IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Urynowicz Wojtek Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
2 Sokołowska Julia Kętrzyn Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
3 Zubowicz Antoni Mazuchówka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
4 Zubowicz Witold Mazuchówka Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
5 Piłat Zuzanna Olsztyn Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
6 Sawoń Paweł WYDMINY Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
7 Dubel Jakub Kętrzyn Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
8 Dubel Szymon Kętrzyn Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
9 Kowalska Estera Ełk Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
10 Szydłowski Sebastian Chełmno Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
11 Szydłowski Kacper Chełmno Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
12 Modzelewski Piotr Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
13 Ostrowska Kaja Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
14 Ostrowski Wiktor Wydminy Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
15 Gabruś Jakub Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
16 Bajena Aleksandra Białystok Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m
17 Bajena Julia Białystok Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m
18 Boruta Kacper Pietrasze Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
19 Szpak Gabriela Giżycko Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
20 Jelska Anna Białystok Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m 3T BIAŁYSTOK opłacono
21 Hnyłycia Igor Stadnica Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Banie Mazurskie opłacono
22 Sar Aleksandra Piotrków Tryb. Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Fudu & Co. Sport team opłacono
23 Korzeniowski Adam łódź Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Galanci Ciekacze opłacono
24 Grenda Jan Łódź Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Galanci Ciekacze opłacono
25 Krajewski Feliks Łódź Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Galanci Ciekacze opłacono
26 Białczak Alicja Rogóż Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Lekkoatletyka dla każdego opłacono
27 Dziki Filip Wydminy Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m LUKS Sport z Kulturą Wydminy opłacono
28 Rolnik Bartosz Wydminy Bieg Urwisów, chłopcy rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m LUKS Sport z Kulturą Wydminy opłacono
29 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Lysy 666 Team opłacono
30 Sawoń Piotr WYDMINY Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m MAZUR WYDMINY opłacono
31 Dziki Michalina Wydminy Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m Promień Wydminy opłacono
32 Bełbot Julia Giżycko Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Przedszkole nr 4 w Giżycku opłacono
33 Kowalski Kornel Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Rona opłacono
34 Jagłowski Kacper Suwałki Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m RozbieganeSuwałki opłacono
35 Nowicki Igor Suwałki Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m ROZBIEGANESUWAŁKI opłacono
36 Rolnik Zuzanna Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sloneczna Kraina opłacono
37 Szydłowski Wiktor Kleszczewo k.Giżycka Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Sp Staświny opłacono
38 Szydłowska Iga Kleszczewo k.Giżycka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sp Staświny opłacono
39 Szydłowska Oliwia Kleszczewo k.Giżycka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sp Staświny opłacono
40 Bełbot Wiktoria Giżycko Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku opłacono
41 Maciejewski Franciszek Ełk Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Szkoła podstawowa nr 1 Ełk opłacono
42 Salewska Hanna GDYNIA Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia opłacono
43 Urbanowicz Miłosz Suwałki Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m szkoła Podstawowa nr 7 Suwałki opłacono
44 Jelinska Julia Orzysz Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz opłacono
45 Jeliński Jakub Orzysz Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz opłacono


Wyświetleń: 4110

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ