Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żak Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Pazur Dzbana opłacono
2 Zwoliński Rafał Piła Trasa rowerowa (ok.120 km) CYKLOZA Piła opłacono
3 Ziółkowski Łukasz Banino Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
4 Ziółkowska Agnieszka BANINO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Ziółka z Rikszą
5 Zielińska Weronika Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
6 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
7 Zganiacz Dawid Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
8 Zawadzka Monika Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
9 Zarna Tomasz Lipusz Trasa piesza (ok.25 km)
10 Wyrozumski Bartosz Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
11 Wojaczek Anna Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
12 Witkowski Michał Toruń Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
13 Witkowska Anna Toruń Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
14 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
15 Wiczkowska Antonina Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
16 Wesołowska Julia Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
17 Wesolowski Stefan Kolobrzeg Trasa rowerowa (ok.120 km) Kolo Brzegu opłacono
18 Welz Dominika Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Morenka Team / Wataha opłacono
19 Wekwert Stanisław Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
20 Wejher Sławomir Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
21 Wegner Sławomir Piła Trasa rowerowa (ok.120 km) CYKLOZA Piła opłacono
22 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa piesza (ok.25 km) STOPA Słupsk opłacono
23 wąsicka Wiktoria Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 AML opłacono
24 Wąchnicki Marcin Słupsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
25 Wasilewska Maja Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
26 Wasilewska Karina Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
27 Waryło Witold Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
28 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
29 Walentowski Radosław Skierniewice Trasa rowerowa (ok.120 km) LosMaruderos opłacono
30 Tumaniec Tymoteusz Wladyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nordowe Morsy opłacono
31 Tumaniec Rafał Władyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
32 Tumaniec Natalia Wladyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nordowe Morsy opłacono
33 Tumaniec Nadia Wladyslawowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nordowe Morsy opłacono
34 Truszkowska Kamila Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
35 Troć Anna Wejherowo Trasa piesza (ok.25 km) zygzak opłacono
36 Treder Paulina Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
37 Treder Emilia Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
38 Tomaszczyk Alicja SOPOT Trasa rowerowa (ok.120 km) AMEBA LISINY opłacono
39 Tiszbein Piotr SOPOT Trasa rowerowa (ok.120 km) AMEBA LISINY opłacono
40 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
41 Tissler Adrian Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
42 Telepski Michał Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.50 km) null opłacono
43 Świetlik Krzysztof Słupsk Trasa rowerowa (ok.120 km) Troll Team opłacono
44 Świątek-Hinc Magdalena Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
45 Śmieja Daniel Szczecin Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
46 Śmiechowski Kuba Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
47 Szyszlak Marcin Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
48 Szycko Wiktoria Węgierskie Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
49 Szybut Weronika Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
50 Szybut Sebastian Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
51 Szybut Roma Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
52 Szybut Milena Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
53 Szumański Jakub Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km)
54 Sztylka Natalia Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
55 Szlachetka Zofia Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Twardziele opłacono
56 Szlachetka Piotr Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Twardziele opłacono
57 Szlachetka Małgorzata Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Twardziele opłacono
58 Szlachetka Maksymilian Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Twardziele opłacono
59 Szkuć Julia Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
60 Szarko Nikola Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
61 Szajduk Piotr Szczecin Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
62 Stocki Janusz Białe Błota Trasa piesza (ok.50 km) Nogi Szybsze od Głowy opłacono
63 Stenka Marcin Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
64 Stenka Małgorzata Rębowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
65 Stefański Ksawery Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
66 Stefańska Eliza Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
67 Stefańska Agnieszka Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
68 Stanek Robert Szczecin Trasa rowerowa (ok.120 km) RUDY KOT
69 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Morenka Team opłacono
70 Socha Tomasz Słupsk Trasa piesza (ok.50 km) Brzeszczotem Po Jajach
71 Sobierańska Kinga Dąbrówno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
72 Sobieraj Jarosław Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
73 Smulczak Joanna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Łasice MroQ opłacono
74 Smejda Andrzej Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km)
75 Słomińska Martyna Nieckowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
76 Skorupski Robert Słupsk Trasa piesza (ok.25 km) STOPA Słupsk opłacono
77 Sipa Dominik Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
78 Siewiera Marika Karżnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
79 Sienkiewicz Władsław Gdynia Trasa piesza (ok.50 km) Sam w lesie opłacono
80 Sawaniewski Rafał Malbork Trasa piesza (ok.50 km) Karrrramba opłacono
81 Sawaniewska Beata Malbork Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na luzie :) opłacono
82 Sarzalski Oskar Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 OSP Łupawa opłacono
83 Sapała Arkadiusz Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wrogowie etanolu
84 Sajnóg Seweryn Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
85 Sadowski Marek Czaple Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
86 Ryngwelska Oliwia Łupawa Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
87 Rymsza Karol Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
88 Rymsza Kamila Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
89 Rychert Magdalena Nowe Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
90 Rybacki Szymon Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
91 Rakoczy Sławomir Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
92 Rakoczy Jakub Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Wilki opłacono
93 Rakoczy Agnieszka Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
94 Pruszkowski Paweł Kraśnik Trasa piesza (ok.50 km)
95 Princ Paulina Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
96 Polasz Jacek Reda Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
97 Piwakowski Andrzej Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) PKO Harpagan opłacono
98 Piotrowicz Maciej Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km)
99 Piołunkowska Martyna Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
100 Pińkowska Dominika Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono


Wyświetleń: 10161

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ