Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce  - dorośli
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start L opłacono
2 Latosinska Kamila Gdansk Start (pakiet z koszulką) S opłacono
3 Kwiatkowski Jakub Gdańsk Start (pakiet z koszulką) S opłacono
4 Kalinowski Jan Kalinowski Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) L opłacono
5 Orawczyk Żaklin Orawczyk Gdańsk Start XL opłacono
6 Wiczanowska Anna Gdańsk Start S opłacono
7 Surdy Sławomir Gdańsk Start M opłacono
8 Saulewicz Robert Skowarcz Start L opłacono
9 BobrowskI Paweł Gdańsk Start ADVA Optical Networking L opłacono
10 Grzebin Piotr Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Pomorzw Biega i Pomaga S
11 Dalidowicz Maja Elbląg Start M opłacono
12 Jeremicz Kamil Środa Wielkopolska Start Polonia Środa M opłacono
13 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
14 Pliszka Łukasz Gdańsk Start L opłacono
15 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L opłacono
16 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
17 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
18 Matysiak Weronika Gdańsk Start M opłacono
19 Konieczny Marcin Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) L opłacono
20 Mechowska Aleksandra Mechowska Gdańsk Start (pakiet z koszulką) L opłacono
21 Andrzejewska Aneta Gdansk Start (pakiet z koszulką) S opłacono
22 Witt Oskar Gdańsk Start M opłacono
23 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start M opłacono
24 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Start PUMA STG XS
25 Tokarski Krzysztof Gdańsk Start S...K...S S opłacono
26 Bartoszewicz Anna Gdańsk Start M
27 Pyż Sławomir Gdańsk Start Gait XL opłacono
28 Kozłów Wojciech Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M opłacono
29 Pogorzelski Rafał Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
30 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start ATLAS RUNNING TEAM M opłacono
31 Radulski Radosław Gdańsk Start M opłacono
32 Rinc Małgorzata Gdynia Start M opłacono
33 Riabukha Oleksandr Krzemieńćzuk Ukraina Start M opłacono
34 Plewiński Rafał Gdynia Start XL opłacono
35 Bejm Łukasz Gdańsk Start XL opłacono
36 Wawrzyniak Jolanta Gdańsk Start M
37 Zwara Mariusz Gdańsk Start XXL opłacono
38 Malicki Marcin Gdańsk Start XL opłacono
39 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S opłacono
40 Engelbrecht Robert Gdańsk Start (pakiet z koszulką) NestRun L opłacono
41 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L opłacono
42 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Start M
43 Jębrzycka Anna Gdańśk Start M opłacono
44 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Start Goggle PAE Team S opłacono
45 Boberski Artur Gdańsk Start (pakiet z koszulką) RMDC L opłacono
46 Cłapa Joanna Gdańsk Start M
47 Samulska Ewelina Gdańsk Start M opłacono
48 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
49 Szymczak Paweł Gdańsk Start NoNameTeam XL opłacono
50 Wydrowski Andrzej Gdańsk Start XL opłacono
51 Szymański Artur Gdańsk Start LOTOS Runing Team L opłacono
52 Kopczyńska Monika Gdansk Start M opłacono
53 Kąkol Kacper Gdynia Start Biegowy_świr S
54 Lenard Agnieszka Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
55 Stachowiak Łukasz Straszyn Start M opłacono
56 Kamola Mirosław Gdańsk Start L opłacono
57 Weiland Karina Weiland Sopot Start XS
58 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
59 Gumkowski Darek Gdańsk Start S opłacono
60 Gumkowska Liliana Gdansk Start L opłacono
61 Kwiatek Maciek Miłakowo Start (pakiet z koszulką) M opłacono
62 Milewska Weronika Sąpolno Start (pakiet z koszulką) S opłacono
63 Płoszkiewicz Dorota Juszkowo Start - mieszkańcy dzielnicy S
64 Haniecki Dominik Gdańsk Start XL opłacono
65 Szemryk Anna Gdańsk Start M opłacono
66 Piłasiewicz Ireneusz Gdynia Start SP44 XL opłacono
67 Sobczak Michał Gdańsk Start M opłacono
68 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Start M opłacono
69 Pieczyrak Stanisław Gdańsk Start M opłacono
70 Kryszeń Tomasz Gdańsk Start XL opłacono
71 Pępek Bartosz Gdańsk Start L opłacono
72 Żmudzka Grażyna Gdańsk Orunia Start - mieszkańcy dzielnicy S
73 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team L opłacono
74 Federowicz Mariusz Gdańsk Start (pakiet z koszulką) L opłacono
75 Piotrowski Michał Gdańsk Start S
76 Dancewicz Daniel Gdańsk Start (pakiet z koszulką) PG GDAŃSK L opłacono
77 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start XL opłacono
78 Zieleniewski Marcin Gdańsk Start (pakiet z koszulką) XL opłacono
79 Heberlein karolina Wejherowo Start XS opłacono
80 Bisewska Wiktoria Puck Start M
81 Wilbik Joanna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) S opłacono
82 Będkowska Edyta Gdańsk Start S opłacono
83 Gajger Aneta Gdańsk Start S opłacono
84 Polaszek Tomasz Gdańsk Start S opłacono
85 A. Adrian Gdańsk Start LOTOS Runing Team XL opłacono
86 Zawisza Katarzyna Gdańsk Start L opłacono
87 Szumała Adrian Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
88 Jasińska Wiktoria gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy CKZiU nr 2 w Gdańsku M
89 Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie Start S opłacono
90 Solecka Gosia Gdańsk Start M opłacono
91 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Start M opłacono
92 Kotowicz Radosław Kraków Start S opłacono
93 Turzyńska Beata Gdynia Start M
94 Kabak Marta Gdańsk Start S
95 waldowska jolanta gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy L
96 Klinszporn-Peek Dorota Gdańsk Start M opłacono
97 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS Gdańsk L opłacono
98 Hołubowicz Cezary Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy
99 Kądziela Malwina Kraków Start (pakiet z koszulką) S opłacono
100 Zymon Katarzyna Gdańsk Start M


Wyświetleń: 4646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ