Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli
Start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
2 Polański Marcin Sztutowo Start Generat ze Sztutowa S opłacono
3 Jesiołowski Łukasz Jesiołowski Gdańsk Start M opłacono
4 Śliwińska Edyta Kosakowo Start Team Deaf L opłacono
5 Litewski Tomasz Juszkowo Start Team Deaf XL opłacono
6 Litewska Joanna Juszkowo Start L opłacono
7 Zbronski Marcin Zbronski Gdańsk Start M opłacono
8 Koryciński Rafał Gdańsk Start M opłacono
9 Witkowski Jakub Gdańsk Start L opłacono
10 Robles José Carlos Gdansk Start Castilla M opłacono
11 Wiczanowska Anna Gdańsk Start M opłacono
12 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start XL opłacono
13 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL opłacono
14 Szpek Joanna Gdańsk Start XS opłacono
15 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M opłacono
16 Witt Oskar Gdańsk Start M opłacono
17 Bobrowski Paweł Gdańsk Start XS opłacono
18 Pepłońska Anna Gdańsk Start M opłacono
19 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L opłacono
20 Mazurek Arkadiusz Gdansk Start M opłacono
21 Towarnicka Izabela Gdynia Start Team Deaf S opłacono
22 Pelczar Barbara Gdansk Start Deaf Woman-Mom L
23 Pępek Agata Gdańsk Start M opłacono
24 Łokucijewska Izabela Gdańsk Start S opłacono
25 Renke Maria Gdańsk Start M opłacono
26 Dziemian Jakub gdańsk Start L opłacono
27 Badziong Mateusz Gdańsk Start XL opłacono
28 Szumacher Marta Pelplin Start S opłacono
29 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L opłacono
30 Szydłowski Gaweł Gdańsk Start L opłacono
31 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL opłacono
32 Szydłowski Mirosław Gdańsk Start L opłacono
33 Baranowski Piotr Gdańsk Start L opłacono
34 Łatysz Andrzej Gdańsk Start L opłacono
35 Bącela Igor Gdańsk Start L opłacono
36 Dąbrowska Daria Gdańsk Start Wild Team M opłacono
37 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
38 Lis Ilona Gdańsk Start Lekki Tydzień S opłacono
39 Rogowski Patryk Gdańsk Start S opłacono
40 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
41 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
42 Radawiec Marcin Gdańsk Start XL opłacono
43 Paszkowski Paweł Gdańsk Start M opłacono
44 Bujnowski Maciej Gdańsk Start L opłacono
45 Gojlik Kazimierz gdansk Start amator M opłacono
46 Junowicz Kamil Gdańsk Start XL opłacono
47 Bukowski Dariusz Sopot Start AZS UG M opłacono
48 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start MIŚ Biega L opłacono
49 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Start biegamyrazem.pl / Intel Runners M opłacono
50 Weryk Mateusz Gdańsk Start L opłacono
51 Matysiak Weronika Gdańsk Start M opłacono
52 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS L opłacono
53 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Start M
54 skoniecki dariusz gdansk Start XL opłacono
55 Ossowska Daria Gdańsk Start M opłacono
56 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team L opłacono
57 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L
58 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start S opłacono
59 Aleksiejuk Bartosz Gdańsk Start XL opłacono
60 Bąkowska Alicja Gdańsk Start M opłacono
61 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk Start L opłacono
62 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański Start M opłacono
63 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S opłacono
64 Milewska Weronika Przechlewo Start S opłacono
65 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M opłacono
66 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
67 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
68 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL opłacono
69 Lorych Krystian Borkowo Start M opłacono
70 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start M opłacono
71 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
72 Opanowicz Kamila Gdańsk Start L
73 Zwara Mariusz Gdańsk Start XXL opłacono
74 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S opłacono
75 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
76 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M opłacono
77 Lewandowski Przemysław Sopot Start Kijanka Osowa XL opłacono
78 Kaszczyk Weronika Gdansk Start S opłacono
79 Saldana Cristian Gdansk Start M opłacono
80 Kopczyńska Monika Gdansk Start L opłacono
81 Pyż Sławomir Gdańsk Start L opłacono
82 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Start M opłacono
83 Przymus Jolanta Gdańsk Start XS opłacono
84 Cichosz Aleksandra Gdańsk Start SP 27 Gdańsk S opłacono
85 Jębrzycka Anna Gdańsk Start M opłacono
86 Haniecki Dominik Gdańsk Start XL opłacono
87 Śmigaj Sebastian Gdańsk Start Wild Team M opłacono
88 Wiczyński Jakub Rokocin Start L opłacono
89 Wydrowski Andrzej Gdańsk Start XL opłacono
90 Pępek Bartosz Gdańsk Start L opłacono
91 Kozłów Wojciech Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum S opłacono
92 Stachowiak Łukasz Straszyn Start M opłacono
93 Gutfrański Paweł Gdańsk Start M opłacono
94 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XL
95 Szymczak Paweł Gdańsk Start No Name Team XL opłacono
96 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega M opłacono
97 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
98 Czarkowski Tomasz Gdańsk Start CZARKOWIAKI TEAM M opłacono
99 Bałuciński Daniel Wiślinka Start M
100 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M opłacono


Wyświetleń: 4036

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ