Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czerski Krzysztof | Łódź | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
2 | Kaczmarek Wlodzimierz | Lodz | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
3 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | Polska | 10 km | ||
4 | Pabiniak Aneta | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
5 | Pabiniak Andrzej | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
6 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 10 km | reebok run crew skierniewice | |
7 | Grabowski Andrzej | Łódź | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
8 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 10 km | grupa wilki | |
9 | Karbowska Alicja | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
10 | Kiełbik Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
11 | Dwornicki Aleksander | Sieradz | Polska | 10 km | ||
12 | Jordan Michael | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
13 | Osiński Michał | Łódź | Polska | 10 km | Tervel Team | |
14 | Mosoń Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
15 | Chojnacki Piotrek | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
16 | Chojnacka Ewa | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
17 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 10 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
18 | Kosecki Marek | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
19 | CEBULSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
20 | Jarek Sergiusz | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
21 | Witman Iwona Witman | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
22 | Witman Tomasz | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
23 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | 5 km | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
24 | Domański Jarosław | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
25 | sójka marian sójka | sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
26 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
27 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | Polska | 5 km | ||
28 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | 5 km | ||
29 | Sulej Teresa | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
30 | Górska Marta | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
31 | Marcinczak Beata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | Luca Team Zduńska Wola | |
32 | Ciołkiewicz Agnieszka | Łódź | Polska | 5 km | ||
33 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | 5 km | SPARTAKUS | opłacono |
34 | Pyrka Alicja | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
35 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
36 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
37 | Wagan Ewa Wagan | Sieradz | Polska | 5 km | ||
38 | Bartnicki Antoni | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
39 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
40 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | 5 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
41 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | opłacono |
42 | Słabiak Marta | Sieradz | Polska | 5 km | ||
43 | kramer leszek | Oleśnica | Polska | 5 km | olesnicka strefa nordic walking | |
44 | Nowak Barbara | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
45 | Kopa Daria | Ostrów wielkopolski | Polska | 5 km | ||
46 | Chrabelska Dominika | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
47 | Sieczkowski Władysław | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
48 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
49 | Kapitaniak Ilona | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
50 | birecka kamilla | kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
51 | Kolanek Piotr | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
52 | Chlasta Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
53 | Olejniczak Martyna | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
54 | Marczak Beata | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
55 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | 5 km | ||
56 | Michałowska Małgorzata | Gąsiorowo | Polska | 5 km | ||
57 | Knapik Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kaliska Liga Badmintona | opłacono |
58 | Kosecka Katarzyna | Pabianice | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
59 | Korycka Mariola | Zgierz | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
60 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | 5 km | Parakulos Kowal | opłacono |
61 | Kozłowska Agata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | ||
62 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | 5 km | opłacono | |
63 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
64 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
65 | Łańduch Jacek | Kalisz | Polska | 5 km | *KNT Kalisz | opłacono |
66 | Grzesiek Justyna | Nowe Skalmierzyce | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team |
Wyświetleń: 5224