Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czyż Izabella Słupsk Trasa piesza (ok.25 km) STOPA opłacono
2 Holak Kamila Słupsk Trasa piesza (ok.25 km)
3 Baran Szymon Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
4 Sipa Dominik Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
5 Wyrozumski Bartosz Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
6 Lisiak Alicja Nieckowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
7 Rychert Magdalena Nowe Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
8 Szycko Wiktoria Węgierskie Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
9 Sztylka Natalia Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
10 Śmiechowski Kuba Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
11 Treder Emilia Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
12 Treder Paulina Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
13 Zawadzka Monika Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
14 Kosior Anna Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
15 Hinca Barbara Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
16 Słomińska Martyna Nieckowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
17 Kosior Ksawery Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
18 Fir Seweryn Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
19 Czerwonka Nikola Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
20 Gorzkowska Sandra Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
21 Fir Agnieszka Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
22 Stenka Małgorzata Rębowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
23 Stenka Marcin Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
24 Rybacki Szymon Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
25 Blank Michał Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
26 Kowalska Longina Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
27 Waryło Witold Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
28 Ginter Grażyna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
29 Ginter Marian Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
30 Wasilewska Karina Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
31 Szybut Milena Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
32 Szybut Weronika Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
33 Szybut Sebastian Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
34 Szybut Roma Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
35 Szumański Jakub Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km)
36 KWIATEK JACEK KWIATEK Siemianice Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10
37 Błajet Jacek Błajet Sopot Trasa piesza (ok.25 km) Kohorta Kutasa Wielgusa
38 Florek Tomasz Florek Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) Kohorta Kutasa Wielgusa
39 Ziółkowski Łukasz Banino Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
40 Ziółkowska Agnieszka BANINO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
41 Paliczek Paulina Malczkówko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
42 Dubacka Aleksandra Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 s opłacono
43 Pawłowska Dominika Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
44 Hojczyk Samanta Wieliszewo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
45 Szarko Nikola Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
46 Kucwaj Zuzanna Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
47 Kucwaj Amelia Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
48 Szkuć Julia Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
49 Czerwonka Brajan Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
50 Czerwonka Alan Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
51 Sobierańska Kinga Dąbrówno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
52 Klawikowski Piotr Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
53 Siewiera Marika Karżnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
54 Nieborek Katarzyna Karżnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
55 Wiczkowska Antonina Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
56 Pilipionek Paweł Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
57 Konopa Maja Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
58 Stanek Robert Szczecin Trasa rowerowa (ok.120 km) RUDY KOT
59 Kotłowski Szymon Rzechcino Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
60 Lewicka Krystyna Węgierskie Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
61 Wekwert Stanisław Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
62 Dwulit Karol Głuszyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
63 Zganiacz Dawid Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
64 Zielińska Weronika Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
65 Wesołowska Julia Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
66 Sajnóg Seweryn Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
67 Piołunkowska Martyna Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
68 Pińkowska Dominika Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
69 Pietnoczka Bartosz Rzechcino Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
70 Janowski Maciej Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
71 Cygan Piotr Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
72 Celban Szymon Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
73 Sobieraj Jarosław Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
74 Molenda Małgorzata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
75 Capar Wiktoria Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
76 Komorowska Anita Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
77 Hinca Sławomir Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
78 Arciszewski Krystian Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
79 Krymska Sylwia Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
80 Hinc Remigiusz Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
81 Hinc Zuzanna Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
82 Świątek-Hinc Magdalena Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
83 Hinc Zdzisław Hinc Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
84 Kaczmarek Tomasz Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
85 Wasilewska Maja Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
86 Michalski Maciej Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
87 Młynarczyk Oliwia Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
88 Kutni Oliwia Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
89 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) SKPT Gdańsk
90 Kowalski Krzysztof Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
91 Truszkowska Kamila Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
92 Telepski Michał Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.50 km) null opłacono
93 Sapała Arkadiusz Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wrogowie etanolu
94 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
95 Socha Tomasz Słupsk Trasa piesza (ok.50 km) Brzeszczotem Po Jajach
96 Hołowienko Adrian Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Brzeszczotem Po Jajach
97 Smejda Andrzej Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km)
98 Jankowski Tomasz Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km)
99 Jank Kacper Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) ZKOMPASEM.PL
100 Jank Marcin Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) ZKOMPASEM.PL


Wyświetleń: 6234

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ