Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gliniecka Nikola Augustów Żak (11-12 lat) Szkółka Kolarska w Sokółce
2 Panglisz Konrad Białystok Junior/ Juniorka (17-18 lat) Pie3cki Team opłacono on-line
3 Koncewicz Olaf Białystok Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
4 Koszykowski Michał Białystok Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
5 Dąbrowski Gabriel Białystok Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
6 Pomian Szymon Białystok Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
7 Malisz Filip Białystok Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS Wygoda Białystok
8 Łazarczyk Aleks Białystok Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS Wygoda Białystok
9 Krysiewicz Piotr Białystok Elita (19+) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
10 Muśko Patryk Białystok Elita (19+) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
11 Kryński Piotr Białystok Junior/ Juniorka (17-18 lat) Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
12 Niski Piotr Bielawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Dream-Bike Bielawa opłacono on-line
13 Śliwiński Piotr Bielsko-Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
14 Gola Konrad Bielsko-Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
15 Mizera Jakub Bielsko-Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
16 Karasek Jan Bielsko-Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
17 Wiśniowski Maksymilian Bielsko-Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
18 Konwiński Mateusz Bielsko-Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
19 Opęchowski Marian OpęchowskI Biskupiec Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MSR Mrągowo
20 Kluss Nataniel Boguszów-Gorce Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
21 Drelak Milena Bralin Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN
22 Dorsch Filip Bydgoszcz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) NbikeAkademy opłacono on-line
23 Kobierowski Sergiusz Bytów Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat)
24 Glazik Jacek Bytów Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów
25 Rybarczyk Katarzyna Bytów Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów
26 Rybarczyk Urszula Bytów Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
27 Karpińska Karolina Bytów Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
28 Kuflewski Bartosz Bytów Junior/ Juniorka (17-18 lat) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
29 Plinski Kajetan Chłapowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
30 Potrykus Filip Chłapowo Junior/ Juniorka (17-18 lat) K.S Klif Chłapowo
31 Marzejon Maksymilian Chłapowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) K.S Klif Chłapowo
32 Marczyk Oskar Chłapowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
33 Marzejon Mikołaj Chłapowo Elita (19+) K.S Klif Chłapowo
34 Ceynowa Nikodem Chłapowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) K.S Klif Chłapowo
35 Jeka Stanisław Chłapowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
36 Nosal Bartosz Dębica Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Dębicki Klub Kolarski "GRYF" opłacono on-line
37 Jaffke Gracjan Domatowo Elita (19+) K.S Klif Chłapowo
38 Maleszka Mateusz Dywity Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Dachland Trek Team opłacono on-line
39 Bielawska Anna Dziwiszów Żak (11-12 lat) KS OPTYK- OKULAR JELENIA GÓRA
40 Chmielewski Mikołaj Elganowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Dolina Noteci
41 Śliwińska Natalia Gdańsk Junior/ Juniorka (17-18 lat) GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier opłacono on-line
42 Jańczak Michał Gdańsk Żak (11-12 lat)
43 Gardzielewski Kacper Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
44 Marek Stanisław Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
45 Słomion Julia Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
46 Kujawa Igor Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
47 Zbonikowski Paweł Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
48 Dąbrowski Antoni Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
49 Sobieraj Jakub Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
50 Boryna Bartosz Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
51 Kucharska Antonina Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
52 Wojcieszek Małgorzata Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
53 Wesolowska Lena Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
54 Popowicz Aleksander Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
55 Zariczny Dawid Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
56 Kuś Mateusz Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
57 Myśliński Alex Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
58 Kucharska Jadwiga Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
59 Wiśniewski Jakub Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
60 Słomiński Dawid Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
61 Koniuszewski Antoni Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
62 Sykuła Jakub Gdynia Junior/ Juniorka (17-18 lat) BST - Banach Sport Team opłacono on-line
63 Gromada Tatiana Gliwice Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Gliwice
64 Pytel Piotr Głuchołazy Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
65 Hulbój Kamil Głuchołazy Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria opłacono on-line
66 Majzel Daniel Głuchołazy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
67 Skokun Jakub Głuchołazy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
68 Puzio Wojciech Głuchołazy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
69 Hawryluk Jakub Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
70 Ratajczyk Sebastian Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
71 Copija Bartosz Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
72 Dąbrowski Beniamin Gogolin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS SPORT BRALIN
73 Krzyżykowski Jakub GRĘBOCIN Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS SPRINT GRĘBOCIN opłacono on-line
74 Chylińska Zuzanna Grudziądz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) ALKS ZAXY HUGE GRUDZIĄDZ opłacono on-line
75 Marek Kamil Iwonicz Zdrój Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KS MTB Mosir Dukla
76 Mikler Bartosz Mikler jarocin Elita (19+) Victoria Jarocin accent team
77 Bereźnicki Kosma Jelenia Góra Żak (11-12 lat) KS OPTYK- OKULAR JELENIA GÓRA
78 Gułaj Kajetan Jelenia Góra Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KS OPTYK- OKULAR JELENIA GÓRA
79 Ambrożkiewicz Maria Józefosław Żak (11-12 lat) Warszawski Klub Kolarski
80 Tomashevskiy Eduard Kaliningrad Elita (19+) szukam
81 Stelmach Karol Kępice Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów
82 Stelmach Cezary Kępice Żak (11-12 lat) MLKS Baszta Bytów
83 Noculak Rafał Kępno Żak (11-12 lat) UKS SPORT BRALIN
84 ZIELIŃSKA MAGDALENA KĘTY Elita (19+) KKW Nexelo Wałbrzych
85 Petryszyn Maciej Kobyłka Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
86 Brutkowski Jakub Kobyłka Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKK Huragan Wołomin
87 Goszczyński Kamil Kobyłka Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
88 Bartosik Kacper Korzybie Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów
89 Grzegorzewska Natalia Krosnowice Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat)
90 TUREK WIKTORIA Leśniewo Żak (11-12 lat) KLIF TEAM Chłapowo
91 WAWRZYŃCZYK PAWEŁ ŁOMNICA Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
92 Krawczyk Dawid Łódź Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ifon Kolarzklub opłacono on-line
93 Reca Tomasz Mądrzechowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów
94 Miazek Jan Milanówek Junior/ Juniorka (17-18 lat) INTERCARS SONIC BIKE opłacono on-line
95 Kulesza Oliwia Modła Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MKS POLKOWICE
96 Kulas Szymon Nagawczyna Elita (19+) Dębicki Klub Kolarski "GRYF" opłacono on-line
97 Kulas Jakub Nagawczyna Junior/ Juniorka (17-18 lat) Dębicki Klub Kolarski "GRYF" opłacono on-line
98 Kulas Jakub Nagawczyna Junior/ Juniorka (17-18 lat) Dębicki Klub Kolarski Gryf
99 Kulas Szymon Nagawczyna Elita (19+)
100 Łysiak Tymon Niemcz Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) N-Bike Academy


Wyświetleń: 8500

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ