Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Klasyfikacja dodatkowa Do zapłaty
1 Kaliszan Michał Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
2 Czyżewska Katarzyna Gdynia Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
3 Krasiński Bartosz Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
4 Konkol Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
5 Bieniek Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
6 Łaniec Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
7 Zacharek Oktawia Gdansk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
8 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Bieg główny 10 km Morsy Gdyńskie Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
9 Wojciechowski Kamil Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego 25.00 PLN
10 Nawrocki Matthias Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
11 Folwarski Marcin Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
12 Sroka Jowita Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
13 Swaczyna Ola Rumia Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
14 Proskurnicki Paweł Rumia Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
15 FARAN DOROTA SULMIN Bieg Malucha do 7. roku życia GTSulmin Rodzina lekarska darmowy udział
16 FARAN Agata SULMIN Bieg na 5 km GTSulmin Rodzina lekarska opłacono on-line
17 Faran Grzegorz SULMIN Bieg główny 10 km GTSulmin Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
18 duda maciej gdansk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
19 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg na 5 km Rodzina lekarska 25.00 PLN
20 Lubocka Paulina Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
21 KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
22 Kołkowski Karol Gdynia Bieg na 5 km Team Elwart/GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
23 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
24 Bielachowicz Alicja Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
25 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska darmowy udział
26 Skrodzki Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
27 Bizewski Tadeusz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
28 Bogucka Katarzyna Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
29 Kazimierczyk Marieta Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta 25.00 PLN
30 Szuster Wojciech Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
31 Stefaniak Weronika Stefaniak Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
32 Drewing Angelika Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
33 Kuczkowska Barbara Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
34 Turek Marianna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta 25.00 PLN
35 Miazga Joanna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
36 Książek Marta Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
37 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg na 5 km Rodzina lekarska 25.00 PLN
38 Zdrojewski Łukasz Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
39 Cieśliński Michał Gdańsk Bieg główny 10 km MUKOwaleczni Lekarz i lekarz dentysta 25.00 PLN
40 Dragan Dorota GDYNIA Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
41 Wiśniewski Piotr Sopot Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
42 Ciesielski Jerzy Poznań Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Rodzina lekarska opłacono on-line
43 Romanowski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Alpa! Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
44 Główczewski Patryk Kościerzyna Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
45 Grodź Marcin Szczytno Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
46 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
47 Poćwiardowski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta 25.00 PLN
48 Żmich Przemysław Iława Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
49 Jaremko Ziemowit Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska darmowy udział
50 Jaremko Marcel Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska darmowy udział
51 Jaremko Natalia Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
52 Walentynowicz Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km Universum Szkolna Student wydziału lekarskiego 25.00 PLN
53 Grodecki Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Cobra Team Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
54 Sawicki Robert Sopot Bieg na 5 km GUMeded Rodzina lekarska opłacono on-line
55 Sikora sikora Monika Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
56 Szaluś Krzysztof Gdańsk Bieg na 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
57 Zagórski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
58 Ożarowski Mikołaj Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
59 Kucharski Michał Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
60 Jażownik Maria Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
61 Jaremko Marcin Gdansk Bieg główny 10 km Lubań knapy Rodzina lekarska opłacono on-line
62 Skrajda Małgorzata Gardeja Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
63 Skrajda Jędrzej Bydgoszcz Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
64 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
65 Kucharska Agnieszka Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
66 Rajskk Jan Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska darmowy udział
67 Rajski Paweł Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
68 Czerniak Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
69 Błaszczyk Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
70 Krupa Kajetan Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
71 Walczak Paula Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
72 Kala Martyna Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
73 Ciesielski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
74 Marjański Tomasz Gdynia Bieg główny 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
75 Trochowski Jan Gdańsk Bieg na 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
76 Częścik Katarzyna Otomin Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego 25.00 PLN
77 Kopeć Karolina Olsztyn Bieg na 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
78 Jarzabek Agnieszka Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
79 Michalczuk Monika Michalczuk Olsztyn Bieg na 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
80 Jarzabek Maciej Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
81 Ohler Ola Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
82 Krzywania Aleksandra Lubicz Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
83 Krysiak Mikołaj Pogórze Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
84 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg na 5 km GUMed Student wydziału lekarskiego 25.00 PLN
85 Dragan Karol Gdynia Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line


Wyświetleń: 930

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ