Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ziółkowska Agnieszka BANINO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
2 Ziółkowski Łukasz Banino Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
3 Stocki Janusz Białe Błota Trasa piesza (ok.50 km) Nogi Szybsze od Głowy opłacono
4 Łosiewicz Mariusz Bojano Trasa rowerowa (ok.120 km) Morenka Team opłacono
5 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10
6 NOWACKI Kamil Bolesławice Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10
7 Cała Bartosz Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Cała Team opłacono
8 Cała Małgorzata Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Cała Team opłacono
9 Cała Dawid Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Cała Team opłacono
10 Cała Lena Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Cała Team opłacono
11 Sadowski Marek Czaple Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
12 Śmiechowski Kuba Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
13 Sipa Dominik Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
14 Michalak Krzysztof Człuchów Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
15 Gradek Monika Człuchów Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
16 Kujawski Robert Człuchów Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
17 Pińkowska Dominika Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
18 Stefańska Eliza Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
19 Stefański Ksawery Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
20 Baran Szymon Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
21 Kasprzyk Radosław Dąbrowa gm. Dopiewo Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
22 Sobierańska Kinga Dąbrówno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
23 Gorczyca Roman Ełk Trasa piesza (ok.50 km) Running Tortoise opłacono
24 Ciszkiewicz Tomasz gdansk Trasa piesza (ok.25 km) brak opłacono
25 Ciszkiewicz Martyna Gdansk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
26 Kamiński Łukasz Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Oko Technika opłacono
27 Sapała Arkadiusz Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wrogowie etanolu
28 Adamczuk Mariusz Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Team Kaszubska Poniewierka
29 Jaworski Piotr Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
30 Szyszlak Marcin Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
31 Kot Adam Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
32 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km)
33 Luks Krzysztof Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
34 Piwakowski Andrzej Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) PKO Harpagan opłacono
35 Kwaśniewski Maciej Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
36 Truszkowska Kamila Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
37 Kinowska Katarzyna Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
38 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
39 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
40 Molenda Małgorzata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
41 BOROWIEC Krzysztof GDAŃSK Trasa piesza (ok.25 km) BORÓWKI opłacono
42 Hołowienko Adrian Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Brzeszczotem Po Jajach
43 BOROWIEC Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) BORÓWKI opłacono
44 Szumański Jakub Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km)
45 Filipowicz Bartek Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
46 Filipowicz Natalia Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
47 Filipowicz Gabriela Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Filipki opłacono
48 Grochowski Michał Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) LPP Team opłacono
49 Noga Witold Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
50 Piotrowicz Maciej Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km)
51 Wejher Sławomir Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
52 Piątkowski Zbigniew Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) Horyzont opłacono
53 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) SKPT Gdańsk
54 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Morenka Team opłacono
55 Jankowski Tomasz Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km)
56 Welz Dominika Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Morenka Team / Wataha opłacono
57 Żak Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Pazur Dzbana opłacono
58 Grodecki Łukasz Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Cobra Team opłacono
59 Czekalski Dominik Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
60 Czekalska Beata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
61 Czekalska Agnieszka Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
62 Rymsza Karol Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
63 Rymsza Kamila Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
64 Gawlik Jarosław Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
65 Wojaczek Anna Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
66 Florek Tomasz Florek Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) Kohorta Kutasa Wielgusa
67 Lewosz Krzysztof GDYNIA Trasa rowerowa (ok.120 km) Sztywny Klekot opłacono
68 Komorowska Anita Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
69 Sobieraj Jarosław Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
70 Sienkiewicz Władsław Gdynia Trasa piesza (ok.50 km) Sam w lesie opłacono
71 Jank Marcin Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) ZKOMPASEM.PL
72 Jank Kacper Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) ZKOMPASEM.PL
73 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
74 Bober Bartłomiej Gdynia Trasa rowerowa (ok.120 km) harpagan opłacono
75 Paszkowski Wojciech Gdynia Trasa rowerowa (ok.120 km)
76 Łepek Agnieszka Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) KS Pidrina Gdynia opłacono
77 Borko Ryszard Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) KS Pidrina Gdynia opłacono
78 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
79 Capar Wiktoria Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
80 Cygan Piotr Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
81 Zielińska Weronika Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
82 Dwulit Karol Głuszyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
83 Janowski Maciej Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
84 Sajnóg Seweryn Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
85 Michalski Maciej Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
86 Wasilewska Maja Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
87 Pilipionek Paweł Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
88 Pawłowska Dominika Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
89 Waryło Witold Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
90 Dubacka Aleksandra Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 s opłacono
91 Stenka Marcin Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
92 Wasilewska Karina Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
93 Rakoczy Sławomir Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
94 Rakoczy Agnieszka Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
95 Rakoczy Jakub Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Wilki opłacono
96 Nieborek Katarzyna Karżnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
97 Siewiera Marika Karżnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
98 Grabuszyńska Beata Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
99 Grabuszyński Wiesław Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
100 Grabuszyński Wiktor Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono


Wyświetleń: 10157

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ