Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Gulcz Katarzyna Banino Start KUJAWSCY RUNNERS M opłacono on-line
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start L opłacono on-line
3 Pradelska Monika Bydgoszcz Start M opłacono on-line
4 Skalska Anna Bytonia Start KS SOKÓŁ ZBLEWO M opłacono on-line
5 Janczynski Karol Dąbrówka Start L opłacono on-line
6 Skibińska Anna Elbląg Start ETT-ElblągTriathlonTeam L opłacono on-line
7 Skibiński Robert Elbląg Start ETT-ElblągTriathlonTeam L opłacono on-line
8 Pepliński Marek Elbląg Start Biegacze Wolności XXL opłacono on-line
9 Kowalewski Łukasz Gardeja Start Gmina Gardeja Biega M opłacono on-line
10 Piórkowski Mariusz Gdańsk Start Taka RYBA M opłacono on-line
11 Kiedacz Agnieszka Gdańsk Start S opłacono on-line
12 Mrówka Michał GDAŃSK Start L opłacono on-line
13 Malinowski Damian GDAŃSK Start MEWA TEAM L opłacono on-line
14 Waluś Jacek Gdańsk Start STALREM L opłacono on-line
15 Kiliszek Paulina Gdańsk Start M opłacono on-line
16 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Start XL opłacono on-line
17 Grzebieluch Beata Gdynia Start MEWA TEAM XS opłacono on-line
18 Sularz Wojciech Gdynia Start Soolashowe Truchtanie L opłacono on-line
19 Walczak Krzysztof Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team XL
20 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start MiŚ Biega M
21 Rakoczy Paweł Gdynia Start L opłacono on-line
22 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start OSP POGRODZIE L opłacono on-line
23 Bahr Jarosław Gniew Start M opłacono on-line
24 Hinz Adam Gniew Start RulińskiRunningTeam S opłacono on-line
25 Osiak Tomasz Gniew Start RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
26 Połomski Jarosław Gniew Start L opłacono on-line
27 Górski Kamil Gniew Start Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
28 Czarnecki Maciej Gniew Start Gmina Gniew M opłacono on-line
29 Tamowicz Adrian Tamowicz Gniew Start L opłacono on-line
30 Rezmer Beata Gniew Start S opłacono on-line
31 Simon Julia Gniew Start tRUNsformacja Gniewu M opłacono on-line
32 Pek Grzegorz Gniew Start XL opłacono on-line
33 Dragowski Tomasz Gniew Start L
34 Rezmer Ryszard Gniew Start Trunsformacja Gniewu L opłacono on-line
35 Sadowski Rafal Gniew Start Klub Ślimaka XL opłacono on-line
36 Kołtonowska Agnieszka Gniew Start Trunsformacja Gniewu L opłacono on-line
37 Kaiser Łukasz Gniew Start M opłacono on-line
38 Piórkowska Natalia Gniew Start Taka RYBA XS opłacono on-line
39 Łaska Kazimierz Gniew Start XXL opłacono on-line
40 Dering Filip Gniew Start Trunsformacja Gniew S opłacono on-line
41 Bąkowski Michał Gniew Start KP Keramzyt L opłacono on-line
42 Pachota Paweł Gniew Start M opłacono on-line
43 Kosiński Sebastian Gniew Start L opłacono on-line
44 Kujawska Małgorzata Gniew Start tRUNsformacja Gniewu M opłacono on-line
45 Szmyt Damian Gniew Start Rada Miejska w Gniewie XXL opłacono on-line
46 Wiśniewski Rafał Gniew Start Kevin Team L opłacono on-line
47 Ruda Joanna Gniew Start L opłacono on-line
48 Smoczyńska Barbara Gniew Start RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
49 Justa Beata Gniew Start M opłacono on-line
50 Hinz Wojciech Gniew Start tRUNsformacja Gniewu M opłacono on-line
51 Guz Paweł Gniew Start L opłacono on-line
52 Lisewska Sylwia Gniew Start Trunsformacja Gniew S opłacono on-line
53 Krause-Olech Anna Gniew Start tRUNsformacja Gniew L opłacono on-line
54 Konieczny Grzegorz Gniew Start L opłacono on-line
55 Pykron Lucyna Gniew Start tRUNsformacja Gniewu XS opłacono
56 Kaiser Krzysztof Gniew Start L opłacono on-line
57 Kryszczuk Sebastian Gniew Start tRUNsformacja GNIEWU M opłacono on-line
58 Zaręba Anna Gniew Start L opłacono on-line
59 Malinowska Karolina Gniew Start tRUNsformacja Gniewu M opłacono on-line
60 Nowak Łukasz Gniew Start Tatanka ;) XL opłacono on-line
61 Rejmanowski Ryszard GNIEW Start M opłacono on-line
62 Bahr Martyna Bahr Gniew Start Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
63 Dorotyn Przemysław Gniew Start Trunsformacja Gniewu M opłacono on-line
64 Dubiel Piotr Gniszewo Start L
65 Jarczewska Renata Goleniów Start M opłacono on-line
66 Dziedzic Andrzej Grabówko Start S opłacono on-line
67 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Start M opłacono on-line
68 Litwiński Robert Grudziądz Start Vege Runners S opłacono on-line
69 Ronowski Mateusz Grudziądz Start Mat Kin Run S
70 Langowski Tomasz Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M opłacono on-line
71 Langowska Katarzyna Grudziądz Start Parkrun Grudziądz S opłacono on-line
72 Wróbel Michał Grudziądz Start L opłacono on-line
73 Osinski Tomasz Grupa Start L opłacono on-line
74 OSIŃSKA KINGA GRUPA Start M opłacono on-line
75 PĘK GRZEGORZ GRUPA Start L
76 Kawski Bartłomiej Kisielice Start XL opłacono on-line
77 Kucharczyk Adam Kmiecin Start XL opłacono on-line
78 Sławiński Jarosław Kolonia Ostrowicka Start L opłacono on-line
79 Ambroziak Adam Kowale Start Taka RYBA L opłacono on-line
80 Ambroziak Sylwia Kowale Start Taka RYBA M opłacono on-line
81 Grzegorczyk Dorota Kowale Start Taka RYBA / TUMBOteam S opłacono on-line
82 Paradowski Krystian Kulice Start L
83 Szwedowski Łukasz Kulice Start L opłacono on-line
84 Kowalska Anna Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA M opłacono on-line
85 Borys Bartlomiej Kwidzyn Start XL opłacono on-line
86 Dropek Aleksandra Kwidzyn Start M opłacono on-line
87 Lubowska Beata Kwidzyn Start M opłacono on-line
88 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA L opłacono on-line
89 Klepacz Adam Kwidzyn Start Amator XL opłacono on-line
90 Otlewski Marcin Kwidzyn Start L
91 Jabłonka Katarzyna Kwidzyn Start M opłacono on-line
92 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start L opłacono on-line
93 Wiernicki Daniel Kwidzyn Start L opłacono on-line
94 Kopiński Robert Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA M opłacono on-line
95 Hermaszewska Renata Kwidzyn Start M opłacono on-line
96 Napolski Paweł Kwidzyn Start Somsiady M opłacono on-line
97 Kogut Piotr Kwidzyn Start Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
98 Palczewska Marlena Ewelina Kwidzyn Start S opłacono on-line
99 Elhovski Vasil Kwidzyn Start XXL opłacono on-line
100 Smolińska Anna Kwidzyn Start M opłacono on-line


Wyświetleń: 7588

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ