Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kocon Damian Borzychy 5 km (bieg)
2 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie 5 km (bieg) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
3 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie 2 km (bieg) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
4 Szulborski Maciej Czyzew 200 m (7-9 lat) Morsy czyzew
5 Szulborski Andrzej Czyzew 5 km (bieg) Morsy czyzew
6 Borkowski Leszek Grabianów 5 km (nordic walking) NoWi Siedlce - NW Wschód
7 Sasim Renata Grębków 5 km (nordic walking) Grębkowianie
8 Bim-Korczak Jadwiga Jabłonna 17a 5 km (nordic walking) Grębkowianie
9 Jagodzińska Julia Jarnice 2 km (bieg)
10 Wysocka Ewelina Jartypory 5 km (bieg)
11 Mazurek Zuzanna Jartypory 2 km (bieg)
12 Zygmunt Marcel Jartypory 100 m (4-6 lat)
13 Zygmunt Patrycja Jartypory 2 km (bieg)
14 Wikieł Izabela Jartypory 2 km (bieg)
15 Strąk Jakub Kąty 5 km (bieg)
16 Dołęgowski Marcin Kobyłka 5 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
17 Dołęgowska Ewa Kobyłka 2 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
18 Dołęgowski Jakub Kobyłka 400 m (10-12 lat) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
19 Dołęgowska Nikola Kobyłka 100 m (4-6 lat) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
20 Dołęgowski Nikodem Kobyłka 100 m (4-6 lat) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
21 Dziel Agnieszka Kobyłka 2 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
22 ROMEJKO DARIUSZ komorowo 5 km (bieg) OSTRÓW BIEGA
23 Ługowska Agnieszka Kopcie 5 km (nordic walking) Grębkowianie
24 Lendzioszek Paweł Korytnica 5 km (bieg) Aktywni Węgrów
25 Lendzioszek Łucja Korytnica 100 m (4-6 lat) Aktywni Węgrów
26 Lendzioszek Leszek Korytnica 400 m (10-12 lat) Aktywni Węgrów
27 Lendzioszek Antoni Korytnica 2 km (bieg) Aktywni Węgrów
28 Suduł Joanna KORYTNICA 5 km (bieg)
29 Tyszka Maciej Krypy 400 m (10-12 lat)
30 Ostaszewska Maria Legionowo 5 km (nordic walking)
31 Ostaszewska Maja Legionowo 5 km (nordic walking)
32 Ostaszewski Adam Legionowo 100 m (4-6 lat)
33 Mroczek Krysia Liw 100 m (4-6 lat)
34 Ziółkowska Monika Łochów 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
35 Ziółkowski Adam Łochów 200 m (7-9 lat) Łochowska Grupa Biegowa
36 Mech Patryk Łochów 5 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
37 Wyszogrodzka Jolanta Łochów 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
38 Skwarski Szymon Łochów 2 km (bieg) KS Liwia Łochów
39 Kalinowska Beata Łochów 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
40 Garwoliński Przemysław Łochów 400 m (10-12 lat)
41 Garwoliński Przemysław Łochów 2 km (bieg)
42 Węgrzyn Teresa Łochów 5 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
43 Węgrzyn Paweł łochów 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
44 Węgrzyn Kamil Łochów 400 m (10-12 lat) Łochowska Grupa Biegowa
45 Węgrzyn Paweł łochów 2 km (bieg)
46 BUTOR ARKADIUSZ Małkinia Górna 5 km (bieg) Ostrów Biega
47 Kądziela Radosław Marki 5 km (bieg)
48 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki 5 km (bieg) Mińska Grupa Rowerowa
49 Przesmycki Adam Mokobody 5 km (bieg) BSaC Mokobody
50 Piwowarski Adam Mokobody 5 km (bieg) Bsac Mokobody
51 Krupa Wojciech Mokobody 5 km (bieg) BSaC Mokobody
52 Kosiorek Adam Mokobody 5 km (bieg) BSaC Mokobody
53 Składanek Zuzanna Morzyczyn Włościański 5 km (bieg) Ostrów Biega
54 Toczyska Anna Niwiski 5 km (bieg)
55 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie 2 km (bieg)
56 Błachnio Franek Nowe Iganie 200 m (7-9 lat) Triathlon siedlce club
57 Błachnio Antek Nowe Iganie 200 m (7-9 lat) Triathlon siedlce club
58 Błachnio Staś Nowe Iganie 100 m (4-6 lat) Triathlon siedlce club
59 Wysocka Magda Nowe Lipki 5 km (bieg)
60 Barzał Dawid Ostrów Mazowiecka 2 km (bieg) Ostrów Biega
61 Barzał Artur Ostrów Mazowiecka 5 km (bieg) Ostrów Biega
62 Kwiatkowski Jarosław Ostrów Mazowiecka 5 km (bieg)
63 Barzał Kacper Ostrów Mazowiecki 100 m (4-6 lat) Ostrów Biega
64 Stryjek Daniel Ostrówek 5 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
65 Stryjek Martyna Ostrówek 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
66 Stryjek Klaudia Ostrówek 100 m (4-6 lat) Łochowska Grupa Biegowa
67 Dobosz Filip Ostrówek 5 km (bieg)
68 Mućk Kamil Radzymin 5 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
69 Jagura-Rusek Ewelina Radzymin 5 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
70 PIÓRKOWSKA EWA Sadowne 5 km (nordic walking) WICHER SADOWNE
71 Kibart Marcin Sadowne 2 km (bieg)
72 Zapałowska Jolanta Siedlce 5 km (nordic walking) Slow Jogging Siedlce
73 Zbieć Bożena Siedlce 5 km (nordic walking) DARFIK TEAM
74 Zbieć Janusz Siedlce 5 km (nordic walking) DARFIK TEAM
75 Zbieć Angelika Siedlce 5 km (bieg) DARFIK TEAM
76 Zbieć Dariusz Siedlce 5 km (bieg) DARFIK TEAM
77 Biernacka Hanna Siedlce 200 m (7-9 lat)
78 Biernacka Alicja Siedlce 100 m (4-6 lat)
79 Biernacki Tomasz Siedlce 200 m (7-9 lat)
80 Biernacka Agnieszka Siedlce 5 km (bieg)
81 Baczyńska Aneta Siedlce 5 km (bieg)
82 Baczyński Igor Siedlce 5 km (bieg)
83 Cymerman Adrian Siedlce 5 km (bieg)
84 Kamut Hubert Siedlce 5 km (bieg) Yulo Run Team Siedlce
85 Marciniuk Agata SIEDLCE 5 km (bieg) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
86 Piotrowska Agnieszka Siedlce 5 km (bieg)
87 Wysocki Radosław Siedlce 5 km (bieg)
88 Kisiel Igor Siedlce 100 m (4-6 lat)
89 Toczyska Joanna Siedlce 2 km (bieg)
90 Świderski Marcin Siedlce 5 km (bieg) CrossFit Siedlce
91 Skóra Tomek Skórzec 5 km (bieg) Grupa Biegaczy Skórzec Biega
92 Skóra Aldona Skórzec 2 km (bieg) Grupa Biegaczy Skórzec Biega
93 Sędek Agata Sojkówek 5 km (nordic walking)
94 Sędek Wiesław Sojkówek 5 km (nordic walking)
95 Kozłowska Pola Sokołów Podlaski 100 m (4-6 lat)
96 Kozłowska Lena Sokołów Podlaski 200 m (7-9 lat)
97 Niewiatowska Jolanta Sucha Stara 5 km (nordic walking) Grębkowianie
98 Kresa Sylwester Turna 5 km (bieg)
99 Zyśk Zygmunt Turna 5 km (bieg)
100 Kalinowska Magdalena Warszawa 5 km (bieg)


Wyświetleń: 4435

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ