Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Finwala" na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Formela Andrzej Gdynia 10km Nordic Walking Active Family Pasłęk
2 Pionk Rafał Miszewo 10km Bieg KUJAWSCY RUNNERS
3 Dzik Kacper Krupin Biegi Dzieci i Młodzieży
4 Dzik Ksawery Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży
5 Rębowski Grzegor Pasłęk 10km Nordic Walking Active Family Pasłęk
6 Rębowski Mateuszek Pasłęk 10km Nordic Walking Active Family Pasłęk
7 Tomaszewski Michał Gdańsk 10km Bieg
8 Rębowski Tomasz Pasłęk 10km Nordic Walking Active Family Pasłęk
9 Lorych Agata Borkowo Biegi Dzieci i Młodzieży
10 Lorych Natalia Borkowo Biegi Dzieci i Młodzieży
11 Mudryk Katarzyna Elbląg 10km Bieg
12 Trzeciakowska Amelia BYTÓW Biegi Dzieci i Młodzieży Świat Płytek u Kryspina
13 Garski Kryspin BYTÓW Biegi Dzieci i Młodzieży Świat Płytek u Kryspina
14 Garski KRYSPIN BYTÓW 10km Bieg Świat Płytek u Kryspina
15 Garska Joanna BYTÓW 10km Bieg Świat Płytek u Kryspina
16 Szczuraszek Jarosław Malbork 10km Bieg
17 Partyka Robert Malbork 10km Bieg Muzeum Zamkowe Malbork
18 Michalecka Oliwia Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży Szkoła podstawowa nr 8 Malbork
19 Michalecka Maja Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży Przedszkole Tęcza Malbork
20 Skorek arkadiusz Kończewice 10km Bieg
21 Wasiłowicz Natalia Gdańsk 10km Bieg
22 Kapuściński Cyprian Czernin Biegi Dzieci i Młodzieży
23 Kapuścińska Kornelia Czernin Biegi Dzieci i Młodzieży
24 Kapuścińska Alicja Czernin Biegi Dzieci i Młodzieży
25 Grodzki Ignacy Warszawa Biegi Dzieci i Młodzieży Pokątna Team
26 Grodzki Kajetan Warszawa Biegi Dzieci i Młodzieży Pokątna Team
27 Zygarowski Filip Łaszka Biegi Dzieci i Młodzieży
28 Keslinke Łukasz Gdynia 10km Bieg biegamyrazem.pl
29 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10km Bieg
30 Gleinert Szymon Żukowo 10km Bieg
31 Laskowski Radosław Tczew 10km Bieg FSO
32 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork 10km Bieg
33 Hapke Tomasz Wilkowo 10km Bieg Traktor team gm kwidzyn
34 Korbela Bartosz Łódź 10km Bieg mBank
35 Rębowska Martyna Pasłęk Biegi Dzieci i Młodzieży Active Family Pasłęk
36 Strzeszyński Wojciech Tczew 10km Bieg Biegający Tczew/ Pamir Team
37 Mąkosa Martyna Tczew 10km Bieg Biegający Tczew/ Pamir Team
38 Rębowski Mateusz Pasłęk Biegi Dzieci i Młodzieży Active Family Pasłęk
39 Rębowski Grzegorz Pasłęk Biegi Dzieci i Młodzieży Active Family Pasłęk
40 Puszczewicz Natan Stegna Biegi Dzieci i Młodzieży
41 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 10km Nordic Walking
42 Puszczewicz Wojciech Stegna 10km Bieg
43 Przychodzień Weronika Warszawa 10km Bieg Rak’n’Roll
44 Pańka Marcin Elbląg 10km Bieg
45 Filcek Amelia Nowy Staw Biegi Dzieci i Młodzieży
46 Filcek Martyna Nowy Staw Biegi Dzieci i Młodzieży
47 Zienkiewicz Piotr Młynary 10km Bieg UKS GIMPAS PASŁĘK
48 Duchała Piotr Kwidzyn 10km Bieg Kwidzyn Biega
49 Sławińska Monika Kwidzyn 10km Bieg Kwidzyn Biega
50 Gnyp Daniel Różyny 10km Bieg Wkurw_team
51 Kaczan Amelka Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży Przedszkole nr 14 Elbląg
52 Zych Zuzanna Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży Przedszkole Nr 31 Elbląg
53 Zych Jakub Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg
54 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA 10km Bieg
55 Łopieńska Magdalena Warszawa 10km Nordic Walking Pokątna Team
56 Wąsik Krzysztof Malbork 10km Bieg
57 Lewocha Rafał Jastrząb 10km Bieg WOŻNIAK TEAM
58 Osiński Ryszard Malbork 10km Bieg Active Malbork/Biegowa Rodzinka
59 Zimny Dawid Tczew Biegi Dzieci i Młodzieży Sp4 Tczew
60 Zimna Agnieszka Tczew 10km Bieg Sowiński Team
61 Pawelski Marek Dębogórze 10km Bieg OSNiP WP
62 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 10km Bieg OSP POGRODZIE
63 Wolny Michalina Rotmanka Biegi Dzieci i Młodzieży Klub Dziadka Rynia
64 Bogusławska Zuzanna Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży Szwagry Team
65 Bogusławski Stanisław Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży Szwagry Team
66 Gleinert Jakub Żukowo 10km Bieg
67 Rodacka Iwona Malbork 10km Nordic Walking
68 Kwiatkowska Iwona Elbląg 10km Bieg
69 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 10km Bieg
70 Gierszewska Anna Malbork 10km Bieg Nyborg-Mawent
71 Walkowicz Bartłomiej Gdynia 10km Bieg
72 Walkowicz Karolina Gdynia 10km Nordic Walking
73 Kondratowicz Katarzyna Pasłęk 10km Bieg
74 Kondratowicz Bartek Pasłęk 10km Bieg
75 Łukaszewska Aleksandra Gdańsk Biegi Dzieci i Młodzieży SP NR 50 GDAŃSk
76 Dębski Tomasz Kwidzyn 10km Bieg
77 Godlewska Małgorzata Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży Godlewski Runners
78 Statkiewicz Mateusz Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży Pomezania Malbork
79 Kucharczyk Jan Kmiecin Biegi Dzieci i Młodzieży
80 Gonska Przemek Banino Biegi Dzieci i Młodzieży
81 Czerniak Julia Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży Przedszkole nr 26 Elbląg
82 Saluk Daria Juszkowo Biegi Dzieci i Młodzieży
83 Saluk Igor Juszkowo Biegi Dzieci i Młodzieży
84 Rumina Allan Gdynia 10km Bieg
85 Kiraga Julia Elbląg Biegi Dzieci i Młodzieży
86 Michańska Karolina Kowale Biegi Dzieci i Młodzieży
87 Konat Grzegorz Mikoszewo 10km Bieg Morskie Opowieści
88 Machnikowska Kasia Sztum Biegi Dzieci i Młodzieży
89 Machnikowska Agata Sztum Biegi Dzieci i Młodzieży LKS "Zantyr" Sztum
90 Skorek Joanna grudziadz Biegi Dzieci i Młodzieży
91 Ośka Katarzyna Szymankowo Biegi Dzieci i Młodzieży
92 Ośka Natalia Szymankowo Biegi Dzieci i Młodzieży
93 Poniatowski Dawid Pasłęk 10km Bieg
94 Poniatowski Dawid Pasłęk 10km Bieg
95 Poniatowski Andrzej Pasłęk 10km Bieg
96 Dziweńka Beata Malbork 10km Bieg
97 Stepień-Dylert Monika malbork 10km Nordic Walking
98 Rekowski Kazimierz Tczew 10km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
99 Leszczyńska Milana Gdańsk Biegi Dzieci i Młodzieży
100 Matlewska Marzena Elblag 10km Bieg El-Bażant


Wyświetleń: 8134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ