Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamiński Jarosław | starogard gdański | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | zygzak | opłacono |
2 | Kamińska Anna | Starogard Gdański | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | zygzak | opłacono |
3 | Troć Anna | Wejherowo | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | zygzak | opłacono |
4 | Jank Marcin | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | ZKOMPASEM.PL | |
5 | Jank Kacper | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | ZKOMPASEM.PL | |
6 | Ziółkowski Łukasz | Banino | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | Ziółka z Rikszą | |
7 | Ziółkowska Agnieszka | BANINO | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | Ziółka z Rikszą | |
8 | Sapała Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | wrogowie etanolu | |
9 | Czekalski Dominik | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | wiórki | opłacono |
10 | Czekalska Beata | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | wiórki | opłacono |
11 | Czekalska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | wiórki | opłacono |
12 | Rakoczy Sławomir | Jezierzyce | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Wilki | opłacono |
13 | Rakoczy Agnieszka | Jezierzyce | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Wilki | opłacono |
14 | Rakoczy Jakub | Jezierzyce | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Wilki | opłacono |
15 | Szlachetka Piotr | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Twardziele | opłacono |
16 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
17 | Szlachetka Małgorzata | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Twardziele | opłacono |
18 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
19 | Krzemiński Andrzej | Koszalin | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Tułacze | opłacono |
20 | Piechocki Robert | Koszalin | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Tułacze | opłacono |
21 | Orłowski Leszek | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Troll Team | opłacono |
22 | Papis Leszek | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Troll Team | opłacono |
23 | Świetlik Krzysztof | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Troll Team | opłacono |
24 | Adamczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Team Kaszubska Poniewierka | |
25 | Buciak Piotr | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Team 360° | opłacono |
26 | Lewosz Krzysztof | GDYNIA | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Sztywny Klekot | opłacono |
27 | Kobylska Lena | Reda | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia | opłacono |
28 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
29 | Furman Tomasz | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
30 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
31 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
32 | Białas Arkadiusz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
33 | Czyż Izabella | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | STOPA | opłacono |
34 | Gwóźdź-Sproketowski Bartosz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | Sproket Team | opłacono |
35 | Bartczak Ada | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | Sproket Team | opłacono |
36 | Gwóźdź-Sproketowska Weronika | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | Sproket Team | opłacono |
37 | Zawadzka Monika | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
38 | Fir Agnieszka | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
39 | Fir Seweryn | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
40 | Kosior Ksawery | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
41 | Słomińska Martyna | Nieckowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
42 | Kosior Anna | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
43 | Treder Paulina | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
44 | Treder Emilia | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
45 | Śmiechowski Kuba | Czerwieniec | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
46 | Sztylka Natalia | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
47 | Szycko Wiktoria | Węgierskie | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
48 | Rychert Magdalena | Nowe Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
49 | Lisiak Alicja | Nieckowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
50 | Wyrozumski Bartosz | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
51 | Sipa Dominik | Czerwieniec | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
52 | Baran Szymon | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
53 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
54 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
55 | Hinca Sławomir | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
56 | Capar Wiktoria | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
57 | Celban Szymon | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
58 | Cygan Piotr | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
59 | Janowski Maciej | Grapice | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
60 | Pietnoczka Bartosz | Rzechcino | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
61 | Pińkowska Dominika | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
62 | Piołunkowska Martyna | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
63 | Sajnóg Seweryn | Grapice | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
64 | Wesołowska Julia | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
65 | Zielińska Weronika | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
66 | Zganiacz Dawid | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
67 | Dwulit Karol | Głuszyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
68 | Wekwert Stanisław | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
69 | Lewicka Krystyna | Węgierskie | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
70 | Kotłowski Szymon | Rzechcino | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
71 | Cyrny Beata | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
72 | Cyrny Bogusław | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
73 | Kutni Oliwia | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
74 | Młynarczyk Oliwia | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
75 | Wasilewska Maja | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
76 | Waryło Witold | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
77 | Pilipionek Paweł | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
78 | Blank Michał | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
79 | Rybacki Szymon | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
80 | Stenka Marcin | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
81 | Stenka Małgorzata | Rębowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
82 | Gorzkowska Sandra | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
83 | Czerwonka Nikola | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
84 | Hinca Barbara | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
85 | Konopa Maja | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
86 | Nieborek Katarzyna | Karżnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
87 | Siewiera Marika | Karżnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
88 | Klawikowski Piotr | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
89 | Sobierańska Kinga | Dąbrówno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
90 | Czerwonka Brajan | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
91 | Szkuć Julia | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
92 | Kucwaj Amelia | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
93 | Kucwaj Zuzanna | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
94 | Paliczek Paulina | Malczkówko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
95 | Szarko Nikola | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
96 | Hojczyk Samanta | Wieliszewo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
97 | Lepka Bartosz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | Słomiane Bambusy | opłacono |
98 | Bukowska Sandra | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | Słomiane Bambusy | opłacono |
99 | Ćwidak Paweł | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | SKPT Gdańsk | |
100 | Sienkiewicz Władsław | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Sam w lesie | opłacono |
Wyświetleń: 15253