Mistrzostwa Sieradza w NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czerski Krzysztof Łódź 10 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
2 Kaczmarek Wlodzimierz Lodz 10 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
3 Paczesny Seweryn Zduńska Wola 10 km
4 Pabiniak Aneta Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
5 Pabiniak Andrzej Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
6 stanecki marcin skierniewice 10 km reebok run crew skierniewice
7 Grabowski Andrzej Łódź 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono
8 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 10 km grupa wilki
9 Karbowska Alicja Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
10 Kiełbik Marek Wrocław 10 km DWAMARKI
11 Dwornicki Aleksander Sieradz 10 km
12 Jordan Michael Sieradz 10 km opłacono
13 Osiński Michał Łódź 10 km Tervel Team
14 Mosoń Marek Wrocław 10 km DWAMARKI
15 Chojnacki Piotrek Sieradz 10 km opłacono
16 Chojnacka Ewa Sieradz 10 km opłacono
17 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km NWPL/NW Bełchatów opłacono
18 Kosecki Marek Pabianice 10 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
19 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono
20 Jarek Sergiusz Pabianice 10 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
21 Witman Iwona Witman Łódź 10 km RYSIOTEAM opłacono
22 Witman Tomasz Łódź 10 km RYSIOTEAM opłacono
23 Szadkowski Mariusz Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów opłacono
24 Domański Jarosław Bełchatów 5 km opłacono
25 sójka marian sójka sieradz 5 km opłacono
26 Skurnica Marcin Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
27 Dzieniszewska Alina Małkinia 5 km
28 Bartosiak Beata Kotuń 5 km
29 Sulej Teresa Sieradz 5 km Rajsport Active opłacono
30 Górska Marta Sieradz 5 km opłacono
31 Marcinczak Beata Zduńska Wola 5 km Luca Team Zduńska Wola
32 Ciołkiewicz Agnieszka Łódź 5 km
33 Krawętek Agnieszka Bełchatów 5 km SPARTAKUS opłacono
34 Pyrka Alicja Bełchatów 5 km opłacono
35 Pietrzak Maria Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
36 Tomczyk Sylwia Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
37 Wagan Ewa Wagan Sieradz 5 km
38 Bartnicki Antoni Sieradz 5 km Rajsport Active opłacono
39 Kościelny Tomasz Warszawa 5 km opłacono
40 Bladowski Zdzisław Łódź 5 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
41 Kaczmarek Anita Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team opłacono
42 Słabiak Marta Sieradz 5 km
43 kramer leszek Oleśnica 5 km olesnicka strefa nordic walking
44 Nowak Barbara Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team opłacono
45 Kopa Daria Ostrów wielkopolski 5 km
46 Chrabelska Dominika Sieradz 5 km opłacono
47 Sieczkowski Władysław Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
48 Jurczyk Elżbieta Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów opłacono
49 Kapitaniak Ilona Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team opłacono
50 birecka kamilla kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
51 Kolanek Piotr Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
52 Chlasta Magdalena Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
53 Olejniczak Martyna Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
54 Marczak Beata Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
55 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK 5 km
56 Michałowska Małgorzata Gąsiorowo 5 km
57 Knapik Magdalena Kalisz 5 km Kaliska Liga Badmintona opłacono
58 Kosecka Katarzyna Pabianice 5 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
59 Korycka Mariola Zgierz 5 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
60 Pajęcki Adam KOWAL 5 km Parakulos Kowal opłacono
61 Kozłowska Agata Zduńska Wola 5 km
62 Janecka Agnieszka Piła 5 km opłacono
63 Szczygielski Paweł Siedlce 5 km NWPL/Luki Team Siedlce
64 Witczuk Aleksandra Siedlce 5 km NWPL/Luki Team Siedlce
65 Łańduch Jacek Kalisz 5 km *KNT Kalisz opłacono
66 Grzesiek Justyna Nowe Skalmierzyce 5 km Kalisia Nordic Team


Wyświetleń: 2813

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ