Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cała Bartosz Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Cała Team opłacono
2 Cała Małgorzata Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Cała Team opłacono
3 Karkut Dariusz MIASTKO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 MTS HAMER opłacono
4 Karkut Monika MIASTKO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 MTS HAMER opłacono
5 Szlachetka Piotr Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Twardziele opłacono
6 Szlachetka Małgorzata Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Twardziele opłacono
7 Rymsza Karol Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
8 Rymsza Kamila Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
9 Wojaczek Anna Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
10 Bereżańska Agnieszka Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
11 Nowakowska Aneta słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
12 Kłapkowska Daria Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
13 Filipowicz Bartek Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
14 Filipowicz Natalia Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
15 Nejman Robert Miastko Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Robale opłacono
16 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10
17 NOWACKI Kamil Bolesławice Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10
18 Grabuszyńska Beata Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
19 Grabuszyński Wiesław Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
20 Batruch Piotr Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
21 Batruch Jolanta Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
22 Princ Paulina Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
23 Witkowska Anna Toruń Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
24 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
25 Tissler Adrian Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
26 Duras Włodzimierz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
27 Duras Małgorzata Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
28 Duras Bartek Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
29 Duras Urszula Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
30 Sawaniewska Beata Malbork Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na luzie :) opłacono
31 Chudziński Paweł Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Łasice MroQ opłacono
32 Smulczak Joanna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Łasice MroQ opłacono
33 Rakoczy Sławomir Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
34 Rakoczy Agnieszka Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
35 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
36 Kobylski Maciej Reda Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
37 Lange Małgorzata Manowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
38 Kowalski Krzysztof Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
39 KWIATEK JACEK KWIATEK Siemianice Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10
40 Szybut Roma Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
41 Szybut Sebastian Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
42 Ginter Marian Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
43 Ginter Grażyna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
44 Kowalska Longina Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
45 Łuczkiewicz Tomasz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 opłacono
46 Łuczkiewicz Lilianna słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 opłacono
47 Gwóźdź-Sproketowski Bartosz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Sproket Team opłacono
48 Bartczak Ada Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Sproket Team opłacono
49 Sarzalski Oskar Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 OSP Łupawa opłacono
50 Ziółkowska Agnieszka BANINO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
51 Ziółkowski Łukasz Banino Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
52 Cała Dawid Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Cała Team opłacono
53 Cała Lena Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Cała Team opłacono
54 Tumaniec Natalia Wladyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nordowe Morsy opłacono
55 Tumaniec Rafał Władyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
56 Tumaniec Tymoteusz Wladyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nordowe Morsy opłacono
57 Tumaniec Nadia Wladyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nordowe Morsy opłacono
58 Krzaczkowski Paweł Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
59 Krzaczkowska Izabela Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
60 Krzaczkowski Michał Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
61 Krzaczkowska Hanna Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
62 Szlachetka Maksymilian Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Twardziele opłacono
63 Szlachetka Zofia Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Twardziele opłacono
64 Filipowicz Gabriela Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Filipki opłacono
65 Nejman Marta Miastko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Robale opłacono
66 Nejman Alicja Miastko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Robale opłacono
67 Grabuszyński Wiktor Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
68 Batruch Martyna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
69 Batruch Bartosz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
70 Rakoczy Jakub Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Wilki opłacono
71 Kobylska Lena Reda Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia opłacono
72 Stefańska Eliza Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
73 Stefański Ksawery Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
74 Stefańska Agnieszka Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
75 Cyrny Beata Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
76 Cyrny Bogusław Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
77 Kutni Oliwia Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
78 Młynarczyk Oliwia Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
79 Michalski Maciej Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
80 Wasilewska Maja Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
81 Kaczmarek Tomasz Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
82 Hinc Zdzisław Hinc Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
83 Świątek-Hinc Magdalena Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
84 Hinc Zuzanna Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
85 Hinc Remigiusz Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
86 Krymska Sylwia Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
87 Arciszewski Krystian Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
88 Hinca Sławomir Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
89 Capar Wiktoria Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
90 Celban Szymon Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
91 Cygan Piotr Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
92 Janowski Maciej Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
93 Pietnoczka Bartosz Rzechcino Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
94 Pińkowska Dominika Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
95 Piołunkowska Martyna Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
96 Sajnóg Seweryn Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
97 Wesołowska Julia Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
98 Zielińska Weronika Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
99 Zganiacz Dawid Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
100 Dwulit Karol Głuszyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono


Wyświetleń: 7328

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ