Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) Do zapłaty
1 Reczuch Andrzej Bielawa 5500 (Bieg Główny) DYWIZJON 102 NIE
2 Kałużny Andrzej Bolesławiec 2800m (Nordic Walking) NIE
3 LECH KAJA BRZEG DOLNY 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
4 LECH JULIA BRZEG DOLNY 2800m (Bieg Rodzinny) NIE
5 lech piotr BRZEG DOLNY 2800m (Bieg Rodzinny) NIE
6 Budzik Julia Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy)
7 Gałecka-Budzik Magdalena Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY NIE
8 Budzik Krzysztof Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY
9 Gałecka Natalia Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY
10 Budzik Alicja Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy)
11 Grys Marek Brzezina 5500 (Bieg Główny) NIE
12 Kowalczyk Katarzyna Cesarzowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
13 Honc Paulina Cesarzowice 5500 (Bieg Główny) NIE
14 Paliński Bartłomiej Chojnów 5500 (Bieg Główny) NIE
15 Nowak Angelika Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE
16 Nowak Natalia Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE
17 Mańkowski Arkadiusz Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE
18 Mańkowski Daniel Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE
19 Kalicki Patryk Cichobórz 5500 (Bieg Główny)
20 Grzelec Arkadiusz Ciechów 5500 (Bieg Główny) NIE
21 Grzelec Aleksandra Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
22 Grzelec Mateusz Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
23 Szybiak Arkadiusz Ciechów 5500 (Bieg Główny) NIE
24 Bodniewicz Ewa Dębice 5500 (Bieg Główny) NIE
25 Sitkowski Konrad Dobrzeń 2800m (Nordic Walking) NIE
26 Partyka Konrad Domaszczyn 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 10 Wrocław
27 Posłuszny Mariusz Głoska 5500 (Bieg Główny) Akb Esemas
28 Posłuszna Anna GŁOSKA 5500 (Bieg Główny) Akb Esemas
29 Ciolek Katarzyna Gniechowice 5500 (Bieg Główny) NIE
30 Kwiatkowska Stanisława gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
31 Dąbrowa Wojciech gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
32 Dąbrowa Dorota gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
33 Kizyma Aleksandra Jastrzębce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
34 Stempnik Przemysław Jawor 5500 (Bieg Główny) JKS Salamandra NIE
35 Grądz Anna Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
36 Grądz Milena Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
37 Rejek Wiesław Krobia 5500 (Bieg Główny) NIE
38 PAŃCZYK MONIKA KRYNICZNO 5500 (Bieg Główny)
39 Ryba Łukasz Ryba Kwiatkowice 5500 (Bieg Główny) KB KROKUS KWIATKOWICE NIE
40 Pacha Andrzej Kwietno 5500 (Bieg Główny) NIE
41 Świder Paweł Kwietno 5500 (Bieg Główny) voestalpine
42 Fabiański Tomasz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
43 Zaczyńska Anna Legnica 2800m (Nordic Walking) MSPORT Team
44 Skiba Krzysztof Legnica 2800m (Nordic Walking) mSport Team
45 Grońska Magda Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica NIE
46 Tokarski Marcin Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica NIE
47 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
48 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
49 Żabicki Piotr Legnica 5500 (Bieg Główny) TAK
50 Balkiewicz Henryk Legnica 5500 (Bieg Główny)
51 Tokarczyk Mariusz Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica
52 Świerczek Tymoteusz Legnica 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
53 Fonał Tomasz Legnica 5500 (Bieg Główny)
54 Sembrat Daria Legnica 5500 (Bieg Główny)
55 Wiśniewski Kacper Legnica 5500 (Bieg Główny)
56 Dańczak Dariusz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
57 Fogiel Katarzyna Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
58 Baranowska Magdalena Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE
59 Baranowski Mateusz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Sp 9 legnica Baranki NIE
60 Baranowski Bartosz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE
61 Świerczek Michał Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
62 Krzywicki Piotr Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
63 Balkiewicz Barbara Legnica 2800m (Nordic Walking)
64 Matuszko Przemysław Lenartowice 5500 (Bieg Główny) NIE
65 Dajer Katarzyna Lubiąż 5500 (Bieg Główny) NIE
66 Marczak Pola Lubin 1200m (Bieg Młodzieńczy)
67 Szkop Rafał Lubin 5500 (Bieg Główny) ZPPM NIE
68 Marczak Dorian Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) Przedszkole Nr. 5
69 kucab andrzej lubin 5500 (Bieg Główny) NIE
70 Andrzejewski Drogosz Lubin 5500 (Bieg Główny) RUNATTACK
71 Andrzejewska Dominika Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) RUNATTACK
72 Andrzejewska Natalia Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) RUNATTACK
73 Rosiak Michał Lutynia 5500 (Bieg Główny) NIE
74 Konopski Jakub Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
75 Konopski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
76 Pabich Patryk Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) Podstawowa w malczycach
77 SZKOCNY Paweł Malczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
78 Pliszka Aleksandra Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
79 Tyszkowski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
80 Tyszkowski Miłosz Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA)
81 Opoka Michalina Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE
82 Chiciński Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
83 Norberczyk Oliwia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
84 Chicińska Katarzyna Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
85 Chiciński Dawid Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
86 Dworzycka Patrycja Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
87 Korsan Anna Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE
88 Ciszewski Mateusz Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
89 Sarnicki Oskar Malczyce 2800m (Nordic Walking) Liceum ogólnokształcące im mikołaja kopernika NIE
90 Łatka Zosia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
91 Szramska Zofia Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA)
92 Macewicz Jakub Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa Malczyce NIE
93 Wysoczański Mariusz Malczyce 5500 (Bieg Główny)
94 Stachów Damian Malczyce 2800m (Nordic Walking)
95 Stachów Nina Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA)
96 Garski Patryk Malczyce 5500 (Bieg Główny)
97 Szafrańska Sara Malczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
98 Białowąs Borys Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
99 Arciszewski Jaroslaw malczyce 5500 (Bieg Główny)
100 MARCHEWKA JUSTYNA MALCZYCE 5500 (Bieg Główny) Urząd Biega TAK


Wyświetleń: 6368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ