Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Kwiatkowski Michał wejherowo II seria - start godz. 16:30 M opłacono on-line
2 Kurhanskaya Sviatlana Minsk II seria - start godz. 16:30 amatar XS
3 Sanko Alex Minsk II seria - start godz. 16:30 amatar S
4 Stradomski Roman Gdańsk I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
5 Połeć Arkadiusz Gdynia III seria - start godz. 17:00 M opłacono on-line
6 Kołaczyńska Monika Pogórze I seria - start godz. 16:00 Step by Step Trójmiasto L limit osiągnięty
7 Trzciński Karol Żukowo II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
8 Wrzesiński Jacek Wejherowo I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
9 Neumann Przemysław Rumia I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
10 Wrzesiński Roman Rumia I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
11 Miler Beata Luzino I seria - start godz. 16:00 S opłacono on-line
12 Szczesny Damian Babi Dół I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
13 Barzowski Kamil Żukowo I seria - start godz. 16:00 S opłacono on-line
14 Zielińska Malwina GDANSK II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team L opłacono on-line
15 Zieliński Tomasz GDANSK II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team XL opłacono on-line
16 Jagoda Anna Rumia III seria - start godz. 17:00 BigYellowFoot Adventure Team S opłacono
17 Wasiłowicz Natalia Gdańsk I seria - start godz. 16:00 M limit osiągnięty
18 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe I seria - start godz. 16:00 Morsy Stężyca, Metrożercy M opłacono on-line
19 Giejło Monika Reda I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
20 Klimkiewicz Beata Klimkiewicz Gdynia I seria - start godz. 16:00 S opłacono on-line
21 Domzała Paweł Domzała Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy L opłacono on-line
22 Sękowski Piotr Sękowski Łąski Piec I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
23 Wojdylak Maria Banino I seria - start godz. 16:00 L limit osiągnięty
24 Towarnicka Izabela Gdynia II seria - start godz. 16:30 Team Deaf S opłacono on-line
25 Yaremenko Oleksii Chwaszczyno Polska II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
26 Szymańska Jolanta Łąski Piec III seria - start godz. 17:00 S opłacono on-line
27 Tokarski Krzysztof Gdańsk I seria - start godz. 16:00 S...K...S S opłacono on-line
28 Marchenko DENYS Gdynia II seria - start godz. 16:30 M
29 Dembowski Mariusz Lidzbark I seria - start godz. 16:00 H+H Polska M opłacono on-line
30 Szumielewicz Kinga Banino II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team XS opłacono on-line
31 Gąsiorowski Rafał Banino II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team L opłacono on-line
32 Cichocka Martyna Gdańsk I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
33 Szmyt Dawid Starogard Gdański I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
34 Dzióbek Lech Gdańsk I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
35 Butowska Katarzyna Starogard Gdański I seria - start godz. 16:00 XS opłacono on-line
36 Romanowska Maria Reda I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
37 Gulcz Katarzyna Banino II seria - start godz. 16:30 KUJAWSCY RUNNERS XS opłacono on-line
38 Jeliński Mateusz Goręczyno I seria - start godz. 16:00 xRunners L opłacono on-line
39 Dydymski Krzysztof Rumia II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
40 Sywanycz Ireneusz Gdańsk I seria - start godz. 16:00 PodTrzepakiem L opłacono on-line
41 Damps Patryk Skrzeszewo I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
42 Weiland Adrian Słupsk I seria - start godz. 16:00 NIGHT WOLVES SŁUPSK L limit osiągnięty
43 Weiland Agnieszka Słupsk I seria - start godz. 16:00 NIGHT WOLVES SŁUPSK M limit osiągnięty
44 Czoska Anetta Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy L opłacono on-line
45 Palka Anna Rumia I seria - start godz. 16:00 KONTENER FORMY M opłacono on-line
46 Bemowska Anna Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy XL opłacono on-line
47 Syldatk KATARZYNA TCZEW I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy L opłacono on-line
48 Kujat Joanna Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
49 Sarnowska Aleksandra Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
50 mielcarek Izabela Reda I seria - start godz. 16:00 Runeda S opłacono on-line
51 Groth Dagmara Glincz I seria - start godz. 16:00 KUJAWSCY RUNNERS S opłacono on-line
52 Gleinert Szymon Żukowo II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
53 Rogalska Magdalena Gdansk I seria - start godz. 16:00 Run Beach Morning XS opłacono on-line
54 Stasinski Rafal Gdańsk I seria - start godz. 16:00 Run Beach Morning M opłacono on-line
55 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO I seria - start godz. 16:00 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA S opłacono on-line
56 Teska Michał Gdynia I seria - start godz. 16:00 M limit osiągnięty


Wyświetleń: 1294

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ