Piwna Mila 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abryszyńska Karolina Tczew 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
2 Adam Maciej Gdynia 1609 m [godz. 17:30] Bar Ulubiona ETV Warszawa opłacono on-line
3 Ajchner Agnieszka Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] A & W opłacono on-line
4 Andryskowski Cezary Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] JJ opłacono on-line
5 Ankudowicz Michał Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] opłacono on-line
6 Badowski Maciej Gdynia 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
7 Baj Mirosław Gdynia 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
8 Bankiewicz Grzegorz Krosno 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
9 Baranowska Kamila Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
10 BARANOWSKI JACEK ROTMANKA 1609 m [godz. 15:50] BOJLER opłacono on-line
11 Baranowski Jakub Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
12 Barszczewski Bartosz Gdynia 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
13 Basiukajć Kamila Gdynia 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
14 Bendik Maciej Starogard Gdański 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
15 Biegański Bogumił Gdynia 1609 m [godz. 18:20] BigYellowFoot AdventureTeam opłacono on-line
16 Biel Marta Wrocław 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
17 Bieszk Grzegorz Rumia 1609 m [godz. 16:40] Piwo to moje paliwo opłacono on-line
18 Bisko Karolina Gdynia 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
19 Brokos Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
20 Brzeziński Wiktor Skarżysko-Kamienna 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
21 Brzozowski Marcin Gdańsk 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
22 Burdyn Grzegorz Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] Divine Beauty opłacono on-line
23 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] BigYellowFoot Adevnture Team opłacono on-line
24 Butowt Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
25 Byczkowski Szymon Kielpino 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
26 Cegłowski Filip Rumia 1609 m [godz. 17:30] BigYellowFoot Adevnture Team opłacono on-line
27 Chamerska Natalia Łęgowo 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
28 Choma Wojciech Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Biegamyrazem.pl opłacono on-line
29 Chyliński Adam Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
30 Cieślak Marcin Gdynia 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
31 Ciuba Krystian Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
32 Cygan Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
33 Cykman Rafał Reda 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
34 Czapiewski Andrzej Gdynnia 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
35 Czarnecka Anita Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] WóDziki opłacono on-line
36 czerewatyj-gadziewska sylwia Dębogórze 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
37 Czoska Przemysław Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
38 Czyż Krzysztof Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
39 Cłapa Joanna Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Wkurw_team opłacono on-line
40 Cłapa Mateusz Gdynia 1609 m [godz. 16:40] opłacono on-line
41 Dambiec Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 17:30] BigYellowFoot Adevnture Team opłacono on-line
42 Detmer Sławomir Detmer Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
43 Dittmann Grzegorz Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
44 Dragan Karol Gdynia 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
45 Drząszcz Marek Tczew 1609 m [godz. 15:00] CrossElite opłacono on-line
46 Dutkiewicz Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Riviera Brzeźnieńska opłacono on-line
47 Dułak Martyna Celbowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
48 Dybowski Mateusz Rumia 1609 m [godz. 15:25] Komando Flaki opłacono on-line
49 Dziambor Artur Gdynia 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
50 Dzióbek Lech Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
51 Ekman Zdzisław Gdynia 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
52 Flis Albert Mierzyn 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
53 Fliss Marcin Gdynia 1609 m [godz. 18:20] GKP Rekin opłacono on-line
54 Frąc Roman Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
55 Fularczyk Maciej Fularczyk Gdynia 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
56 Gajos Damian Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
57 Gawin Krzysztof Warszawa 1609 m [godz. 17:30] Terror Squad/Tri NEGU opłacono on-line
58 Gitner Marcin Gdynia 1609 m [godz. 16:15] Piękni i Bestie opłacono on-line
59 GNIECH PAWEŁ TROPISZEWO 1609 m [godz. 15:50] SCRAPTECH opłacono on-line
60 Górniak Jarosław Pogórze 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
61 Górtowski Remigiusz Kretki Małe 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
62 Gołębiewska Daria Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] Iron Team opłacono on-line
63 Graczyk Krzysztof Gdynia 1609 m [godz. 16:40] opłacono on-line
64 grochowiecka joanna Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
65 Grubba Joanna Gdynia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
66 GRUBBA KRZYSZTOF Wejherowo 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
67 Grube Bartosz Gdynia 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
68 Grzegory Marek Władysławowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
69 Grzonka Maciej Gdynia 1609 m [godz. 18:20] Gruby biega opłacono on-line
70 grzybowska sylwia Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
71 Gulatowska Klaudia Klukowa huta 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
72 Gulatowski Rafał Klukowa huta 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
73 Gulcz Katarzyna Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
74 Gulcz Marek Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
75 Gumoś Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
76 Gumoś Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
77 Guzek Przemyslaw Gdansk 1609 m [godz. 17:05] Profil Software opłacono on-line
78 Guzowska Marta Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
79 Gładkowski Grzegorz Reda 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
80 Hagemes Michalina Malbork 1609 m [godz. 17:30] LPP TEAM opłacono on-line
81 Haliński Piotr Gdynia 1609 m [godz. 17:55] Piwo to moje paliwo opłacono on-line
82 Hinc Julia Bolszewo 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
83 Hirt Marta Gdansk 1609 m [godz. 15:50] Iron Team opłacono on-line
84 Hiszczyński Jakub Sopot 1609 m [godz. 16:15] Hiszczyn opłacono on-line
85 Hojnowski Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] F3team opłacono on-line
86 Jagoda Anna Rumia 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
87 Jakobschy Łukasz Jakobschy Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] F3TEAM opłacono on-line
88 Jakubiec Sebastian Jakubiec Sopot 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
89 janczyk marta gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
90 Jasiński Daniel Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
91 jasinski szymon Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
92 Jasionowska Małgorzata Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
93 Jednachowski Krzysztof Puck 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
94 Jednachowski Marcin Puck 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
95 Jędrzejak Magdalena Gdynia 1609 m [godz. 15:00] OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO opłacono on-line
96 Jeznach Miłosz Jeznach Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
97 Józefowicz Anna Gdynia 1609 m [godz. 16:15] Piękni i Bestie opłacono on-line
98 Kaczorowski Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono
99 Kądziela Malwina Kraków 1609 m [godz. 17:05] The Kądzielas opłacono on-line
100 Kaim Adam GDAŃSK 1609 m [godz. 18:45] BigYellowFoot Adventure Team


Wyświetleń: 13726

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ