Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dramczyk Hanna Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Wataha
2 Proń Igor Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
3 Długowolski Michał Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
4 Domitrz Michalina Łęczyce Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
5 Wetta Cezary Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Szkoła Podstawowa nr1 w Lęborku
6 Samojłowicz Julia Pasłęk Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Active Family Pasłęk
7 Penk Weronika Rozłazino-Karczemki Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
8 Browarczyk Aleksandra Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
9 Żywicki Igor Sarnowy Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Szkoła Podstawowa Wielki Podles
10 Łada Milan Gdynia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni
11 Rębowski Mateusz Pasłęk Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Active Family Pasłęk
12 Cylkowska Zosia Kętrzyno Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
13 Formela Julia Miechucino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
14 Smak Piotr Warszawa Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
15 Grzenkowicz Seweryn Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Centrum ruchu funkcjonalnego Lębork
16 Eikmann Błażej Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
17 Kwidziński Krzysztof Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
18 Hebel Piotr Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
19 Depczyński Adam Gdynia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) gowalking.pl
20 Hilla Magdalena Bożepole Wielkie Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
21 Krzebietke Hubert Miechucino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
22 Myszk Filip Janowice Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) DarekTeam-Janowice
23 Rudek Ola Rumia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
24 Wendt Franek Kościerzyna Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Wencik Team
25 Cemerys Michał Siemirowice Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
26 Gumowska Lena Banino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Gumisie
27 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
28 Wenta Kornel Łebunia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Sołectwo Łebunia
29 Nowak Grzegorz London Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
30 Wenta Julia ŁEBUNIA Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
31 Hinc Hubert Gdynia Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
32 Czapiewska Karolina Gapowo Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m)
33 Wojciechowska Justyna Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
34 Wojciechowska Hanna Rozłazino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) KS Rozłazino
35 Jankowski Piotr BYTÓW Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Świat płytek u Kryspina
36 Stencel Zuzanna Mściszewice Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Metrożercy
37 Gnyba Oskar STĘŻYCA Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Metrożercy
38 Trela Marcelina Żuromino Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Metrożercy
39 Lewańczyk Natalia Stężyca Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) Metrożercy


Wyświetleń: 4074

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ