Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szczytniewski Michał Płońsk 400m
2 Kowalski Dariusz Płońsk 6km
3 Ciosek Izabela Płońsk 6km
4 Chmurska Aneta Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
5 Tomasinska Barbara Nasielsk 400m
6 Tomasinska Katarzyna Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
7 Piórkowski Piotr Bandysie 6km 5MBOT
8 Pogorzelski Andrzej Ciechanów 6km Mazovia ProActive
9 Krzyczkowska Sylwia Nasielsk 6km
10 Jeziak Przemysław Jeżewo 6km
11 Raczkowski Łukasz Płońsk 6km
12 Długoszewska Małgorzata Szerominek 6km
13 Długoszewski Dawid Szerominek 6km
14 Nowocińska Nelly Płońsk 1km Happy Dom Team
15 Nowocińska Zuzanna Płońsk 1km Happy Dom Team
16 Nowocińska Lilly Płońsk 1km Happy Dom Team
17 Gredke Magdalena Płońsk 1km Happy Dom Team
18 Gredke Robert Płońsk 6km Happy Dom Team
19 Rucińska Jolanta Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
20 Gołaszewski Kamil Płońsk 6km
21 Budnik Stanisław Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
22 Jankowska Agnieszka Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
23 Ruciński Jarosław Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
24 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
25 Pietras Maja Nasielsk 400m Nasielsk Baszta Team
26 Pietras Tomasz Pietras Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
27 Jeziak Natalia Bońki 6km
28 Jeziak Milena Płońsk 6km
29 RADOMSKI Marcin Płock 6km Biegam W Sfetsze
30 Adamiak Arkadiusz Ciechanów 6km 5MBOT
31 Skierska Aneta Strubiny 6km
32 Sobieski Rafał Ciechanów 6km 5MBOT
33 Bączek Wojciech Bandysie 6km 5MBOT
34 Altman Jakub Płońsk 6km
35 Przybysz Rafał Płońsk 6km Płońscy Patrioci
36 Przybysz Katarzyna Płońsk 6km Płońscy Patrioci
37 Dobrowolski Jan Królewo 6km
38 Dobrowolski Sławomir Królewo 6km Naprzód Młociny
39 Skierski Mateusz Strubiny 6km MKS BANK BS Płońsk
40 Skierski Mikołaj Strubiny 6km MKS BANK BS Płońsk
41 Gorząch Zbigniew Ciechanów 6km
42 Dobrowolski Tomasz Warszawa 6km
43 Buben Karolina Buben Noskowskiego 6/10 6km
44 Gadomski Łukasz Płońsk 6km
45 Stankiewicz Oliwia Płońsk 400m
46 Kuc Karolina Płońsk 400m Szkoła podstawowa nr 4
47 Kuc Nadia Płońsk 1km
48 Lewicki Adrian Płońsk 6km
49 Kuczyński Dawid Ojrzeń 6km
50 Kuczyński Mariusz Ojrzeń 6km
51 Idzikowski Andrzej Sochocin 6km
52 Tobolska Ewelina Strachowo 1km
53 Żebrowski Szymon Płońsk 6km
54 Pietrzak Aleksandra Drożdżyn 1km
55 Kowalska Magdalena Przemkowo 6km
56 Mariańska Katarzyna Radzymin 6km
57 Zakrzewska Joanna Wichorowo 6km
58 Anowski Przemysław Skwary 1km MKS BANK BS Płońsk
59 Biegaleski Łukasz Płońsk 6km
60 Pawlak Monika Strachowo 1km
61 Anowski Adrian Drochowo 6km
62 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki 6km
63 Pawlak Robert Płońsk 6km
64 Orzechowski Paweł Orzechowski Płońsk 6km Płońscy Patrioci
65 Liszewski Piotr Plonsk 6km Płońscy Patrioci
66 Białołęcka Lena Płońsk 6km Płońscy Patrioci
67 Jasińska Ewa Płońsk 6km
68 Bombała Michał Płońsk 6km Płońscy Patrioci


Wyświetleń: 1850

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ