Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny (6 km) opłacono
2 Piankowski Piotr Bobowo Bieg główny (6 km) Run Beach Morning
3 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg główny (6 km) Morsy Zblewo opłacono
4 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny (6 km) Morsy Zblewo
5 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo opłacono
6 Gemba Hania Dąbrówka Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 PSP Dąbrówka
7 Gemba Piotr Dąbrówka Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat PSP Dąbrówka
8 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny (6 km) Biegacze Wolności opłacono
9 Rozek Jakub Frank Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat SP Kaliska
10 Skubich tomasz Gdansk Bieg główny (6 km) opłacono
11 Skubich alicja Gdansk Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat
12 Skubich zofia Gdansk Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat
13 Kurajk Marian Gdańsk Bieg główny (6 km) opłacono
14 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg główny (6 km) opłacono
15 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg główny (6 km) opłacono
16 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny (6 km) Keramzyt GNIEW
17 Dubiel Oskar Gniszewo Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat SP Subkowy
18 Dubiel Szymon Gniszewo Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat SP Subkowy
19 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg główny (6 km)
20 Sobczaka Arkadiusz Górowo Iławeckie Bieg główny (6 km)
21 Złotucha Łukasz Górowo Iławeckie Bieg główny (6 km)
22 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny (6 km) opłacono
23 Zaręba Beata Kaliska Bieg główny (6 km) niezrzeszona
24 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg główny (6 km) GK STG/BBL Starogard Gd.
25 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg główny (6 km) Atlas Running Team opłacono
26 Goździelewski Przemek Krąg Bieg główny (6 km) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
27 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny (6 km) opłacono
28 Szwedowski Kacper Kulice Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat ZKiW Kulice
29 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat ZKiW Kulice
30 Szwedowska Martyna Kulice Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 ZKiW Kulice
31 Szwedowska Julia Kulice Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
32 JANIK Roman KWIDZYN Bieg główny (6 km) KWIDZYN BIEGA opłacono
33 Dywel Bogdan Łąg Bieg główny (6 km) ABCzersk opłacono
34 Grefka Stefan Łąg Bieg główny (6 km) ABCzersk
35 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny (6 km) opłacono
36 Piaskowska Monika Mały Miłobądz Bieg główny (6 km) opłacono
37 Piaskowski Patryk Mały Miłobądz Bieg główny (6 km) opłacono
38 Kurajk Paweł Michalin Koronki Bieg główny (6 km) opłacono
39 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny (6 km) opłacono
40 Szarmach Olivier Ocypel Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat Szarmach Team
41 Szarmach Olivia Ocypel Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Szarmach Team
42 Szarmach Sylwia Ocypel Bieg główny (6 km) Szarmach Team opłacono
43 Szarmach Grzegorz Ocypel Bieg główny (6 km) opłacono
44 Szarmach Anna Ocypel Bieg główny (6 km) Szarmach Team opłacono
45 Konieczka Michał Osie Bieg główny (6 km) opłacono
46 Prabucki Robert Owidz Bieg główny (6 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
47 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny (6 km)
48 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg główny (6 km)
49 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg główny (6 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
50 Czapiewski Stefan Pelplin Bieg główny (6 km) opłacono
51 Janka Maciej Pelplin Bieg główny (6 km) opłacono
52 Frątczak Antoni Pelplin Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 ZKiW Kulice
53 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny (6 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
54 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg główny (6 km) opłacono
55 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo opłacono
56 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny (6 km) opłacono
57 Żywicka Roma Sarnowy Bieg główny (6 km)
58 Żywicka Kinga Sarnowy Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat Szkoła Podstawowa Wielki Podles
59 Żywicki Igor Sarnowy Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat Szkoła Podstawowa Wielki Podles
60 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg główny (6 km) Skl Filippides / GK Stg
61 szczypior marcin skarszewy Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo opłacono
62 Gacek Katarzyna Skarszewy Bieg główny (6 km) Morsy Skarszewy
63 Klin Anna Skórcz Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo opłacono
64 Witt Henryk Sopot Bieg główny (6 km) Norbsoft.pl opłacono
65 Witt Grażyna Sopot Bieg główny (6 km) MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
66 Cieśliński Bartosz Stare Prusy Bieg główny (6 km) opłacono
67 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Dovista active team opłacono
68 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg główny (6 km) STAROGARD GDAŃSKI opłacono
69 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg główny (6 km)
70 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny (6 km) BiegamBoLubie
71 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg główny (6 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
72 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny (6 km) opłacono
73 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Oracze z Kociewia opłacono
74 Erdman Karol Starogard Gdański Bieg główny (6 km) opłacono
75 Mierzejewska Lena Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
76 Mierzejewski Nikodem Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
77 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny (6 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
78 Burczyk Robert Starogard Gdański Bieg główny (6 km) KKB Starogard Gdański opłacono
79 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
80 Żardecka Ewa Starogard Gdański Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat
81 Osowicki Ireneusz Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Kociewski Klub Biegacza/Zespół Szkół Zawodowych opłacono
82 Szczepaniak Aleksander Starogard gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6
83 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański.
84 Klak Łukasz Starogard Gdański Bieg główny (6 km) opłacono
85 Klak Wiktoria Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Słoneczna Kraina
86 Klak Hubert Starogard Gdański Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Słoneczna Kraina
87 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny (6 km) opłacono
88 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg główny (6 km) SKLFilippides/BBL Starogard Gd. opłacono
89 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg główny (6 km) Ślęzak Team opłacono
90 Treć Leon Sztum Bieg główny (6 km) LKS Zantyr Sztum opłacono
91 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny (6 km) Biegający Tczew opłacono
92 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny (6 km) opłacono
93 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny (6 km) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
94 GÓRACZYŃSKI Bartek Tczew Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 Biegający Tczew
95 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny (6 km) Biegający Tczew
96 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny (6 km) Maratończyk Wielki Klincz
97 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny (6 km) Maratończyk Wielki Klincz opłacono
98 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg główny (6 km) Maratończyk Wielki Klincz opłacono
99 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo
100 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny (6 km) KS Sokół Zblewo opłacono


Wyświetleń: 6366

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ