Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
2 Polański Marcin Sztutowo Start Generat ze Sztutowa S opłacono
3 Jesiołowski Łukasz Jesiołowski Gdańsk Start M opłacono
4 Śliwińska Edyta Kosakowo Start Team Deaf L opłacono
5 Litewski Tomasz Juszkowo Start Team Deaf XL opłacono
6 Litewska Joanna Juszkowo Start L opłacono
7 Zbronski Marcin Zbronski Gdańsk Start M opłacono
8 Koryciński Rafał Gdańsk Start M opłacono
9 Trojak Iwona Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
10 Witkowski Jakub Gdańsk Start L opłacono
11 Robles José Carlos Gdansk Start Castilla M opłacono
12 Wiczanowska Anna Gdańsk Start M opłacono
13 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start XL opłacono
14 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL opłacono
15 Szpek Joanna Gdańsk Start XS opłacono
16 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M opłacono
17 Witt Oskar Gdańsk Start M opłacono
18 Bobrowski Paweł Gdańsk Start XS opłacono
19 Gołąbek Natalia Zaspa Start - mieszkańcy dzielnicy XS
20 Bejm Łukasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
21 Rozmus Katarzyna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy LPP Team XS
22 Pepłońska Anna Gdańsk Start M opłacono
23 Boberski Artur Gdańsk Start (pakiet z koszulką) RMDC L
24 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L opłacono
25 Mazurek Arkadiusz Gdansk Start M opłacono
26 Rychert Marta Gdańsk Start (pakiet z koszulką) M opłacono
27 Towarnicka Izabela Gdynia Start Team Deaf S opłacono
28 Pelczar Barbara Gdansk Start Deaf Woman-Mom L
29 Pępek Agata Gdańsk Start M opłacono
30 Łokucijewska Izabela Gdańsk Start S opłacono
31 Renke Maria Gdańsk Start M opłacono
32 Dziemian Jakub gdańsk Start L opłacono
33 Badziong Mateusz Gdańsk Start XL opłacono
34 Kołosowski Krzysztof Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
35 Kołosowska Pola Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
36 Szumacher Marta Pelplin Start S opłacono
37 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L opłacono
38 Szydłowski Gaweł Gdańsk Start L opłacono
39 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL opłacono
40 Szydłowski Mirosław Gdańsk Start L opłacono
41 Baranowski Piotr Gdańsk Start L opłacono
42 Szemryk Anna Szemryk Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) M opłacono
43 Durajczyk Bartłomiej Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
44 Łatysz Andrzej Gdańsk Start L opłacono
45 Bącela Igor Gdańsk Start L opłacono
46 Dąbrowska Daria Gdańsk Start Wild Team M opłacono
47 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
48 Joszczak Michał Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
49 Lis Ilona Gdańsk Start Lekki Tydzień S opłacono
50 Rogowski Patryk Gdańsk Start S opłacono
51 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
52 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
53 Radawiec Marcin Gdańsk Start XL opłacono
54 Paszkowski Paweł Gdańsk Start M opłacono
55 Bujnowski Maciej Gdańsk Start L opłacono
56 Solecka Gosia Gdańsk Start (pakiet z koszulką) L opłacono
57 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Start (pakiet z koszulką) M opłacono
58 Riabukha Oleksandr Krzemieńćzuk Ukraina Start (pakiet z koszulką) M opłacono
59 Gojlik Kazimierz gdansk Start amator M opłacono
60 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy XL
61 Pieczyrak Stanisław Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) M opłacono
62 Junowicz Kamil Gdańsk Start XL opłacono
63 Płoszkiewicz Dorota Juszkowo Start - mieszkańcy dzielnicy S opłacono
64 Socha Agata Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
65 Bukowski Dariusz Sopot Start AZS UG M opłacono
66 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start MIŚ Biega L opłacono
67 Żurawski Piotr Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
68 Sobieraj Grzegorz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) L opłacono
69 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Start biegamyrazem.pl / Intel Runners M opłacono
70 Weryk Mateusz Gdańsk Start L opłacono
71 Matysiak Weronika Gdańsk Start M opłacono
72 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
73 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS L opłacono
74 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Start M
75 skoniecki dariusz gdansk Start XL opłacono
76 Ossowska Daria Gdańsk Start M opłacono
77 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team L opłacono
78 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L
79 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start S opłacono
80 Aleksiejuk Bartosz Gdańsk Start XL opłacono
81 Bąkowska Alicja Gdańsk Start M opłacono
82 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk Start L opłacono
83 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański Start M opłacono
84 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S opłacono
85 Milewska Weronika Przechlewo Start S opłacono
86 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M opłacono
87 Szady Elżbieta Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XS
88 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
89 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
90 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL opłacono
91 Lorych Krystian Borkowo Start M opłacono
92 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start M opłacono
93 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
94 Opanowicz Kamila Gdańsk Start L
95 Zwara Mariusz Gdańsk Start XXL opłacono
96 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S opłacono
97 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
98 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M opłacono
99 Lewandowski Przemysław Sopot Start Kijanka Osowa XL opłacono
100 Kaszczyk Weronika Gdansk Start S opłacono


Wyświetleń: 2619

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ