Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Finwala" na 10 km

Bieg oraz Marsz Nordic Walking Finwala - 10km bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 114 BAGROWSKI TOMASZ M 1 M 30-39 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANUA 10.3 0:38:32 15.57 [km/h] 11:44 [min/km] 0:19:02 0:19:30
2 80 KLONOWSKI MARCIN M 2 M 30-39 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10.3 0:39:40 15.13 [km/h] 11:51 [min/km] 0:19:52 0:19:48
3 162 ZIENKIEWICZ PIOTR M 3 M 40-49 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 10.3 0:39:44 15.10 [km/h] 11:51 [min/km] 0:19:51 0:19:53
4 1 LEWOCHA RAFAŁ M 4 M 40-49 1 JASTRZĄB WOŻNIAK TEAM 10.3 0:40:02 14.99 [km/h] 11:53 [min/km] 0:19:50 0:20:12
5 160 CZAJA LESZEK M 5 M 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10.3 0:40:46 14.72 [km/h] 11:57 [min/km] 0:19:50 0:20:56
6 15 POTOCZEK ANDRZEJ M 6 M 30-39 1 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA 10.3 0:41:16 14.54 [km/h] 11:00 [min/km] 0:20:00 0:21:16
7 199 HAPKE TOMASZ M 7 M 40-49 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 10.3 0:41:46 14.37 [km/h] 11:03 [min/km] 0:20:40 0:21:06
8 75 GLEINERT SZYMON M 8 M 30-39 2 ŻUKOWO 10.3 0:42:20 14.17 [km/h] 11:07 [min/km] 0:20:56 0:21:24
9 79 CEBULA BOGDAN M 9 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10.3 0:42:23 14.16 [km/h] 11:07 [min/km] 0:21:00 0:21:23
10 12 KASZUBOWSKI ZENON M 10 M 50-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 10.3 0:42:33 14.10 [km/h] 11:08 [min/km] 0:20:46 0:21:47
11 177 KOWALSKI WALDEMAR M 11 M 30-39 3 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10.3 0:43:06 13.92 [km/h] 11:11 [min/km] 0:21:21 0:21:45
12 175 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 12 M 30-39 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10.3 0:43:27 13.81 [km/h] 11:13 [min/km] 0:21:37 0:21:50
13 173 OSIŃSKI RYSZARD M 13 M 50-59 3 MALBORK ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINKA 10.3 0:43:39 13.75 [km/h] 11:14 [min/km] 0:21:11 0:22:28
14 24 PUSZCZEWICZ WOJCIECH M 14 M 40-49 4 STEGNA 10.3 0:43:53 13.67 [km/h] 11:16 [min/km] 0:21:35 0:22:18
15 56 MICHALSKI DOMINIK M 15 M 20-29 1 DZIAŁDOWO 10.3 0:44:02 13.63 [km/h] 11:17 [min/km] 0:21:49 0:22:13
16 52 LITWIN PIOTR M 16 M 40-49 5 GDAŃSK OCEANIC 10.3 0:44:55 13.36 [km/h] 11:22 [min/km] 0:22:02 0:22:53
17 32 SATKIEWICZ PIOTR M 17 M 20-29 2 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10.3 0:45:24 13.22 [km/h] 11:24 [min/km] 0:22:22 0:23:02
18 135 SKWAREK PIOTR M 18 M 40-49 6 GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA 10.3 0:45:29 13.19 [km/h] 11:25 [min/km] 0:22:31 0:22:58
19 125 LISIECKI JAKUB M 19 M 20-29 3 GDAŃSK WKURW_TEAM 10.3 0:45:43 13.12 [km/h] 11:26 [min/km] 0:22:07 0:23:36
20 14 ZADELSKYI YURII M 20 M 20-29 4 KĄTY RYBACKIE 10.3 0:45:59 13.05 [km/h] 11:28 [min/km] 0:22:37 0:23:22
21 100 DERLAGA KAMIL M 21 M 20-29 5 SZYMANKOWO NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10.3 0:46:09 13.00 [km/h] 11:29 [min/km] 0:22:21 0:23:48
22 99 SUCHOMSKI MARCIN M 22 M 30-39 5 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 10.3 0:46:21 12.94 [km/h] 11:30 [min/km] 0:22:42 0:23:39
23 182 KOS SŁAWOMIR M 23 M 40-49 7 NOWY DWÓR GD. DCT DRUŻYNA BIEGOWA 10.3 0:46:24 12.93 [km/h] 11:30 [min/km] 0:22:50 0:23:34
24 167 DZWONKOWSKI MARIUSZ M 24 M 40-49 8 DĘBINA NOWY STAW BIEGA 10.3 0:46:38 12.87 [km/h] 11:32 [min/km] 0:22:43 0:23:55
25 156 KAMIŃSKI BARTOSZ M 25 M 20-29 6 RUMIA 10.3 0:46:46 12.83 [km/h] 11:32 [min/km] 0:22:36 0:24:10
26 189 GUZ ROBERT M 26 M 40-49 9 TCZEW 10.3 0:46:57 12.78 [km/h] 11:33 [min/km] 0:22:46 0:24:11
27 5 DUCHAŁA PIOTR M 27 M 40-49 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10.3 0:47:23 12.66 [km/h] 11:36 [min/km] 0:23:29 0:23:54
28 58 JERZYK MICHAŁ M 28 M 30-39 6 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10.3 0:47:43 12.57 [km/h] 11:38 [min/km] 0:23:22 0:24:21
29 110 MIECZKOWSKI TOMASZ M 29 M 40-49 11 PASŁĘK 10.3 0:47:46 12.56 [km/h] 11:38 [min/km] 0:24:08 0:23:38
30 31 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 30 M 40-49 12 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10.3 0:47:55 12.52 [km/h] 11:39 [min/km] 0:23:41 0:24:14
31 183 WĄSIK KRZYSZTOF M 31 M 40-49 13 MALBORK 10.3 0:48:02 12.49 [km/h] 11:40 [min/km] 0:23:28 0:24:34
32 101 LORYCH KRYSTIAN M 32 M 40-49 14 BORKOWO 10.3 0:48:16 12.43 [km/h] 11:41 [min/km] 0:23:26 0:24:50
33 50 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 33 M 30-39 7 SZTUM 10.3 0:48:36 12.35 [km/h] 11:43 [min/km] 0:23:32 0:25:04
34 181 DYDYNA KRZYSZTOF M 34 M 50-59 4 KĄTY RYBACKIE MARYNARKA WOJENNA 10.3 0:48:45 12.31 [km/h] 11:44 [min/km] 0:23:55 0:24:50
35 155 WALKOWICZ BARTŁOMIEJ M 35 M 40-49 15 GDYNIA 10.3 0:48:49 12.29 [km/h] 11:44 [min/km] 0:24:52 0:23:57
36 74 GLEINERT JAKUB M 36 M 0-19 1 ŻUKOWO 10.3 0:49:03 12.23 [km/h] 11:46 [min/km] 0:23:58 0:25:05
37 82 BOGUSŁAWSKI MACIEJ M 37 M 30-39 8 ELBLĄG SZWAGRY TEAM 10.3 0:49:05 12.22 [km/h] 11:46 [min/km] 0:24:45 0:24:20
38 63 INGIELEWICZ MAGDA K 1 K 30-39 BRANIEWO MOS ZATOKA 10.3 0:49:18 12.17 [km/h] 11:47 [min/km] 0:24:34 0:24:44
39 103 POSZEWIECKI MAREK M 38 M 40-49 16 GDAŃSK MRKS 10.3 0:49:19 12.17 [km/h] 11:47 [min/km] 0:24:34 0:24:45
40 11 KONAT GRZEGORZ M 39 M 40-49 17 MIKOSZEWO MORSKIE OPOWIEŚCI 10.3 0:49:50 12.04 [km/h] 11:50 [min/km] 0:25:24 0:24:26
41 153 SZEWCZYK MIROSŁAW M 40 M 40-49 18 MILEJEWO 10.3 0:50:33 11.87 [km/h] 11:54 [min/km] 0:24:44 0:25:49
42 171 WASIŁOWICZ NATALIA K 2 K 30-39 GDAŃSK 10.3 0:52:00 11.54 [km/h] 11:03 [min/km] 0:25:41 0:26:19
43 176 CHLEBICKI STANISŁAW M 41 M 0-19 2 JUNOSZYNO STEGNA 10.3 0:52:08 11.51 [km/h] 11:04 [min/km] 0:26:23 0:25:45
44 64 WYCHOWANIAK MARTA K 3 K 30-39 BRANIEWO MOS ZATOKA 10.3 0:52:11 11.50 [km/h] 11:04 [min/km] 0:26:07 0:26:04
45 197 FURTAK ARKADIUSZ M 42 M 50-59 5 SZTUTOWO 10.3 0:52:16 11.48 [km/h] 11:04 [min/km] 0:26:23 0:25:53
46 35 ŁUKASZEWSKA WITOLD M 43 M 50-59 6 GDAŃSK 10.3 0:52:26 11.44 [km/h] 11:05 [min/km] 0:25:04 0:27:22
47 51 PARTYKA ROBERT M 44 M 40-49 19 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 10.3 0:52:31 11.42 [km/h] 11:06 [min/km] 0:25:38 0:26:53
48 133 PAWELSKI MAREK M 45 M 30-39 9 DĘBOGÓRZE OSNIP WP 10.3 0:52:42 11.39 [km/h] 11:07 [min/km] 0:25:57 0:26:45
49 179 TOCHA ZBIGNIEW M 46 M 60-69 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10.3 0:52:47 11.37 [km/h] 11:07 [min/km] 0:27:03 0:25:44
50 60 JERZYK PAWEŁ M 47 M 30-39 10 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10.3 0:52:47 11.37 [km/h] 11:07 [min/km] 0:26:18 0:26:29
51 130 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 4 K 40-49 1 ELBLAG 10.3 0:52:48 11.36 [km/h] 11:08 [min/km] 0:26:12 0:26:36
52 62 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 48 M 30-39 11 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10.3 0:52:50 11.36 [km/h] 11:08 [min/km] 0:25:39 0:27:11
53 88 MUDRYK KATARZYNA K 5 K 30-39 1 ELBLĄG 10.3 0:53:05 11.30 [km/h] 11:09 [min/km] 0:26:14 0:26:51
54 180 LASKOWSKI RADOSŁAW M 49 M 0-19 3 TCZEW FSO 10.3 0:53:07 11.30 [km/h] 11:09 [min/km] 0:24:08 0:28:59
55 154 SZEWCZYK BARTŁOMIEJ M 50 M 0-19 4 ELBLĄG REGENT ELBLĄG 10.3 0:53:07 11.30 [km/h] 11:09 [min/km] 0:26:29 0:26:38
56 72 REGLIŃSKI JAKUB M 51 M 20-29 7 ŻUKOWO 10.3 0:53:13 11.27 [km/h] 11:10 [min/km] 0:26:59 0:26:14
57 169 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 52 M 20-29 8 ELBLĄG 10.3 0:54:06 11.09 [km/h] 11:15 [min/km] 0:26:16 0:27:50
58 71 ZYCH DAWID M 53 M 40-49 20 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 10.3 0:54:12 11.07 [km/h] 11:16 [min/km] 0:27:06 0:27:06
59 178 ŚWIGOŃSKI PAWEŁ M 54 M 30-39 12 OLSZTYN 10.3 0:54:15 11.06 [km/h] 11:16 [min/km] 0:25:01 0:29:14
60 95 SUCHECKI MACIEJ M 55 M 30-39 13 BRANIEWO MOS ZATOKA 10.3 0:54:37 10.99 [km/h] 11:18 [min/km] 0:26:09 0:28:28
61 81 WRÓBLEWSKA SYLWIA K 6 K 40-49 2 BRANIEWO 10.3 0:54:49 10.95 [km/h] 11:19 [min/km] 0:26:38 0:28:11
62 190 LULIS ZBIGNIEW M 56 M 50-59 7 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 10.3 0:54:51 10.94 [km/h] 11:20 [min/km] 0:26:58 0:27:53
63 23 PAWŁOSKA KAROLINA K 7 K 30-39 2 ELBLĄG 10.3 0:57:18 10.47 [km/h] 11:34 [min/km] 0:27:47 0:29:31
64 116 SZKLARSKI ANDRZEJ M 57 M 40-49 21 ELBLĄG SZKLARSCY 10.3 0:57:23 10.46 [km/h] 11:34 [min/km] 0:28:31 0:28:52
65 170 PAŃKA MARCIN M 58 M 30-39 14 ELBLĄG 10.3 0:57:40 10.40 [km/h] 11:36 [min/km] 0:28:26 0:29:14
66 161 ZIMNA AGNIESZKA K 8 K 30-39 3 TCZEW SOWIŃSKI TEAM 10.3 0:57:50 10.37 [km/h] 11:37 [min/km] 0:28:41 0:29:09
67 137 SZCZURASZEK JAROSŁAW M 59 M 50-59 8 MALBORK 10.3 0:57:51 10.37 [km/h] 11:37 [min/km] 0:28:00 0:29:51
68 13 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 60 M 30-39 15 ELBLĄG 10.3 0:58:29 10.26 [km/h] 11:41 [min/km] 0:28:54 0:29:35
69 76 GDANIEC ANNA K 9 K 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI 10.3 0:58:43 10.22 [km/h] 11:42 [min/km] 0:28:31 0:30:12
70 119 TARASIEWICZ RYSZARD M 61 M 60-69 2 BRANIEWO 10.3 0:58:50 10.20 [km/h] 11:43 [min/km] 0:28:57 0:29:53
71 174 MĄKOSA MARTYNA K 10 K 20-29 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10.3 0:58:55 10.18 [km/h] 11:43 [min/km] 0:29:19 0:29:36
72 131 KOPEĆ ZDZISŁAW M 62 M 50-59 9 GDAŃSK 10.3 0:59:45 10.04 [km/h] 11:48 [min/km] 0:28:52 0:30:53
73 77 MATLEWSKA MARZENA K 11 K 40-49 4 ELBLAG EL-BAŻANT 10.3 1:00:38 9.90 [km/h] 11:53 [min/km] 0:29:19 0:31:19
74 16 LORENZ RAFAŁ M 63 M 40-49 22 MALBORK 10.3 1:00:46 9.87 [km/h] 11:54 [min/km] 0:30:33 0:30:13
75 27 FIDOS ALEKSANDER M 64 M 40-49 23 GDAŃSK 10.3 1:00:47 9.87 [km/h] 11:54 [min/km] 0:29:18 0:31:29
76 188 KĘDRA SEBASTIAN M 65 M 30-39 16 MALBORK 10.3 1:00:48 9.87 [km/h] 11:54 [min/km] 0:30:33 0:30:15
77 26 HAFTKOWSKA IZABELA K 12 K 40-49 5 STEGNA 10.3 1:01:00 9.84 [km/h] 11:55 [min/km] 0:30:03 0:30:57
78 159 JASIULEWICZ IZABELA K 13 K 30-39 4 ELBLĄG EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10.3 1:01:09 9.81 [km/h] 11:56 [min/km] 0:29:10 0:31:59
79 191 SKOWROŃSKA ANNA K 14 K 40-49 6 KOBYLNICA STOPA SŁUPSK 10.3 1:01:09 9.81 [km/h] 11:56 [min/km] 0:30:11 0:30:58
80 73 GLEINERT MAGDA K 15 K 20-29 2 ŻUKOWO 10.3 1:01:12 9.80 [km/h] 11:57 [min/km] 0:30:11 0:31:01
81 186 JANKOWICZ ARTUR M 66 M 30-39 17 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 10.3 1:01:44 9.72 [km/h] 11:00 [min/km] 0:32:33 0:29:11
82 37 GNYP DANIEL M 67 M 40-49 24 RÓŻYNY WKURW_TEAM 10.3 1:01:53 9.70 [km/h] 11:00 [min/km] 0:30:14 0:31:39
83 34 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 68 M 60-69 3 ELBLĄG 10.3 1:03:11 9.50 [km/h] 11:08 [min/km] 0:29:07 0:34:04
84 158 PAWELSKA KAMILA K 16 K 20-29 3 DĘBOGÓRZE 10.3 1:03:50 9.40 [km/h] 11:12 [min/km] 0:31:00 0:32:50
85 165 WITEK SYLWIA K 17 K 40-49 7 MALBORK 10.3 1:03:55 9.39 [km/h] 11:12 [min/km] 0:31:19 0:32:36
86 129 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 18 K 20-29 4 ELBLAG 10.3 1:04:02 9.37 [km/h] 11:13 [min/km] 0:31:57 0:32:05
87 122 LATAWIEC ANNA K 19 K 50-59 1 KAMELA 10.3 1:04:16 9.34 [km/h] 11:14 [min/km] 0:32:31 0:31:45
88 65 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 69 M 50-59 10 BRANIEWO MOS ZATOKA 10.3 1:04:27 9.31 [km/h] 11:15 [min/km] 0:31:14 0:33:13
89 10 ROGOWSKA-KONAT EMILIA K 20 K 40-49 8 MIKOSZEWO MORSKIE OPOWIEŚCI 10.3 1:05:26 9.17 [km/h] 11:21 [min/km] 0:32:30 0:32:56
90 172 KUCHARCZYK ADAM M 70 M 30-39 18 KMIECIN 10.3 1:06:03 9.08 [km/h] 11:25 [min/km] 0:30:46 0:35:17
91 185 WITKOWSKA KAMILA K 21 K 30-39 5 MALBORK 10.3 1:07:00 8.96 [km/h] 11:30 [min/km] 0:34:24 0:32:36
92 7 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 22 K 60-69 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10.3 1:07:00 8.96 [km/h] 11:30 [min/km] 0:33:14 0:33:46
93 166 SAWICKA URSZULA K 23 K 40-49 9 DĘBINA NOWY STAW BIEGA 10.3 1:07:00 8.96 [km/h] 11:30 [min/km] 0:33:11 0:33:49
94 187 MARCHEWICZ ANNA K 24 K 30-39 6 MALBORK 10.3 1:07:00 8.96 [km/h] 11:30 [min/km] 0:00:00 0:00:00
95 145 PROKOP MARIUSZ M 71 M 40-49 25 ELBLĄG PROKOPKI 10.3 1:07:14 8.92 [km/h] 11:32 [min/km] 0:33:47 0:33:27
96 59 JERZYK PAULINA K 25 K 30-39 7 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10.3 1:08:31 8.76 [km/h] 11:39 [min/km] 0:32:57 0:35:34
97 106 MIECZNIKOWSKA ANNA K 26 K 40-49 10 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10.3 1:09:02 8.69 [km/h] 11:42 [min/km] 0:33:52 0:35:10
98 6 SŁAWIŃSKA MONIKA K 27 K 30-39 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10.3 1:10:06 8.56 [km/h] 11:48 [min/km] 0:33:19 0:36:47
99 8 WORON ALEKSANDRA K 28 K 50-59 2 MALBORK 10.3 1:10:19 8.53 [km/h] 11:50 [min/km] 0:33:29 0:36:50
100 111 RUDEK MAŁGORZATA K 29 K 40-49 11 RUMIA 10.3 1:11:01 8.45 [km/h] 11:54 [min/km] 0:33:10 0:37:51
101 120 SALUK DARIUSZ M 72 M 40-49 26 JUSZKOWO 10.3 1:11:55 8.34 [km/h] 11:59 [min/km] 0:35:47 0:36:08
102 4 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 73 M 40-49 27 KWIDZYN 10.3 1:12:39 8.26 [km/h] 11:03 [min/km] 0:35:02 0:37:37
103 98 WALENTOWICZ NATALIA K 30 K 30-39 9 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 10.3 1:12:57 8.22 [km/h] 11:05 [min/km] 0:34:27 0:38:30
104 33 KWIATKOWSKA IWONA K 31 K 60-69 2 ELBLĄG 10.3 1:13:10 8.20 [km/h] 11:06 [min/km] 0:36:13 0:36:57
105 3 SZYMAŃSKA BEATA K 32 K 40-49 12 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10.3 1:13:49 8.13 [km/h] 11:10 [min/km] 0:36:18 0:37:31
106 2 KOWALSKA ANNA K 33 K 40-49 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10.3 1:13:49 8.13 [km/h] 11:10 [min/km] 0:36:18 0:37:31
107 117 SZKLARSKA ALICJA K 34 K 40-49 14 ELBLĄG SZKLARSCY 10.3 1:14:30 8.05 [km/h] 11:14 [min/km] 0:36:20 0:38:10
108 70 STATKIEWICZ AGNIESZKA K 35 K 30-39 10 MALBORK NYBORG-MAWENT 10.3 1:17:33 7.74 [km/h] 11:32 [min/km] 0:37:31 0:40:02
109 127 GIERSZEWSKA ANNA K 36 K 30-39 11 MALBORK NYBORG-MAWENT 10.3 1:17:34 7.74 [km/h] 11:32 [min/km] 0:37:29 0:40:05
110 121 SALUK IZABELA K 37 K 30-39 12 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 10.3 1:17:42 7.72 [km/h] 11:33 [min/km] 0:37:33 0:40:09
111 93 MROCZKOWSKA JOANNA K 38 K 50-59 3 KWIDZYN 10.3 1:20:54 7.42 [km/h] 11:51 [min/km] 0:39:29 0:41:25
112 195 PRZYCHODZIEŃ WERONIKA K 39 K 20-29 5 WARSZAWA RAK’N’ROLL 10.3 1:21:23 7.37 [km/h] 11:54 [min/km] 0:39:19 0:42:04
113 149 MAJEWSKI DAWID M 74 M 0-19 5 ELBLĄG 10.3 1:22:40 7.26 [km/h] 11:02 [min/km] 0:40:25 0:42:15
114 148 MAJEWSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 13 ELBLĄG 10.3 1:23:27 7.19 [km/h] 11:06 [min/km] 0:40:27 0:43:00
115 193 MAJEWSKI PAWEL M 75 M 40-49 28 RADOM CERAMIKA PRIMUS 10.3 1:23:37 7.18 [km/h] 11:07 [min/km] 0:40:48 0:42:49
116 194 MAJEWSKA RENATA K 41 K 40-49 15 RADOM CERAMIKA PRIMUS 10.3 1:23:37 7.18 [km/h] 11:07 [min/km] 0:40:48 0:42:49
117 107 BAŁDYGA RADOSŁAW M 76 M 40-49 29 ELBLĄG JBB 10.3 1:28:30 6.78 [km/h] 11:36 [min/km] 0:41:59 0:46:31
118 144 PROKOP ANNA K 42 K 40-49 16 ELBLĄG PROKOPKI 10.3 1:28:41 6.77 [km/h] 11:37 [min/km] 0:41:58 0:46:43
119 124 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 43 K 40-49 17 GDAŃSK 10.3 1:28:45 6.76 [km/h] 11:37 [min/km] 0:42:49 0:45:56
120 168 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 44 K 30-39 14 MALBORK 10.3 1:33:12 6.44 [km/h] 11:03 [min/km] 0:45:23 0:47:49
- 43 ORLICKI DOMINIK M - M 40-49 - STEGNA 10.3 DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00

Bieg oraz Marsz Nordic Walking Finwala - 10km Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR 2 OKR
1 30 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 1 M 40-49 PASŁĘK 10.3 1:06:53 8.97 [km/h] 11:30 [min/km] 0:32:53 0:34:00
2 109 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 PRZODKOWO LĘBORSKIE LWY 10.3 1:06:56 8.96 [km/h] 11:30 [min/km] 0:32:54 0:34:02
3 184 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 3 M 40-49 MALBORK GRUPA MALBORK 10.3 1:07:30 8.89 [km/h] 11:33 [min/km] 0:34:12 0:33:18
4 196 TOFIL ADRIAN M 4 M 40-49 1 GDYNIA 10.3 1:09:02 8.69 [km/h] 11:42 [min/km] 0:33:43 0:35:19
5 151 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 5 M 50-59 1 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10.3 1:11:46 8.36 [km/h] 11:58 [min/km] 0:35:37 0:36:09
6 141 RĘBOWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10.3 1:13:04 8.21 [km/h] 11:06 [min/km] 0:35:46 0:37:18
7 126 KOWALCZUK ROBERT M 7 M 50-59 2 GDAŃSK ELITE TEAM 10.3 1:13:33 8.16 [km/h] 11:08 [min/km] 0:36:08 0:37:25
8 134 STAŃCZAK EDWARD M 8 M 50-59 3 MALBORK 10.3 1:13:56 8.12 [km/h] 11:11 [min/km] 0:36:17 0:37:39
9 25 JANKOWSKI MARCIN M 9 M 40-49 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:14:23 8.07 [km/h] 11:13 [min/km] 0:36:06 0:38:17
10 66 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 10 M 40-49 3 LASOWICE WIELKIE 10.3 1:14:47 8.02 [km/h] 11:16 [min/km] 0:37:09 0:37:38
11 97 FOLWARSKI ANDRZEJ M 11 M 60-69 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10.3 1:14:49 8.02 [km/h] 11:16 [min/km] 0:37:26 0:37:23
12 28 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW M 12 M 50-59 4 RYMARZEWO 10.3 1:14:51 8.02 [km/h] 11:16 [min/km] 0:36:41 0:38:10
13 164 BUJNICKI MARCIN M 13 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:16:18 7.86 [km/h] 11:24 [min/km] 0:37:07 0:39:11
14 123 BŁĄDEK RAFAŁ M 14 M 40-49 5 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 10.3 1:17:01 7.79 [km/h] 11:29 [min/km] 0:38:14 0:38:47
15 46 ROGULSKI TOMASZ M 15 M 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:17:29 7.74 [km/h] 11:31 [min/km] 0:38:15 0:39:14
16 54 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50-59 GDYNIA ELITE TEAM 10.3 1:17:35 7.73 [km/h] 11:32 [min/km] 0:38:48 0:38:47
17 53 MICHAŁOWSKA SYLWIA K 2 K 40-49 ELBLĄG 10.3 1:17:57 7.70 [km/h] 11:34 [min/km] 0:38:59 0:38:58
18 94 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 16 M 70+ 1 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE 10.3 1:18:58 7.60 [km/h] 11:40 [min/km] 0:39:53 0:39:05
19 118 NIECHOĆKO AGATA K 3 K 40-49 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10.3 1:19:29 7.55 [km/h] 11:43 [min/km] 0:39:00 0:40:29
20 136 LITEWSKA JOANNA K 4 K 40-49 1 JUSZKOWO TEAM DEAF 10.3 1:19:52 7.51 [km/h] 11:45 [min/km] 0:39:41 0:40:11
21 198 KAZYAKA JÓZEF M 17 M 60-69 2 GDYNIA 10.3 1:20:34 7.45 [km/h] 11:49 [min/km] 0:39:53 0:40:41
22 57 RODZIEWICZ DANUTA K 5 K 60-69 1 BRANIEWO MOS ZATOKA 10.3 1:20:35 7.45 [km/h] 11:49 [min/km] 0:39:43 0:40:52
23 108 TOPOREK ALEKSANDRA K 6 K 40-49 2 GDYNIA ELITE TEAM 10.3 1:20:47 7.43 [km/h] 11:51 [min/km] 0:39:51 0:40:56
24 55 DĘGA LIDIA K 7 K 30-39 1 TRALEWO 10.3 1:21:02 7.40 [km/h] 11:52 [min/km] 0:40:06 0:40:56
25 78 BOGUSŁAWSKA KATARZYNA K 8 K 30-39 2 ELBLAG ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 10.3 1:21:36 7.35 [km/h] 11:55 [min/km] 0:40:40 0:40:56
26 105 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 18 M 60-69 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 10.3 1:22:28 7.28 [km/h] 11:00 [min/km] 0:40:57 0:41:31
27 138 TOWARNICKA IZABELA K 9 K 40-49 3 GDYNIA TEAM DEAF 10.3 1:23:16 7.21 [km/h] 11:05 [min/km] 0:40:22 0:42:54
28 19 DAMA KAZIMIERA K 10 K 60-69 2 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI 10.3 1:23:24 7.19 [km/h] 11:06 [min/km] 0:41:25 0:41:59
29 47 CHOJNICKA JOANNA K 11 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:23:34 7.18 [km/h] 11:07 [min/km] 0:42:18 0:41:16
30 41 FARON MONIKA K 12 K 30-39 3 GDYNIA ELITE TEAM 10.3 1:23:50 7.16 [km/h] 11:08 [min/km] 0:41:30 0:42:20
31 139 FISZER JUSTYNA K 13 K 30-39 4 MIKOSZEWO 10.3 1:23:55 7.15 [km/h] 11:09 [min/km] 0:42:06 0:41:49
32 84 ROGOWSKA JULIA K 14 K 0-19 1 MALBORK 10.3 1:24:03 7.14 [km/h] 11:10 [min/km] 0:42:36 0:41:27
33 40 HIRSCH KRYSTYNA K 15 K 50-59 1 GDYNIA OPEC GDYNIA 10.3 1:24:17 7.12 [km/h] 11:11 [min/km] 0:41:17 0:43:00
34 17 GOŁĘBIOWSKI ANDRZEJ M 19 M 60-69 4 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI 10.3 1:24:19 7.12 [km/h] 11:11 [min/km] 0:43:31 0:40:48
35 112 PRZYGODA MARIUSZ M 20 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:24:19 7.12 [km/h] 11:11 [min/km] 0:40:54 0:43:25
36 42 BIAŁK ROMAN M 21 M 60-69 5 GDAŃSK 10.3 1:24:22 7.11 [km/h] 11:11 [min/km] 0:41:39 0:42:43
37 85 ROGOWSKI MARIUSZ M 22 M 40-49 8 MALBORK 10.3 1:25:04 7.05 [km/h] 11:16 [min/km] 0:43:36 0:41:28
38 48 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 16 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:25:30 7.02 [km/h] 11:18 [min/km] 0:42:17 0:43:13
39 163 BUJNICKA MAGDALENA K 17 K 0-19 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:25:30 7.02 [km/h] 11:18 [min/km] 0:42:15 0:43:15
40 9 ŁOPIEŃSKA MAGDALENA K 18 K 40-49 5 WARSZAWA POKĄTNA TEAM 10.3 1:27:09 6.88 [km/h] 11:28 [min/km] 0:43:04 0:44:05
41 128 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 19 K 40-49 6 SOPOT 10.3 1:27:10 6.88 [km/h] 11:28 [min/km] 0:43:07 0:44:03
42 140 KWAPISIEWICZ JOANNA K 20 K 40-49 7 MIKOSZEWO 10.3 1:27:52 6.83 [km/h] 11:32 [min/km] 0:43:44 0:44:08
43 49 ŁAPINSKI LESZEK M 23 M 60-69 6 ELBLĄG 10.3 1:28:43 6.76 [km/h] 11:37 [min/km] 0:43:31 0:45:12
44 96 FOLWARSKA MAŁGORZATA K 21 K 60-69 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10.3 1:28:58 6.74 [km/h] 11:38 [min/km] 0:44:57 0:44:01
45 45 ROGULSKA ANNA K 22 K 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:29:40 6.69 [km/h] 11:42 [min/km] 0:44:40 0:45:00
46 29 SZYMAŃSKA HALINA K 23 K 50-59 3 RYMARZEWO 10.3 1:30:35 6.62 [km/h] 11:48 [min/km] 0:44:28 0:46:07
47 83 ROGOWSKA EWELINA K 24 K 30-39 5 MALBORK 10.3 1:31:05 6.59 [km/h] 11:51 [min/km] 0:46:16 0:44:49
48 44 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 25 K 50-59 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:31:16 6.57 [km/h] 11:52 [min/km] 0:45:19 0:45:57
49 20 DANA ANDRZEJ M 24 M 60-69 7 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI 10.3 1:31:58 6.52 [km/h] 11:56 [min/km] 0:48:11 0:43:47
50 102 ROSA BOGUMIŁA K 26 K 60-69 4 GDYNIA OPEC GDYNIA 10.3 1:32:19 6.50 [km/h] 11:58 [min/km] 0:45:37 0:46:42
51 142 RĘBOWSKI MATEUSZEK M 25 M 0-19 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10.3 1:32:56 6.46 [km/h] 11:01 [min/km] 0:46:20 0:46:36
52 146 FORMELA ANDRZEJ M 26 M 50-59 5 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10.3 1:33:01 6.45 [km/h] 11:02 [min/km] 0:46:24 0:46:37
53 157 WALKOWICZ KAROLINA K 27 K 40-49 9 GDYNIA 10.3 1:34:08 6.37 [km/h] 11:08 [min/km] 0:47:06 0:47:02
54 68 KUTNIEWSKA MARIA K 28 K 60-69 5 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10.3 1:36:09 6.24 [km/h] 11:20 [min/km] 0:47:35 0:48:34
55 69 KUTNIEWSKI STANISŁAW M 27 M 60-69 8 ŻUKOWO 10.3 1:37:09 6.18 [km/h] 11:26 [min/km] 0:48:36 0:48:33
56 113 PRZYGODA AGNIESZKA K 29 K 40-49 10 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10.3 1:37:36 6.15 [km/h] 11:29 [min/km] 0:47:24 0:50:12
57 22 LUBOCKA ELŻBIETA K 30 K 50-59 5 GDAŃSK 10.3 1:37:52 6.13 [km/h] 11:30 [min/km] 0:48:40 0:49:12
58 39 RÓWIŃSKA MAŁGORZATA K 31 K 40-49 11 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 10.3 1:38:29 6.09 [km/h] 11:34 [min/km] 0:48:39 0:49:50
59 192 WŁODARCZYK IWONA K 32 K 40-49 12 KWIDZYN 10.3 1:39:01 6.06 [km/h] 11:37 [min/km] 0:49:38 0:49:23
60 38 WESOŁOWSKA AGNIESZKA K 33 K 40-49 13 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 10.3 1:39:06 6.05 [km/h] 11:37 [min/km] 0:49:38 0:49:28
61 21 SYREWICZ MAŁGORZATA K 34 K 40-49 14 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 10.3 1:39:08 6.05 [km/h] 11:37 [min/km] 0:49:39 0:49:29
62 132 KIEDROWICZ-KOPEĆ MAGDALENA K 35 K 50-59 6 GDAŃSK 10.3 1:40:00 6.00 [km/h] 11:43 [min/km] 0:49:37 0:50:23
63 61 KARPIŃSKA KATARZYNA K 36 K 20-29 1 GDYNIA 10.3 1:41:33 5.91 [km/h] 11:52 [min/km] 0:49:28 0:52:05
64 150 ŚWISŁOCKA EWA K 37 K 50-59 7 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10.3 1:46:17 5.65 [km/h] 11:19 [min/km] 0:54:20 0:51:57
65 67 BRONK GRAŻYNA K 38 K 60-69 6 ŻUKOWO 10.3 1:46:17 5.65 [km/h] 11:19 [min/km] 0:54:19 0:51:58
66 147 SZEWCZYK MAGDALENA K 39 K 40-49 15 MILEJEWO 10.3 1:47:13 5.60 [km/h] 11:25 [min/km] 0:48:49 0:58:24
67 104 KULCZYCKI JAN M 28 M 60-69 9 GDAŃSK 10.3 1:47:17 5.59 [km/h] 11:25 [min/km] 0:55:21 0:51:56
68 115 ROSIK IRENA K 40 K 70+ 1 PADERBON 10.3 1:47:17 5.59 [km/h] 11:25 [min/km] 0:52:17 0:55:00
69 36 ŁUKASZEWSKA URSZULA K 41 K 40-49 16 GDAŃSK 10.3 1:51:19 5.39 [km/h] 11:48 [min/km] 0:53:38 0:57:41
70 91 JANECZKO JULIA K 42 K 0-19 3 MALBORK 10.3 1:51:19 5.39 [km/h] 11:48 [min/km] 0:54:17 0:57:02
71 89 JANECZKO EWA K 43 K 40-49 17 MALBORK 10.3 1:51:20 5.39 [km/h] 11:49 [min/km] 0:54:22 0:56:58
72 86 GOSTUMSKA KATARZYNA K 44 K 30-39 6 MALBORK 10.3 1:51:20 5.39 [km/h] 11:49 [min/km] 0:55:55 0:55:25
73 18 OGONOWSKI EDYTA K 45 K 50-59 8 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI 10.3 1:51:25 5.39 [km/h] 11:49 [min/km] 0:53:39 0:57:46
74 92 ULKOWSKI MATEUSZ M 29 M 0-19 2 MALBORK 10.3 1:52:20 5.34 [km/h] 11:54 [min/km] 0:55:19 0:57:01
75 87 GOSTUMSKI PRZEMYSŁAW M 30 M 30-39 2 MALBORK 10.3 1:52:21 5.34 [km/h] 11:54 [min/km] 0:56:56 0:55:25
76 90 JANECZKO DARIUSZ M 31 M 40-49 9 MALBORK 10.3 1:52:21 5.34 [km/h] 11:54 [min/km] 0:56:57 0:55:24
- 152 SZEWCZYK JAKUB M - M 0-19 - MILEJEWO 10.3 DNF - [km/h] 11:00 [min/km]
- 143 RĘBOWSKI GRZEGORZ M - M 0-19 - PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10.3 DNS - [km/h] 11:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ