Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce  - dorośli
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Cieśliński Michał Gdańsk Start MUKOwaleczni M opłacono
2 Ladziński Zbigniew Gdańsk Start M opłacono
3 Szwed Paweł Gdańsk Start biegowyswiat.pl M opłacono
4 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Start UKS ŻABIANKA GDAŃSK M opłacono
5 Czerwiński Marcin Gdańsk Start M
6 Ciecholińska Kamila Borkowo Start S
7 Niewińska Beata Gdańsk Start M
8 Królik Katarzyna Gdańsk Start Iron Team L opłacono
9 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Start S opłacono
10 Kuncewicz Monika Gdańsk Start M opłacono
11 Kopicka Eliza Gdańsk Start M
12 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Start O-SOWA BIEGA M opłacono
13 Klos Tomasz Gdańsk Start S opłacono
14 Dziewiatowska Joanna Tuchom Start dietetyka-24.pl M opłacono
15 Fabijańczyk Katarzyna Gdańsk Start S
16 Fabijańczyk Radosław Gdańsk Start L
17 Turska Barbara Gdańsk Start XS opłacono
18 Godlewska Hanna Gdańsk Start M
19 Golasz Halina Gdańsk Start 3miejskie kolorowe biegaczki M opłacono
20 Matysiak Ewa Gdańsk Start SRS Szansa-Start Gdańsk M
21 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK Start L opłacono
22 Szymański Marek Gdańsk Start M opłacono
23 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Start XS
24 Sułek Grzegorz Gdańsk Start XS
25 Piankowski Piotr Bobowo Start SKL Filippides/BBL Starogard Gd S opłacono
26 Dutczak Magdalena Bąkowo Start S opłacono
27 Łatas Paweł Gdańsk Start L opłacono
28 Tuszyński Jarosław Gdańsk Start L opłacono
29 Rudzka Dorota Gdańsk Start M opłacono
30 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Start O-SOWA BIEGA S opłacono
31 Oleszczuk Paweł Gdańsk Start L opłacono
32 Żeromski Alan Gdańsk Start Politechnika Gdańska L opłacono
33 Kuraś Beata Gdańsk Start xRunners S opłacono
34 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M
35 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Start S opłacono
36 Dahm Beata Gniew Start XS opłacono
37 Tarnicka Edyta GDAŃSK Start S opłacono
38 Kalinowska Małgorzata Gdańsk Start M
39 Szybmorski Adam Niestępowo Start Tri Freak M opłacono
40 Szybmorska Agnieszka Niestępowo Start Tri Freak S opłacono
41 Gołaszewski Łukasz Gdańsk Start M opłacono
42 Kołodziejska Katarzyna Gdańsk Start XS opłacono
43 Czarkowski Tomasz Gdańsk Start CZARKOWIAKI TEAM M opłacono
44 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start S opłacono
45 Lorych Krystian Borkowo Start M opłacono
46 Stańczak Adam Gdańsk Start L
47 skoniecki dariusz gdansk Start XL opłacono
48 Weryk Mateusz Gdańsk Start L opłacono
49 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S opłacono
50 Brokos Tomasz Gdańsk Start DCT Drużyna Biegowa XL opłacono
51 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start BBL AWF GDAŃSK/ DANFOSS M opłacono
52 Zachara Sylwia Gdynia Start M
53 Żółkiewicz Joanna Gdańsk Start S
54 Gołąb Jakub Gdańsk Start M opłacono
55 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega S
56 Baranowska Anna Gdańsk Start XS
57 Baranowski Piotr Gdańsk Start L
58 Ostrowska Karolina Elbląga Start S
59 Korduła Zbigniew Gdańsk Start M opłacono
60 Pawłowski Mirosław Gdańsk Start L
61 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XXL
62 Witkowski Jarosław Gdańsk Start RMDC M opłacono
63 Towiański Norbert Gdańsk Start S opłacono
64 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Start Kocur Team L opłacono
65 Plieth Jerzy Gdańsk Start L opłacono
66 Gutfrański Paweł Gdańsk Start M opłacono
67 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg Start L
68 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start M opłacono
69 Przymus Jolanta Gdańsk Start S opłacono
70 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
71 Sobieraj Grzegorz Gdańsk Start L opłacono
72 Schwan Agnieszka Rumia Start S opłacono
73 Badziong Mateusz Gdańsk Start XL opłacono
74 Ossowski Marcin Skarszewy Start opłacono
75 Radawiec Marcin Gdańsk Start XL opłacono
76 Żak Karolina Gdynia Start KONTENER FORMY / Mama w Trójmieście M opłacono
77 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
78 Grynis Paweł Elbląg Start L opłacono
79 Kosk Barbara Gdynia Start Drużyna Grażyna S opłacono
80 Czechowska Magdalena Gdansk Start M
81 Bącela Igor Gdańsk Start Anwil Włocławek XL opłacono
82 Bącela Weronika Gdańsk Start Anwil Włocławek S opłacono
83 Bącela Beata Włocławek Start M opłacono
84 Stachowiak Maciej Gdańsk Start XL opłacono
85 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Start F3Team L opłacono
86 Porzeżyński Maciej Gdańsk Start Run Beach Morning L
87 Altmann Paula Gdańsk Start S
88 Korniluk Małgorzata Gdańsk Start XL
89 Stefanowicz Robert Gdansk Start L opłacono
90 Federkiewicz Patrycja Leżajsk Start XS opłacono
91 Szpek Joanna Gdańsk Start S opłacono
92 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL opłacono
93 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Start Torus Triathlon Team M
94 Łokucijewski Patryk Gdańsk Start Babillonia Babieniec M opłacono
95 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M opłacono
96 wicek aneta Starogard Gdański Start L opłacono
97 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Start S opłacono
98 Jakusik Jacek Malbork Start Grupa Malbork M opłacono
99 Bolechowski Kamil Gdańsk Start M opłacono
100 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start S


Wyświetleń: 4645

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ