Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Teska Michał Gdynia I seria - start godz. 16:00 M limit osiągnięty
2 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO I seria - start godz. 16:00 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA S opłacono on-line
3 Stasinski Rafal Gdańsk I seria - start godz. 16:00 Run Beach Morning M opłacono on-line
4 Rogalska Magdalena Gdansk I seria - start godz. 16:00 Run Beach Morning XS opłacono on-line
5 Groth Dagmara Glincz I seria - start godz. 16:00 KUJAWSCY RUNNERS S opłacono on-line
6 mielcarek Izabela Reda I seria - start godz. 16:00 Runeda S opłacono on-line
7 Sarnowska Aleksandra Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
8 Kujat Joanna Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
9 Syldatk KATARZYNA TCZEW I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy L opłacono on-line
10 Bemowska Anna Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy XL opłacono on-line
11 Palka Anna Rumia I seria - start godz. 16:00 KONTENER FORMY M opłacono on-line
12 Czoska Anetta Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy L opłacono on-line
13 Weiland Agnieszka Słupsk I seria - start godz. 16:00 NIGHT WOLVES SŁUPSK M limit osiągnięty
14 Weiland Adrian Słupsk I seria - start godz. 16:00 NIGHT WOLVES SŁUPSK L limit osiągnięty
15 Damps Patryk Skrzeszewo I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
16 Sywanycz Ireneusz Gdańsk I seria - start godz. 16:00 PodTrzepakiem L opłacono on-line
17 Jeliński Mateusz Goręczyno I seria - start godz. 16:00 xRunners L opłacono on-line
18 Romanowska Maria Reda I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
19 Butowska Katarzyna Starogard Gdański I seria - start godz. 16:00 XS opłacono on-line
20 Dzióbek Lech Gdańsk I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
21 Szmyt Dawid Starogard Gdański I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
22 Cichocka Martyna Gdańsk I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
23 Dembowski Mariusz Lidzbark I seria - start godz. 16:00 H+H Polska M opłacono on-line
24 Tokarski Krzysztof Gdańsk I seria - start godz. 16:00 S...K...S S opłacono on-line
25 Wojdylak Maria Banino I seria - start godz. 16:00 L limit osiągnięty
26 Sękowski Piotr Sękowski Łąski Piec I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
27 Domzała Paweł Domzała Gdynia I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy L opłacono on-line
28 Klimkiewicz Beata Klimkiewicz Gdynia I seria - start godz. 16:00 S opłacono on-line
29 Giejło Monika Reda I seria - start godz. 16:00 Kontener Formy M opłacono on-line
30 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe I seria - start godz. 16:00 Morsy Stężyca, Metrożercy M opłacono on-line
31 Wasiłowicz Natalia Gdańsk I seria - start godz. 16:00 M limit osiągnięty
32 Barzowski Kamil Żukowo I seria - start godz. 16:00 S opłacono on-line
33 Szczesny Damian Babi Dół I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
34 Miler Beata Luzino I seria - start godz. 16:00 S opłacono on-line
35 Wrzesiński Roman Rumia I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
36 Neumann Przemysław Rumia I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
37 Wrzesiński Jacek Wejherowo I seria - start godz. 16:00 M opłacono on-line
38 Kołaczyńska Monika Pogórze I seria - start godz. 16:00 Step by Step Trójmiasto L limit osiągnięty
39 Stradomski Roman Gdańsk I seria - start godz. 16:00 L opłacono on-line
40 Gleinert Szymon Żukowo II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
41 Dydymski Krzysztof Rumia II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
42 Gulcz Katarzyna Banino II seria - start godz. 16:30 KUJAWSCY RUNNERS XS opłacono on-line
43 Gąsiorowski Rafał Banino II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team L opłacono on-line
44 Szumielewicz Kinga Banino II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team XS opłacono on-line
45 Marchenko DENYS Gdynia II seria - start godz. 16:30 M
46 Yaremenko Oleksii Chwaszczyno Polska II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
47 Towarnicka Izabela Gdynia II seria - start godz. 16:30 Team Deaf S opłacono on-line
48 Zieliński Tomasz GDANSK II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team XL opłacono on-line
49 Zielińska Malwina GDANSK II seria - start godz. 16:30 BigYellowFoot Adventure Team L opłacono on-line
50 Trzciński Karol Żukowo II seria - start godz. 16:30 L opłacono on-line
51 Sanko Alex Minsk II seria - start godz. 16:30 amatar S
52 Kurhanskaya Sviatlana Minsk II seria - start godz. 16:30 amatar XS
53 Kwiatkowski Michał wejherowo II seria - start godz. 16:30 M opłacono on-line
54 Szymańska Jolanta Łąski Piec III seria - start godz. 17:00 S opłacono on-line
55 Jagoda Anna Rumia III seria - start godz. 17:00 BigYellowFoot Adventure Team S opłacono
56 Połeć Arkadiusz Gdynia III seria - start godz. 17:00 M opłacono on-line


Wyświetleń: 2433

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ