Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludwik Krystyna | Łysomice | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Bot Camp Toruń | ||
2 | Kryske Mariusz | Białe Błota | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | opłacono | |
3 | KUJAWA ROGER | BARCIN | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
4 | Walenciak Jarosław | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
5 | Jankowska Agnieszka | Wyrzysk | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono | |
6 | Mielczarski Bartosz | Warszawa | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
7 | Mazur Maciej | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
8 | Fajfer Jacek | Swarzędz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
9 | Brzozowski Piotr | Brzoza | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | BRZOZA TRI TEAM | opłacono | |
10 | Marcyjaniak Krzysztof | Radziejów | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | KS ZRYW Radziejów | opłacono | |
11 | Doman Janusz | Brzoza | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | UKS Szabla Brzoza | opłacono | |
12 | Olszewski Adam | Nowy Kobrzyniec | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | KB LECH RYPIN | ||
13 | Mrówczyński Szymon | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Pałuki Running Team | opłacono | |
14 | dombrzalski bartosz | gdańsk | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | własna strzecha | opłacono | |
15 | Bąk Kamila | Osiek nad Notecią | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono | |
16 | Bąk Dariusz | Osiek nad Notecia | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono | |
17 | MARCHEWKA MAREK | TORUŃ | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
18 | Herman Arkadiusz | Słupsk | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
19 | Mruk Tomasz | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Czarne Stopy.SM | opłacono | |
20 | Zimecka Wiktoria Zimecka | Lubanie | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
21 | Grylewicz Tomasz | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | RUN BYDG | ||
22 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
23 | Popkowski Michał | żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
24 | Filipiak Jakub | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | CUK Ubezpieczenia Żnin | opłacono | |
25 | knioła Lucyna | nakło nad Notecią | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
26 | Kanarkowski Tomasz | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | I LO Znin | opłacono | |
27 | Wojciechowski Jarosław | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Team Myślęcinek | opłacono | |
28 | Wojciechowska Emilia | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | KWP Bydgoszcz | opłacono | |
29 | Kułakowski Krzysztof | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | RUN PASJA | ||
30 | Maciejewski Rafał | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Pałuki Running Team | opłacono | |
31 | Grochowiak Piotr | Barcin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Ślimaki Barcin | opłacono | |
32 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Altom Gniezno | opłacono | |
33 | Wiśniewski Dariusz | Toruń | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
34 | Gierach Marcin | Niemcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Trispace | opłacono | |
35 | Helsztajn Robert | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Pałuki Running Team | opłacono | |
36 | Kuśnierek Bartosz | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Pałuki Running Team | opłacono | |
37 | Włodarczyk Tomasz | Witkowo | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Witkowo Biega | opłacono | |
38 | Zarecki Piotr | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | PAŁUKI RUNNING TEAM | opłacono | |
39 | Wiśniewski Włodzimierz | Toruń | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
40 | Urbanowski Wojciech | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Pałuki Running Team | opłacono | |
41 | Tomaszewska Agnieszka | Łabiszyn | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
42 | Stasiński Stanisław | Poznań | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | KB Maniac Poznań | ||
43 | Tylutki Radosław | Barcin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Ślimaki Barcin | opłacono | |
44 | Wygralak Piotr | Poznań | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
45 | Reske Daniel | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Atos Team | opłacono | |
46 | Gralik Kacper | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Bydgoskie Okonie | ||
47 | Wyborna Renata | ŻNIN | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
48 | Frydrych Bożena | Warszawa | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
49 | Marek Henryk | Warszawa | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | --------- | ||
50 | Pawlik Marek | Pruszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
51 | Siekierka Zbigniew | Barcin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | SiekierkaOgrody.pl | opłacono | |
52 | Kaźmierski Mirosław | Kołodziejewo | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
53 | Chwiłka Daniel | Bydgoszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
54 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | zgubiłem sponsora | opłacono | |
55 | Wiśniewski Włodzimierz | Toruń | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
56 | Łąkowski Zbigniew | Koziegłowy | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | SiekierkaOgrody.pl | opłacono | |
57 | Podborny Piotr | Toruń | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | GRP Team | opłacono | |
58 | wodejko artur | solec kujawski | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | TURBOBOY | ||
59 | Mrówczyński Tomasz | Sarbinowo | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
60 | Blachowska Anna | Karnkowo | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | niezrzeszona | opłacono | |
61 | Gralak Marcin | Inowrocław | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
62 | Krupiński Andrzej | Nakło nad Notecią | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
63 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
64 | Maciejewska Kamila | Barcin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
65 | Paczkowski Jacek | Strzelno | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Sport i Rekreacja Mogilno | opłacono | |
66 | Kasznia Radosław | Gniezno | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | altom gniezno | opłacono | |
67 | Skowroński Adrian | Grudziądz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Komenda Miejska Policji w Grudziądzu | opłacono | |
68 | Maćkowski Maciej | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | Brico Marche Żnin | opłacono | |
69 | SALITA LECH | GNIEZNO | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | |||
70 | Durałek Andrzej | Pruszcz | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | opłacono | ||
71 | Paszkiet Remigiusz | Barcin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | ŚLIMAKI BARCIN | opłacono | |
72 | Rybarczyk Bartosz | Żnin | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | CSLog Grupa | ||
73 | Rosińska Magdalena Rosińska | Trzemeszno | Dziesiątka Gustawa - bieg 10km | BOLT Trzemeszno |
Wyświetleń: 26011