Charytatywny Bieg dla Tymka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km
2 Badek Kinga Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
3 Bała Monika Będzin Bieg 2,5 km
4 Bożek Katarzyna Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / kl. IIIb opłacono
5 Bożek Mateusz Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / kl. IIIb opłacono
6 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 5 km Zabiegani Nauczyciele opłacono
7 Czech Marzena Sosnowiec Bieg 5 km
8 Czernek Agnieszka Sosnowiec Nordic Walking 2,5 km SP42 opłacono
9 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg 5 km
10 Dorobisz Magdalena SOSNOWIEC Bieg 5 km
11 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Nordic Walking 5 km grupa wilki opłacono
12 Gębska Joanna Sosnowiec Bieg 5 km
13 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg 2,5 km
14 Gocek Martyna Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / MUKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC opłacono
15 Gocek Sebastian Sosnowiec Bieg 2,5 km opłacono
16 Grabałowska Renata Cisie/ Blachownia Nordic Walking 5 km opłacono
17 Gruba Lilianna Mysłowice Bieg 5 km opłacono
18 Gryma Natan Ujejskiego2 Bieg 2,5 km Sp 42 kl 6B
19 Grześka Beata Sosnowiec Bieg 2,5 km opłacono
20 Grzeszczuk Marzanna Siemianowice Śląskie Bieg 2,5 km SP42 opłacono
21 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg 5 km Lotom bo Lubia
22 Jankowska Becia Sosnowiec Bieg 2,5 km WIRUSY opłacono
23 Jędrycha Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5 km #siipowerpeople
24 Jończyk Joanna Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
25 Jończyk Mariusz Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
26 Jurczak Brygida Sosnowiec Nordic Walking 5 km W Pogoni za Duchem
27 Kowalska Monika Sosnowiec Bieg 5 km Lenka Team
28 Kowalski Janusz Sosnowiec Bieg 5 km Saint Gobain Squad / Lenka Team
29 Król Krystyna Sosnowiec Nordic Walking 2,5 km opłacono
30 Lesiak Patrycja Bielsko- Biała Bieg 5 km
31 Mackiewicz Martyna Sosnowiec Bieg 5 km Fit Story opłacono
32 Maj Ewa Sosnowiec Bieg 5 km
33 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 2,5 km
34 Marczak Ewelina Sosnowiec Bieg 5 km
35 Mentel Antoni Sosnowiec Bieg 2,5 km SP42 / MUKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC opłacono
36 Mentel Grzegorz Sosnowiec Bieg 2,5 km SP42 / MUKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC opłacono
37 Mizielińska Monika Sosnowiec Nordic Walking 2,5 km
38 Mizieliński Mariusz Sosnowiec Bieg 5 km CrossFit Sosnowiec
39 Morawska Aleksandra Sosnowiec Bieg 2,5 km opłacono
40 Morka Piotr Sosnowiec Bieg 2,5 km SP42 opłacono
41 Nasińska Teresa Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
42 Nowak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 2,5 km SP42 opłacono
43 Nowak Nadia Sosnowiec Nordic Walking 2,5 km SP 6 opłacono
44 Olszak-Mentel Agata Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / MUKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC opłacono
45 Opałka Monika Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
46 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec Nordic Walking 5 km
47 Pernikoza Michał Czeladź Bieg 5 km #czeladzbiega
48 Piętak Justyna Jaworzno Bieg 5 km opłacono
49 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg 5 km
50 Pogodzińska Natalia cisie/ blachownia Nordic Walking 5 km opłacono
51 Porwit-Wójcik Dorota Sosnowiec Bieg 5 km
52 Redziak Iza Sosnowiec Bieg 5 km Gitfit
53 Redziak Robert Sosnowiec Bieg 5 km Gitfit
54 Ryłko Ewa Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
55 Sarecka Emilia Sosnowiec Bieg 2,5 km SP42
56 Serafinska Anetta Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
57 Spieczyńska Emilia Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / kl. IIc opłacono
58 Spieczyńska Joanna Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / kl. IIc opłacono
59 Spieczyński Michał Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / kl. IIIb opłacono
60 Srebnicki Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
61 Stoklosa Tomasz Będzin Bieg 2,5 km Sp 42 kl 7B opłacono
62 Szydłowski Marcin Sosnowiec Bieg 5 km
63 Szymiec Katarzyna Sosnowiec Bieg 2,5 km SP42 / II c opłacono
64 Tekieli Artur Sosnowiec Bieg 2,5 km opłacono
65 Tekieli Joanna Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
66 TROJAK MARCIN MYSŁOWICE Bieg 5 km Zimnokrwiści
67 Tutaj Anna Sosnowiec Bieg 2,5 km Fundacja Nieinni opłacono
68 Tutaj Kamil Sosnowiec Bieg 2,5 km SP42/MUKS Zagłębie opłacono
69 Tutaj Lena Sosnowiec Bieg 2,5 km SP42 opłacono
70 Tutaj Mariusz Sosnowiec Bieg 2,5 km Fundacja Nieinni opłacono
71 Waksmańska Marzenna Sosnowiec Bieg 2,5 km MUKS Zagłębie Sosnowiec; SP 42
72 Wąsik Adriana Wąsik Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
73 Wojciechowska Magda Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
74 Zastawna Weronika Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
75 Żuk Piotr Mysłowice Bieg 5 km opłacono
76 Żurek Olga Sosnowiec Bieg 2,5 km opłacono
77 Łach Bartłomiej Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / kl. IIc opłacono
78 Łach Natalia Sosnowiec Bieg 2,5 km SP 42 / kl. IIc opłacono
79 Łagowska Renata Sosnowiec Nordic Walking 2,5 km opłacono


Wyświetleń: 3511

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ