Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczuk Mariusz Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Team Kaszubska Poniewierka
2 Arciszewski Krystian Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
3 Baran Szymon Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
4 Bartczak Ada Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Sproket Team opłacono
5 Batruch Bartosz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
6 Batruch Jolanta Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
7 Batruch Martyna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
8 Batruch Piotr Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
9 Bereżańska Agnieszka Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
10 Beszterda Sebastian Koszalin Trasa rowerowa (ok.120 km) Nietoperze Koszalin opłacono
11 Białas Arkadiusz Słupsk Trasa piesza (ok.50 km) STOPA Słupsk opłacono
12 Blank Michał Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
13 Bober Bartłomiej Gdynia Trasa rowerowa (ok.120 km) harpagan opłacono
14 Borko Ryszard Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) KS Pidrina Gdynia opłacono
15 BOROWIEC Krzysztof GDAŃSK Trasa piesza (ok.25 km) BORÓWKI opłacono
16 BOROWIEC Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) BORÓWKI opłacono
17 Brudło Basia Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) Ba-Bi opłacono
18 Brudło Paweł Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) KTE Tramp opłacono
19 Brudło Zbych Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) Ba-Bi opłacono
20 Buciak Piotr Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) Team 360° opłacono
21 Bukowska Sandra Słupsk Trasa piesza (ok.25 km) Słomiane Bambusy opłacono
22 Burcon Piotr Piła Trasa rowerowa (ok.120 km) CYKLOZA Piła opłacono
23 Błajet Jacek Błajet Sopot Trasa piesza (ok.25 km) Kohorta Kutasa Wielgusa
24 Capar Wiktoria Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
25 Cała Bartosz Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Cała Team opłacono
26 Cała Dawid Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Cała Team opłacono
27 Cała Lena Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Cała Team opłacono
28 Cała Małgorzata Bytów Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Cała Team opłacono
29 Cecuła Krzysztof Swarzędz Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
30 Celban Szymon Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
31 Chudziński Paweł Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Łasice MroQ opłacono
32 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km)
33 Ciszkiewicz Martyna Gdansk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
34 Ciszkiewicz Tomasz gdansk Trasa piesza (ok.25 km) brak opłacono
35 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) SKPT Gdańsk
36 Cygan Piotr Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
37 Cyrny Beata Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
38 Cyrny Bogusław Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
39 Czekalska Agnieszka Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
40 Czekalska Beata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
41 Czekalski Dominik Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
42 Czerwonka Alan Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
43 Czerwonka Brajan Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
44 Czerwonka Nikola Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
45 Czyż Izabella Słupsk Trasa piesza (ok.25 km) STOPA opłacono
46 Dargacz Waldemar Niestępowo Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
47 Dubacka Aleksandra Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 s opłacono
48 Duda Anita Warszawa Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
49 Duda Tomasz Warszawa Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
50 Duras Bartek Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
51 Duras Małgorzata Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
52 Duras Urszula Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
53 Duras Włodzimierz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
54 Dwulit Karol Głuszyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
55 Dziamara Jarosław Przechlewo Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
56 Filipowicz Bartek Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
57 Filipowicz Gabriela Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Filipki opłacono
58 Filipowicz Natalia Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
59 Fir Agnieszka Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
60 Fir Seweryn Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
61 Florek Tomasz Florek Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) Kohorta Kutasa Wielgusa
62 Friede Daniel Przechlewo Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
63 Furman Tomasz Słupsk Trasa rowerowa (ok.120 km) STOPA Słupsk opłacono
64 Gawlik Jarosław Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
65 Ginter Grażyna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
66 Ginter Marian Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Dwa Kije
67 Gorczyca Roman Ełk Trasa piesza (ok.50 km) Running Tortoise opłacono
68 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
69 Gorzkowska Sandra Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
70 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa piesza (ok.50 km) Relaks opłacono
71 Grabuszyńska Beata Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
72 Grabuszyński Wiesław Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
73 Grabuszyński Wiktor Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
74 Gradek Monika Człuchów Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
75 Grochowski Michał Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) LPP Team opłacono
76 Grodecki Łukasz Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Cobra Team opłacono
77 Gwóźdź-Sproketowska Weronika Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 Sproket Team opłacono
78 Gwóźdź-Sproketowski Bartosz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Sproket Team opłacono
79 Hinc Remigiusz Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
80 Hinc Zdzisław Hinc Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
81 Hinc Zuzanna Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
82 Hinca Barbara Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
83 Hinca Sławomir Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
84 Hojczyk Samanta Wieliszewo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
85 Holak Kamila Słupsk Trasa piesza (ok.25 km)
86 Hołdakowski Wojciech Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
87 Hołowienko Adrian Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Brzeszczotem Po Jajach
88 Jank Kacper Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) ZKOMPASEM.PL
89 Jank Marcin Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) ZKOMPASEM.PL
90 Jankowski Tomasz Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km)
91 Janowski Maciej Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
92 Jaworski Piotr Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
93 Kaczmarek Tomasz Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
94 Kamińska Anna Starogard Gdański Trasa piesza (ok.25 km) zygzak opłacono
95 Kamiński Jarosław starogard gdański Trasa piesza (ok.25 km) zygzak opłacono
96 Kamiński Łukasz Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Oko Technika opłacono
97 Karkut Dariusz MIASTKO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 MTS HAMER opłacono
98 Karkut Monika MIASTKO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 MTS HAMER opłacono
99 Kasprzyk Radosław Dąbrowa gm. Dopiewo Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
100 Kinowska Katarzyna Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) opłacono


Wyświetleń: 7326

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ