Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) Do zapłaty
201 Honc Paulina Cesarzowice 5500 (Bieg Główny) NIE
202 Wójcik Piotr Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
203 Krawczyk Artur Proszków 5500 (Bieg Główny) NIE
204 WOŹNIAK KAMILA SRODA SLASKA 5500 (Bieg Główny) NIE
205 Błaszczyk-Drej Ewelina Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
206 Markiewicz Ola Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
207 Ziętek Mateusz Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
208 Ciolek Katarzyna Gniechowice 5500 (Bieg Główny) NIE
209 Kalbarczyk Paweł Miękinia 5500 (Bieg Główny) NIE
210 Babik Krzysztof Źródła 5500 (Bieg Główny) NIE
211 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
212 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
213 Sikora Ewa Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) TAK
214 Reczuch Andrzej Bielawa 5500 (Bieg Główny) DYWIZJON 102 NIE
215 Mazur Wojciech Mirosławice 5500 (Bieg Główny) NIE
216 Rosiak Michał Lutynia 5500 (Bieg Główny) NIE
217 Wysoczański Mariusz Malczyce 5500 (Bieg Główny)
218 Bochnak Paweł WROCŁAW 5500 (Bieg Główny) NIE
219 Reichert Weronika Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
220 Cyrankowska Paulina Cyrankowska Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE
221 Cyrankowski Damian Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE
222 Maźniewski Grzegorz Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Średzcy Biegacze NIE
223 Bekacz Stanisław Wyszęcice 5500 (Bieg Główny) NIE
224 Szybiak Arkadiusz Ciechów 5500 (Bieg Główny) NIE
225 Paliński Bartłomiej Chojnów 5500 (Bieg Główny) NIE
226 Dańczak Dariusz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
227 Pigas Paulina Miękinia 5500 (Bieg Główny) NIE
228 Jesionka Natalia Ujazd Dolny 5500 (Bieg Główny) NIE
229 Stempnik Przemysław Jawor 5500 (Bieg Główny) JKS Salamandra NIE
230 Gabryelska Elżbieta Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
231 Węglarz Sławomir Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
232 Hernik-Oko Monika Smolec 5500 (Bieg Główny) NIE
233 Oko Tomasz Smolec 5500 (Bieg Główny) NIE
234 jaskóla marcin jaskóla środa śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
235 Figarska Anna Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Aqua Fit Środa Śląska NIE
236 Matuszko Przemysław Lenartowice 5500 (Bieg Główny) NIE
237 sakrajda piotr wawrzenczyce 5500 (Bieg Główny) Katecka 19, 19 NIE
238 Sakrajda Jerzy Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
239 Żabicki Piotr Legnica 5500 (Bieg Główny) TAK
240 Grońska Magda Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica NIE
241 Tokarski Marcin Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica NIE
242 Fabiański Tomasz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
243 Pacha Andrzej Kwietno 5500 (Bieg Główny) NIE
244 SZKOCNY Paweł Malczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
245 Szafrańska Sara Malczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
246 Krzywicki Piotr Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
247 Sakrajda Konrad Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
248 Sakrajda Justyna Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
249 Sakrajda Beata Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
250 Szkop Rafał Lubin 5500 (Bieg Główny) ZPPM NIE
251 Ćwiąkała Bartosz Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
252 Ćwiąkała Agnieszka Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
253 Fogiel Katarzyna Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
254 Grys Marek Brzezina 5500 (Bieg Główny) NIE
255 kucab andrzej lubin 5500 (Bieg Główny) NIE


Wyświetleń: 6884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ