Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Prabucki Robert Owidz Bieg główny (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
2 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg główny (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
3 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg główny (10 km) Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz 35.00 PLN
4 Pęśko Michał Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
5 Baranowski Krzysztof Skarszewy Bieg główny (10 km) BBL Starogard Gdanski Morsy Skarszewy opłacono on-line
6 Sierański Paweł Starogard Gdański Bieg główny (10 km) 35.00 PLN
7 Eggert Michał Starogard Gdański Bieg główny (10 km) 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej opłacono on-line
8 Jedwabski Michał Starogard Gdański Bieg główny (10 km) 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej opłacono on-line
9 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Dzieci 8-10 lat (500 m) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
10 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy opłacono on-line
11 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg główny (10 km) opłacono on-line
12 Bach Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny (10 km) opłacono on-line
13 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. Dzieci 8-10 lat (500 m) KP Starogard darmowy udział
14 Grobelna Wiktoria Starogard Gd. Dzieci 6-7 lat (100 m) UKS Piramida darmowy udział
15 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny (10 km) BBL Starogard Gd. opłacono on-line
16 Borkowski Olivier Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) darmowy udział
17 Żardecka Ewa Starogard Gdański Dzieci 8-10 lat (500 m) darmowy udział
18 FIJAŁ MARCIN SKARSZEWY Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy 35.00 PLN
19 Redzimski Jeremiasz Skarszewy Dzieci 8-10 lat (500 m) darmowy udział
20 Piwowarczyk Piotr Liniewo Bieg główny (10 km) Rajsklep.pl/Liniewo Biega opłacono on-line
21 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski Bieg główny (10 km) opłacono on-line
22 Kwarta Maciej Bolszewo Bieg główny (10 km) Batalion Dowodzenia MW opłacono on-line
23 Kosiecki Maciej Liniewo Bieg główny (10 km) Remus - akademia biegowa Kościerzyna opłacono on-line
24 Kosiecki Nikodem Liniewo Dzieci 14-16 lat (1300 m) Remus - akademia biegowa Kościerzyna darmowy udział
25 Kościelski Mariusz Gdynia Bieg główny (10 km) COM-DKM opłacono on-line
26 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy / OSP Pogódki opłacono on-line
27 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg główny (10 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
28 Rulewski Dariusz Skarszewy Bieg główny (10 km) Rulewski AutoDetailing 35.00 PLN
29 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny (10 km) opłacono on-line
30 Prokopiuk Roksana Bolesławowo Dzieci 11-13 lat (900 m) darmowy udział
31 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
32 Dydymska Monika Rumia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
33 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg główny (10 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
34 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg główny (10 km) opłacono on-line
35 Dering Marcin Demlin Bieg główny (10 km) opłacono on-line
36 Mateja Józef Janowo Bieg główny (10 km) SKL Filippides opłacono on-line
37 Siekierzyńska Dorota Skarszewy Bieg główny (10 km) SKL Filippides opłacono on-line
38 Lerke Kuba Skarszewy Bieg główny (10 km) opłacono on-line
39 Lerke Arek Skarszewy Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy opłacono on-line
40 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny (10 km) CrossElite opłacono on-line
41 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
42 Klin Anna Skórcz Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
43 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
44 Kotecki Jarosław Skarszewy Bieg główny (10 km) CUDAKI opłacono on-line
45 Dudziak Mateusz Tczew Bieg główny (10 km) Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew opłacono on-line
46 Miotke Marcin Skarszewy Bieg główny (10 km) opłacono on-line
47 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
48 Lerke Przemek Skarszewy Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy opłacono on-line
49 Czapiewski Michał Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
50 Kluk Sylwia Skarszewy Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy opłacono on-line
51 Buczkowska Lena Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) darmowy udział
52 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
53 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line


Wyświetleń: 927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ