Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Dystans Do zapłaty
1 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
2 Fąferek Katarzyna Straszyn Biegi dla dzieci Family Challenge 500 m (do 9 lat)
3 Fąferek Paweł Straszyn Bieg główny Jurajski Festiwal Biegowy 10 km (16 +) opłacono on-line
4 JANIA JANUSZ Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
5 Szczerbuk Rafał Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
6 SŁOWIK Dariusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
7 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg główny Minionki 10 km (16 +) opłacono on-line
8 Kowalski Marcin Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
9 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
10 Forreiter Hanna Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
11 Czernia Jerzy Straszyn Bieg główny STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
12 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
13 Nowicki Przemysław Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
14 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
15 Jodłowski Bartek Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
16 Żerko Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
17 Smokowski Przemysław Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +)
18 Wicenbach Oliwier Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
19 Bąk Wojtek Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci przedszkole Nad Rzeczką 500 m (do 9 lat)
20 Zielińska Małgorzata Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
21 Nikodem Łada Nowe Polaszki Biegi dla dzieci KUKS Remus 1000 m (10-12 lat)
22 Bieńkowski Jakub Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
23 Bieńkowski Mateusz Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
24 Zwara Julia Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
25 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
26 Muzolf Kacper Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
27 WŁADYMIRUK Filip Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
28 Radomski Maksymilian Gdańsk Biegi dla dzieci SKLA Sopot 2500 m (13-15 lat)
29 Jurewicz Błażej Elbląg Biegi dla dzieci MKS Truso Elbląg 500 m (do 9 lat)
30 Bryła Jakub Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
31 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega/49BLot 10 km (16 +) opłacono on-line
32 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
33 Nowak Tymon Radunica Biegi dla dzieci RADUNICA TEAM 500 m (do 9 lat)
34 Szwedowska Martyna Kulice Biegi dla dzieci ZKiW Kulice 500 m (do 9 lat)
35 Nowak Michał Radunica Bieg główny RADUNICA TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
36 Szwedowska Laura Kulice Biegi dla dzieci ZKiW Kulice 500 m (do 9 lat)
37 Szwedowski Kacper Kulice Biegi dla dzieci ZKiW Kulice 1000 m (10-12 lat)
38 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
39 Skrzypiec Kinga Radunica Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
40 Skrzypiec Kamil Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
41 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg główny U-LONG 2019 10 km (16 +)
42 Kitowski Kajetan pruszcz gdański Biegi dla dzieci Mały Wielki Wschód 500 m (do 9 lat)
43 Waruszewski Karol Tczew Bieg główny Biegający Tczew 10 km (16 +)
44 Charuk Nikodem Rokitnica Biegi dla dzieci Stamar 500 m (do 9 lat)
45 Kaczorowska Maja Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
46 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
47 Kuc Inga Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 1000 m (10-12 lat)
48 Kuc Igor Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 500 m (do 9 lat)
49 Kuc Jakub Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 500 m (do 9 lat)
50 Barański Piotr Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
51 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
52 Barański Nikodem Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
53 GUZ Robert Tczew Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
54 Kuraś Beata Gdańsk Bieg główny xRunners 10 km (16 +) opłacono on-line
55 Charubin Joanna Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 500 m (do 9 lat)
56 Charubin Jan Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 1000 m (10-12 lat)
57 Grządziela Łucja Straszyn Biegi dla dzieci SP Straszyn 2500 m (13-15 lat)
58 Zieliński Krzysztof Gdynia Biegi dla dzieci LKS Zorza Gdynia 2500 m (13-15 lat)
59 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Rotmanka 500 m (do 9 lat)
60 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
61 Maliszewski Jakub Straszyn Biegi dla dzieci ComplexSport 2500 m (13-15 lat)
62 Majewski Julian Juszkowo Biegi dla dzieci Rodzinny Weekendowy Klub Biegowy 500 m (do 9 lat)
63 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu 1000 m (10-12 lat)
64 Licznerski Adam Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
65 Kluk Kinga Skarszewy Biegi dla dzieci Morsy Skarszewy 500 m (do 9 lat)
66 Kluk Sylwia Kluk Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
67 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
68 Mikielska Natalia Wocławy Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
69 Kamiński Mateusz Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci SP nr 1 Pruszcz Gdański 500 m (do 9 lat)
70 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
71 Chłędzik Nadia Kielno Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
72 Chłędzik Mateusz Kielno Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
73 Popiel Ryszard Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
74 Pouch Martyna REda Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 1000 m (10-12 lat)
75 Gornowicz Zbigniew Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
76 Gornowicz Nikodem Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
77 Karolczak Szymon Rotmanka Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
78 Karolczak Alicja Rotmanka Biegi dla dzieci Sp Rotmanka 500 m (do 9 lat)
79 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
80 Burchard Oskar Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
81 Karaś Antoni Bielkówko Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
82 Ścibiorska Maja Borkowo Biegi dla dzieci GTS Borkowo 500 m (do 9 lat)
83 Gonska Piotr Banino Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
84 Mańczak - Flis ILONA Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
85 Flis Marcin Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
86 PARANDYK Marlena Juszkowo Bieg główny 10 km (16 +)
87 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg główny 49 Baza Lotnicza 10 km (16 +)
88 Gospodarczyk Magdalena Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
89 Gospodarczyk Ewelina Rotmanka Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
90 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Sp 4 Pruszcz Gdanski 1000 m (10-12 lat)
91 Blok Marta Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu 10 km (16 +) opłacono on-line
92 Osadowski Leonard Gdańsk Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
93 Dubicki Krzysztof Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
94 Breska Mateusz Łegowo Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
95 Włodarska Ewa Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
96 Kozikowski Dominik Straszyn Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
97 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
98 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Biegi dla dzieci Sp Rotmanka 500 m (do 9 lat)
99 Jasiński Nikodem Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
100 Jasińska Amelia Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci SP Sobowidz 500 m (do 9 lat)


Wyświetleń: 2264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ