XXII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa. Bieg główny na dystansie 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korpecki Mateusz Skarszewy Bieg główny (10 km) opłacono on-line
2 Latoszewski Krystian Godziszewo Bieg główny (10 km) GAG opłacono on-line
3 Kraśniewski Piotr Kraśniewski Nowa Wieś Rzeczna Bieg główny (10 km) opłacono on-line
4 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Bieg główny (10 km) opłacono on-line
5 Kiedrowska Marta Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m) SP Pogódki
6 Kiedrowska Monika Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m) SP Pogódki
7 Kiedrowski Mikołaj Pogódki Dzieci 6-7 lat (100 m) SP Pogódki
8 Iwanicki Andrzej Zblewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
9 Pobłocka Amelia Skorzewo Dzieci 14-16 lat (1300 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
10 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg główny (10 km) Morsy Zblewo opłacono on-line
11 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg główny (10 km) STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
12 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny (10 km) opłacono on-line
13 Müller Kuba Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m)
14 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
15 Gendzierski Karol Godziszewo Dzieci 8-10 lat (500 m) GPS
16 Gendzierska Julia Godziszewo Dzieci 8-10 lat (500 m) GPS
17 Gendzierski Paweł Godziszewo Bieg główny (10 km) GPS opłacono on-line
18 Tymiński Krzysztof Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
19 Schramke Maciej Kokoszkowy Bieg główny (10 km) Red Dragons opłacono on-line
20 Wendt Kornelia Kościerzyna Dzieci 6-7 lat (100 m) Wencik Team
21 Wendt Franek Kościerzyna Dzieci 8-10 lat (500 m) Wencik Team
22 Kamińska Zosia Godziszewo Dzieci 6-7 lat (100 m) Gminne Przedszkole w Skarszewach 20
23 Kamiński Marcin Gdańsk Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy opłacono on-line
24 Zbroch Julian Kolincz Dzieci 8-10 lat (500 m) PSP 1 Starogard Gd.
25 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg główny (10 km) opłacono on-line
26 Zdanowicz Agata Starogard Gdański Dzieci 6-7 lat (100 m)
27 Gołuńska Amelia Klonówka Dzieci 8-10 lat (500 m)
28 Heland Grzegorz Gdańsk Dzieci 11-13 lat (900 m)
29 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny (10 km) KKB Starogard Gd. opłacono on-line
30 Szczypior Marcin Zblewo Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
31 Wołowczyk Fabian Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) Przedszkole Aniołek
32 Wołowczyk Julia Skarszewy Dzieci 8-10 lat (500 m) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY
33 Formella Sławomir Kościerzyna Bieg główny (10 km) Formex opłacono on-line
34 Wołowczyk Leszek Skarszewy Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy opłacono on-line
35 Żardecka Sabina Starogard Gdański Bieg główny (10 km) opłacono on-line
36 Zinka Maciej Łubiana Bieg główny (10 km) opłacono on-line
37 Janka Maciej Pelplin Bieg główny (10 km) opłacono on-line
38 Tuwalski Sławomir Grabowiec Bieg główny (10 km) opłacono on-line
39 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Dovista active team opłacono on-line
40 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Bieg główny (10 km) opłacono on-line
41 Marchewicz Jakub Koźmin Dzieci 11-13 lat (900 m) Szkoła Podstawowa w Pogódkach
42 Marchewicz Hubert Koźmin Dzieci 8-10 lat (500 m) Szkoła Podstawowa w Pogódkach
43 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny (10 km) Keramzyt GNIEW opłacono on-line
44 KALINOWSKA ZOFIA WIELKI KLINCZ Dzieci 6-7 lat (100 m)
45 KARTUSZYŃSKI MACIEJ WIELKI KLINCZ Dzieci 6-7 lat (100 m)
46 KARTUSZYŃSKI OLIWIER WIELKI KLINCZ Dzieci 14-16 lat (1300 m)
47 PLUTOWSKI Tymoteusz SKARSZEWY Dzieci 8-10 lat (500 m) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY
48 Rozek Jakub Frank Dzieci 8-10 lat (500 m) SP Kaliska
49 Liskowski Kacper Skorzewo Dzieci 8-10 lat (500 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
50 Troka Kinga Skorzewo Dzieci 14-16 lat (1300 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
51 Rogowski Wojciech Pelplin Bieg główny (10 km) opłacono on-line
52 Leik Michał Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
53 Pałubicka Maria Skarszewy Dzieci 8-10 lat (500 m) Morsy Skarszewy
54 Grosz Michał Godziszewo Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy opłacono on-line
55 Smętek Andrzej Gdańsk Bieg główny (10 km) Szalony Gdańsk Biega opłacono on-line
56 Kluczewska Emilia Bytów Bieg główny (10 km) RUNtastyczni Team Bytów opłacono on-line
57 Laska Adrian Nowa karczma Dzieci 8-10 lat (500 m) Minecraft
58 Skonieczny Filip Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) Minecraft
59 Skonieczny Jaroslaw Skarszewy Bieg główny (10 km) Tatromaniak opłacono on-line
60 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) Radość Biegania opłacono on-line
61 Czapiewski Jakub Malary Dzieci 6-7 lat (100 m)
62 Czapiewski Kacper Malary Dzieci 11-13 lat (900 m) Szkoła Podstawowa w Pogódkach
63 Wolter Oliwier Skarszewy Dzieci 8-10 lat (500 m)
64 Pepliński Olivier Szczodrowo Dzieci 8-10 lat (500 m)
65 Gołuński Wojciech Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m)
66 Kleynhans Bianka Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) Gminne Przedszkole nr 2 w Skarszewach
67 Sadkowski Kazimierz Starogard Gdański Bieg główny (10 km) KKB Starogard gdański opłacono on-line
68 Klonowski Marcin Sztum Bieg główny (10 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
69 Troka Julita Skorzewo Dzieci 11-13 lat (900 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
70 Alaburda Daria Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m)
71 Alaburda Cezary Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m)
72 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
73 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański opłacono on-line
74 Łucka Anna Grudziądz Bieg główny (10 km) AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
75 Jaskulski Kazimierz Grudziądz Bieg główny (10 km) Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
76 Jaskulska Mirela Grudziądz Bieg główny (10 km) AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
77 Adamkowski Jerzy Starogard gdański Bieg główny (10 km) Malinowa Mamba opłacono on-line
78 Czerniak Julia Elbląg Dzieci 6-7 lat (100 m) Przedszkole nr 26 Elbląg
79 Sowiński Zbigniew Skórcz Bieg główny (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
80 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Oracze z Kociewia opłacono on-line
81 Dzierliński Paweł Świecie Bieg główny (10 km) The Runner Świecie opłacono on-line
82 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg główny (10 km) Leasing Polski Team opłacono on-line
83 Ratajczak Marta Starogard Gdański Dzieci 11-13 lat (900 m) PSP 3 Starogard Gd.
84 Lidzbarski Marcin Chwaszczyno Bieg główny (10 km) opłacono on-line
85 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
86 Nowodworska Justyna Bytów Bieg główny (10 km) RUNtastyczni Team Bytów opłacono on-line
87 Bargańska Justyna Bytów Bieg główny (10 km) RUNtastyczni Team Bytów opłacono on-line
88 Dubiel Szymon Gniszewo Dzieci 8-10 lat (500 m) SP Subkowy
89 Dubiel Oskar Gniszewo Dzieci 11-13 lat (900 m) SP Subkowy
90 Łepek Małgorzata Starogard Gdański Bieg główny (10 km) opłacono on-line
91 Konieczka michał Osie Bieg główny (10 km) opłacono on-line
92 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny (10 km) Tomek Biega Grudziądz opłacono on-line
93 Beling Zosia Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m)
94 Pobłocka Bożena Lębork Bieg główny (10 km) UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork opłacono on-line
95 Pobłocki Piotr Lębork Bieg główny (10 km) UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork opłacono on-line
96 Marchewka Emil Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
97 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny (10 km) opłacono on-line
98 Lipkowska Magdalena śliwice Bieg główny (10 km) Biegające Śliwice opłacono on-line
99 Rinc Małgorzata Gdynia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
100 Sowiński Łukasz Osie Bieg główny (10 km) Ekstremalny Tata opłacono on-line


Wyświetleń: 6564

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ