Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Dystans Do zapłaty
1 Pęśko Michał Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
2 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Bieg główny 49BLot/Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
3 Kamińska Kamila Gdansk Bieg główny Iron team/ Pruszcz biega 10 km (16 +)
4 Augustyn Ewelina Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +)
5 Beyrowska Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
6 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Bieg główny kobiet w biegu Pruszcz biega 10 km (16 +) opłacono on-line
7 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny 10 km (16 +)
8 Krzysztofiak Marek Steblewo Bieg główny Grupa Trójmiasto 10 km (16 +) opłacono on-line
9 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Bieg główny Lotos Running Team 10 km (16 +) opłacono on-line
10 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
11 Włodarska Ewa Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
12 Dubicki Krzysztof Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
13 Blok Marta Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu 10 km (16 +) opłacono on-line
14 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg główny 49 Baza Lotnicza 10 km (16 +)
15 PARANDYK Marlena Juszkowo Bieg główny 10 km (16 +)
16 Flis Marcin Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
17 Mańczak - Flis ILONA Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
18 Gornowicz Zbigniew Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
19 Popiel Ryszard Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
20 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
21 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
22 Kluk Sylwia Kluk Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
23 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
24 Kuraś Beata Gdańsk Bieg główny xRunners 10 km (16 +) opłacono on-line
25 GUZ Robert Tczew Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
26 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
27 Barański Piotr Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
28 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
29 Waruszewski Karol Tczew Bieg główny Biegający Tczew 10 km (16 +)
30 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg główny U-LONG 2019 10 km (16 +)
31 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
32 Nowak Michał Radunica Bieg główny RADUNICA TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
33 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega/49BLot 10 km (16 +) opłacono on-line
34 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
35 Smokowski Przemysław Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +)
36 Żerko Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
37 Jodłowski Bartek Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
38 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
39 Nowicki Przemysław Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
40 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
41 Czernia Jerzy Straszyn Bieg główny STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
42 Forreiter Hanna Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
43 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
44 Kowalski Marcin Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
45 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg główny Minionki 10 km (16 +) opłacono on-line
46 SŁOWIK Dariusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
47 Szczerbuk Rafał Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
48 JANIA JANUSZ Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
49 Fąferek Paweł Straszyn Bieg główny Jurajski Festiwal Biegowy 10 km (16 +) opłacono on-line
50 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
51 Pytel Julia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański 500 m (do 9 lat)
52 Hinc Hubert GDYNIA Biegi dla dzieci SP 42 1000 m (10-12 lat)
53 Michańska Karolina Kowale Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
54 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci SP Miłobądz 500 m (do 9 lat)
55 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci Przedszkole Miłobądz 500 m (do 9 lat)
56 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci Stacja Dobrego Czasu Tczew 500 m (do 9 lat)
57 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci SP nr 1 Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
58 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański 500 m (do 9 lat)
59 Nowaczyński Jan JUSZKOWO Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
60 Nowaczyński Paweł JUSZKOWO Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
61 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
62 Pietryczuk Aleksander Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci #darekniebiega 500 m (do 9 lat)
63 Kamińska Maja Gdansk Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
64 Sierzanowska Natalia Rotmanka Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
65 Sierzanowska Julia Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
66 Sierżanowski Filip Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
67 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
68 Pietralska Malina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci przedszkole Nad Rzeczką 500 m (do 9 lat)
69 Butrym Blanka Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
70 Sutkowska Oliwia Pruszcz gdański Biegi dla dzieci kobiet w biegu Pruszcz gdański 1000 m (10-12 lat)
71 Sutkowska Weronika Pruszcz gdański Biegi dla dzieci kobiet a w biegu Pruszcz biega 2500 m (13-15 lat)
72 Freda Antoni Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
73 Szamotulski Szymon Pruszcz Gdanski Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
74 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
75 Wrońska Martyna Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
76 Wołowiec Damian Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
77 Wołowiec Marcelina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Bryza Pruszcz 1000 m (10-12 lat)
78 Gołąbko Szymon Such Dąb Biegi dla dzieci Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
79 SZCZYKUTOWSKI Jakub PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
80 SZCZYKUTOWSKA Łucja PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
81 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
82 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
83 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 1000 m (10-12 lat)
84 Abramowicz Marysia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
85 Abramowicz Zofia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 1000 m (10-12 lat)
86 Czerwińska Maja Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
87 Leik Marta Gdańsk Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
88 Gawarecka Aleksandra Kleszczewko Biegi dla dzieci SP Wojanowo 500 m (do 9 lat)
89 Gawarecki Wiktor Kleszczewko Biegi dla dzieci SP Wojanowo 1000 m (10-12 lat)
90 Jasińska Amelia Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci SP Sobowidz 500 m (do 9 lat)
91 Jasiński Nikodem Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
92 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Biegi dla dzieci Sp Rotmanka 500 m (do 9 lat)
93 Kozikowski Dominik Straszyn Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
94 Breska Mateusz Łegowo Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
95 Osadowski Leonard Gdańsk Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
96 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Sp 4 Pruszcz Gdanski 1000 m (10-12 lat)
97 Gospodarczyk Ewelina Rotmanka Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
98 Gospodarczyk Magdalena Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
99 Gonska Piotr Banino Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
100 Ścibiorska Maja Borkowo Biegi dla dzieci GTS Borkowo 500 m (do 9 lat)


Wyświetleń: 3634

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ