Cysewska Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Leonardo
52 Czarkowska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
53 Czarkowska Marta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 27 GDAŃSK
54 Czarkowski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 27 GDAŃSK
55 Czechowska Paulina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk
56 Czechowski Dominik Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk
57 Czerepacha Krystian Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
58 Czerniak Julia Elbląg Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 26 Elbląg
59 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
60 Czop Julia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 44
61 Czop Kacper Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 18
62 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
63 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
64 Dąbrowska Alicja Reda Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
65 Dąbrowska Julia Dąbrowska Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 ZSP nr.1 w Gdańsku
66 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
67 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
68 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
69 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP8 Gdańsk
70 Dębno-Artwińska Lena Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
71 Dębno-Artwińska Pola Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
72 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
73 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 KL Lechia
74 Domaradzka Kaja Radunica Bieg Brzdąca - 2019-2015
75 Domaradzki Konrad Radunica Bieg Malucha - 2014 -2013 Radunica Run
76 Dołęcki Milan Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
77 Drewnowska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
78 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
79 Durajczyk Jan Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
80 Durajczyk Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Kubusie
81 Dusza Leonard Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
82 Dybowski Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
83 Dybowski Szymon Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
84 Dzik Ksawery Elblag Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
85 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
86 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 III STO
87 Elmrych Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
88 Engelbrecht Łucja Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
89 Fabijańczyk Agata Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 14 GDAŃSK
90 Falk Julia GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp kowale
91 Falk Natalia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp kowale
92 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015 mama w trojmiescie
93 Federowicz Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 ZKPIG13 Gdańsk Zaspa
94 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa
95 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 9 Pod Bukami w Gdańsku
96 Fordoński Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
97 Gabała Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
98 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
99 Gabała Laura Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
100 Gajewska Joanna Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013


Wyświetleń: 15306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ