II Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach dla dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bernat Agata Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
2 Monarcha Maja Bydgoszcz 900 m (10 lat) SP 14 Bydgoszcz opłacono
3 Bylicka Martyna Koronowo 400 m (6-7 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
4 Borkowski Marcel Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) opłacono
5 Borczuch Zofia Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) opłacono
6 Kosioł Weronika Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
7 Kotlińska Iga Bydgoszcz 100 m (do 5 lat) opłacono
8 Kotlińska Zofia Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) opłacono
9 Kątny Leon Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) KG CWZS Zawisza opłacono
10 Wiszniewska Oliwia Bydgoszcz 900 m (10 lat) opłacono
11 Jędrzejczak Oliwia bydgoszcz 900 m (10 lat) SP 60 opłacono
12 Kłobukowski Jan Bydgoszcz 900 m (10 lat) BKS Bydgoszcz opłacono
13 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 900 m (10 lat) SP 47 opłacono
14 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) SP 47 opłacono
15 Sęk-Trager Wiktoria Bydgoszcz 900 m (10 lat) opłacono
16 Brucka Julka Bydgoszcz 1500 m (13-14 lat) Rekin
17 Nuckowska Stefania Grudziądz 900 m (8-9 lat)
18 nowicka lena Bydgoszcz 900 m (10 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
19 Brucki Kacper Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) Zawisza bydgoszcz opłacono
20 Kowalewska Julia Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) Przedszkole Niepubliczne Źródełko opłacono
21 Kowalski Jakub Bydgoszcz 900 m (10 lat) BKS Bydgoszcz opłacono
22 Frączak Iga Toruń 900 m (8-9 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
23 Frączak Filip Toruń 1500 m (11 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
24 Czaczyk Mikołaj Bydgoszcz 1500 m (13-14 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
25 Kijak Kalina Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
26 Topolińska Emilia Koronowo 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
27 Maćkowiak Wojciech Bydgoszcz 1500 m (11 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
28 Maćkowiak Ignacy Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
29 Wieczorkowski Gracjan Koronowo 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
30 Janik Aleksandra Koronowo 900 m (8-9 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
31 Kalinowski Franek Bydgoszcz 1500 m (15-16 lat) SP46 opłacono
32 Kalinowska Aniela Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) SPnr 46 opłacono
33 Kalinowska Łucja Bydgoszcz 100 m (do 5 lat) Przedszkole nr 18 opłacono
34 Murawska Martyna Bydgoszcz 1500 m (13-14 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
35 Biniecka Urszula Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) Przedszkole Niepubliczne Puchatek opłacono
36 Gientka Julia GOSTYNIN 900 m (8-9 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
37 Jankowska Amelia Gostynin 1500 m (11 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
38 Stańczak Katarzyna Gostynin 900 m (8-9 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
39 Zabłotny Mateusz Gostynin 1500 m (12 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
40 Hypszer Piotr Bydgoszcz 1500 m (11 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
41 Hypszer Amelia Bydgoszcz 1500 m (13-14 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
42 Lewandowska Martyna Bydgoszcz 1500 m (15-16 lat) opłacono
43 Rodzik Mateusz Białe Błota 1500 m (15-16 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
44 Karwecka Oliwia Koronowo 900 m (8-9 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
45 Kaniera Dominik Gostynin 1500 m (13-14 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
46 Seweryniak Kacper Gostynin 900 m (10 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
47 Brzezińska Wiktoria Gostynin 1500 m (13-14 lat) UKS Zwoleń-Team opłacono
48 Suwała Wiktoria Gostynin 1500 m (13-14 lat) UKS Zwoleń-Team opłacono
49 Kulińska Amelia Rogożewek 1500 m (12 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
50 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek 1500 m (13-14 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
51 Heinrich Julia Bydgoszcz 1500 m (11 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
52 Sobiecka Kaja Gostynin 900 m (8-9 lat) UKS Zwoleń-Team opłacono
53 Krogulec Wojciech Bydgoszcz 100 m (do 5 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
54 Stablewski Michał Bydgoszcz 1500 m (11 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
55 Stablewski Damian Bydgoszcz 1500 m (15-16 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
56 Kafarska Adrianna Górki Pierwsze 1500 m (15-16 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
57 Machala Nadia Gostynin 900 m (8-9 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
58 Sudomir Liwia Gostynin 900 m (8-9 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
59 Jaroszewska Liliana Warszawa 100 m (do 5 lat) Rollschool opłacono
60 Jaroszewski Łukasz Warszawa 900 m (8-9 lat) Rollschool opłacono
61 Mikołajewska Ala Warszawa 1500 m (11 lat) Rollschool
62 Skoczek Staś Koronowo 1500 m (15-16 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
63 Sobiecka Agata Gostynin 900 m (8-9 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
64 Sobiecki Wiktor Gostynin 1500 m (11 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
65 Pawłowski Michał Gostynin 1500 m (11 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
66 Grzelecka Zuzia Gostynin 900 m (10 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
67 Czerwiński Mateusz Gostynin 1500 m (11 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
68 Trepto Natalia Gostynin 900 m (8-9 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
69 Figurska Gabriela Gostynin 1500 m (11 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
70 Bombała Zuzanna Gostynin 1500 m (13-14 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
71 Toruniewska Maja Gostynin 900 m (8-9 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
72 Berliński Oskar Gostynin 1500 m (15-16 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
73 Sarzała Natalia Gostynin 1500 m (11 lat) Uks Zwoleń-Team opłacono
74 Prus Michał Łąsko Małe 1500 m (11 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
75 Wołoch Wojciech Koronowo 100 m (do 5 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
76 Wołoch Grzegorz Koronowo 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
77 Kuś Magdalena Koronowo 1500 m (11 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
78 Zygmunt Kacper Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) opłacono
79 Jędrzejewski Przemysław Bydgoszcz 1500 m (15-16 lat) opłacono
80 Musiał Aleksander Koronowo 100 m (do 5 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
81 Musiał Alicja Koronowo 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
82 Buchta Maria Inowrocław 900 m (8-9 lat) ICE studio Inowrocław
83 Jaruzal Julia Białe Błota 900 m (8-9 lat) Szkola podstawowa
84 Kowalska Nina Bydgoszcz 1500 m (12 lat) SP46 opłacono
85 Kwintal Antoni Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
86 Berndt Dominik Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) Przedszkole Radość opłacono
87 Heinrich Milena Bydgoszcz 100 m (do 5 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
88 Osiński Olaf Bydgoszcz 900 m (10 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
89 Osińska Aleksandra Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
90 Tomaszewska Laura Bydgoszcz 400 m (6-7 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
91 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz 900 m (10 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
92 Chaberska Jagoda Bydgoszcz 1500 m (15-16 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
93 Zygmunt Szymon Bydgoszcz 100 m (do 5 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
94 Spychalska Zuzanna Koronowo 1500 m (13-14 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
95 Krajnik Milena Bydgoszcz 1500 m (11 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
96 Lewandowska Wanda Bydgoszcz 900 m (8-9 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
97 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 900 m (10 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
98 Kusa Oliwia Bydgoszcz 900 m (10 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono


Wyświetleń: 2890

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ