Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mynarski Adam Katowice 400m UKS Orzeł
2 Życzyńska Marianna Sosnowiec 200m
3 Macha Igor Katowice 400m Przedszkole 91 w Katowicach
4 Macha Grzegorz Katowice 400m SP 51 w Katowicach
5 Jachimczak Iga Katowice 400m przedszkole nr 64 w Katowicach
6 Jachimczak Nina Katowice 400m przedszkole nr 64 w Katowicach
7 gorus Filip zabrze 200m Night Runners Zabrze
8 Igielski Maksymilian Zabrze 400m
9 Michał Zofia Świętochłowice 200m Przedszkole nr 7 Chorzów
10 Lasak Bartosz Świętochłowice 400m SP nr 25. Chorzów
11 Wilk Adam Katowice 400m KIWKa biega...
12 Klimek Kacper Katowice 200m
13 Kurczabińska Julia Katowice 400m
14 Machowiak Kamil Katowice 200m
15 Machowiak Michał Katowice 200m
16 Krzemień Kornel Bukowno 400m
17 Skrzypczyk Kinga Katowice 200m
18 Gajewska Małgorzata Katowice 200m
19 Brzezińska Maja Chrząstowice 200m
20 Wojakowska NADIA zabrze 400m K&K RUN
21 Winkler Wiktoria Katowice 800m Biegamy z Oszczepem
22 BULSKA LENA MYSZKÓW 400m
23 Kamieniak Milena Zabrze 200m Night Runners Zabrze
24 Winkler Jakub Katowice 400m Biegamy z Oszczepem
25 Posmyk Miłosz Siemianowice Śląskie 400m
26 Włoka Igor Katowice 200m Biegamy z Oszczepem
27 Włoka Julia Katowice 400m Biegamy z Oszczepem
28 Księżyk Henryk Chorzow 200m
29 Burzawa Iga Tychy 200m
30 Burzawa Tymon TYCHY 400m
31 Masoń Wojciech Zabrze 400m
32 Wieczorek Zuzanna Chorzów 200m
33 Wieczorek Kacper Chorzów 200m
34 Bieniek Mateusz Zabrze 400m Night Runners Zabrze
35 Winczakiewicz Wojciech Katowice 200m Winczi Team
36 Oziębło Adam Chorzów 200m
37 Bieniek Jan Zabrze 400m Night Runners Zabrze
38 Bosiacki Robert Świętochłowice 400m Rebellion of Free Runners
39 Oziębło Maja Chorzów 200m
40 Kubiak Jakub Sosnowiec 800m Rebellion of Free Runners
41 Skupień Dorota Katowice 200m
42 Skupień Jagoda Katowice 400m
43 Jasicka Marta Tychy 400m Niedzielni biegacze
44 Jasicki Kamil Tychy 400m Niedzielni biegacze
45 Madejska Karolina Chorzów 400m Born Tu Bi Lotać
46 Walaszczyk Alicja Siemianowice Śląskie 400m
47 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice 400m
48 Węgrzyn Karolina Ćwiklice 200m
49 Kowalska Lena Tychy 400m Warsztat Formy Tychy
50 Kowalski Jakub Tychy 400m Warsztat Formy Tychy
51 Krzysztowczyk Pola Sosnowiec 400m KIWKa biega...
52 Wojcik Lena Katowice 400m
53 Lerch Dawid Knurów 800m
54 Lorenc Filip Czeladź 200m
55 Szoblik Karol Chorzów 200m
56 Lorenc Lena Czeladź 400m
57 Cyrus Zosia Rybnik 200m
58 Wojtanowski Tymoteusz Mysłowice 200m
59 Gieroszka Zuzanna Katowice 200m ADS Masna
60 Wojtanowski Mateusz Mysłowice 200m
61 Żółtowski Franciszek Świętochłowice 200m
62 Pawełczyk Lena Katowice 200m
63 Żółtowski Jan Świętochłowice 400m
64 Pawełczyk Aleksandra Katowice 200m
65 KLICH Pola MYSŁOWICE 200m MP nr 20
66 KLICH Maja MYSŁOWICE 400m
67 Bajorek Emilia Chorzów 200m
68 Pluszczyk Fabian Piekary śląskie 800m Lecemy durs
69 Bajor Hania Żory 400m Rebellion of Free Runners
70 Straszak Katarzyna Mysłowice 400m
71 Parkasiewicz Anita Tarnowskie Góry 400m
72 Pluszczyk Damian Piekary śląskie 400m Lecemy durs
73 Gawrońska Tatiana Katowice 400m KS ISKRA ZABRZE
74 Winczakiewicz Amelia Katowice 400m Winczi Team
75 Straszak Filip Mysłowice 400m
76 Gawroński Oskar Katowice 800m KS ISKRA ZABRZE
77 Ratajczak Emilia Katowice 400m Przedszkole nr 63
78 Woźnicki Mateusz mysłowice 200m
79 Mrowiec Alicja Katowice 400m SilesianWolo
80 Szewczyk Roman Bytom 800m Btm ranners
81 Krupa Zuzanna Radzionków, pow. tarnogórski 400m
82 Wydra Anna KATOWICE 400m
83 Król Alicja Sosnowiec 800m SP 42 w Sosnowcu
84 Wydra Grzegorz KATOWICE 400m UKS SPRINT
85 Król Julia Sosnowiec 400m SP 42 w Sosnowcu
86 Kubala Jakub katowice 200m
87 Gieroszka Michał Katowice 400m
88 Ostrowski Sebastian Katowice 400m Górnik loto
89 Golańska Nadia Katowice 200m
90 Skiba Dobrawa Siemianowice 400m UKS WODNIK
91 Stanowska Nikola Katowice 400m Górnik loto
92 Stanowska Oliwia Katowice 400m Górnik loto
93 Mokryński Alek SOSNOWIEC 200m
94 Ledwoch Wiktoria Siemianowice Śląskie 200m
95 Kuczyński Jan Katowice 200m Górnik loto
96 Gamza Anna Siemianowice Śląskie 400m UKS WODNIK
97 Michoń Bartosz SOSNOWIEC 200m
98 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec 200m
99 Iwanek Szymon SOSNOWIEC 200m
100 Koszlaga Olga Siemianowice Sl. 200m Lokomotiw Moskwa


Wyświetleń: 2374

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ