Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Paderewa | opłacono |
2 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
3 | Roehrich Dariusz | Łąka | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
4 | Ziomek Oskar | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
5 | Zawojek Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
6 | Wilk Malwina | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
7 | Kaczmarek Oliwia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
8 | Wilk Cezary | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
9 | Zmuda Jan | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
10 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
11 | Urych Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
12 | Żelasko Julia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
13 | Matuszny Marcin | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
14 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
15 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
16 | Bielecki Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
17 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
18 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
19 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
20 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
21 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
22 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
23 | Dubiel Igor | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
24 | Marecka Jagoda | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
25 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
26 | Matyszkiewicz Paweł | Babice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
27 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
28 | Moj Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
29 | Michałek Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
30 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
31 | Tomczok Marcin | Katowicw | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
32 | Trembowiecka Natalia | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
33 | Dziewulski Igor | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
34 | Zakrzewska Ewa | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
35 | Świerc Milena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
36 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
37 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
38 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
39 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
40 | Pawera Michał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
41 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
42 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
43 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
44 | Klusek Aleksandra | Bobrowniki | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
45 | Hajduga Jan | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
46 | Hajduga Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
47 | Lewosz Maciej | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
48 | Peteja Marcin | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
49 | Zawora Magdalena | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
50 | Stochmiałek Seweryn | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
51 | Dabrowska Tosia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
52 | Wodecka Natalia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
53 | Tlatlik Szymon | Orzesze | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
54 | Jarnot Ewa | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
55 | Jarnot Karol | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
56 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
57 | Walczak Nadia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
58 | Labudda Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
59 | Szpila-Czapura Edgar | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
60 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
61 | Nowaczek Emilia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
62 | Nowaczek Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
63 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
64 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
65 | Błaszczyk Igor | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
66 | Taborska Agata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
67 | Wałach Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
68 | Sikora Maria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
69 | Tarnowski Oliwier | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
70 | BUJOCZEK Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
71 | Szymański Iwo | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
72 | Szefer Tomasz | Lubliniec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
73 | Mazan Jakub | Twardowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
74 | Tekieli Artur | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
75 | Kaleta Karol | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Banda z placu | opłacono |
76 | Lotko Oliwier | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Banda z placu | limit osiągnięty |
77 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
78 | Buczek Michalina | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | EDGE | opłacono |
79 | Muszyński Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | FlyTeam | limit osiągnięty |
80 | Wlazło Maja | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
81 | Hamik Krystian | chełm śląski | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Hamster Team | opłacono |
82 | Muszer NINA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Huragan Ligota | opłacono |
83 | Bielecka Zofia | Górki Wielkie 43-436 | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Husaria Race Team | opłacono |
84 | Ciepiela Krzysztof | Wojkowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | iRun Cadence | opłacono |
85 | Wróbel Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | kKs Katowice/Sp 54 katowice | opłacono |
86 | Adamiec-Trutwin Dorotka | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
87 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | KS Stadion Śląski | opłacono |
88 | Nowak Alan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MK Team | opłacono |
89 | Białas Oliwia | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mk team | opłacono |
90 | Pytel Oskar | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mk team | opłacono |
91 | Głodowicz Julia | czeladz | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mosir TKKF Saturn Czeladz | limit osiągnięty |
92 | Głodowicz Julia | czeladz | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mosit tkkf saturn czeladz | limit osiągnięty |
93 | Pieron Wiktoria | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Omega | opłacono |
94 | Pieron Olga | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Omega | opłacono |
95 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Podstawowa nr 35 Katowice | opłacono |
96 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole | opłacono |
97 | Sroczynska Ewa | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 22 Gliwice | opłacono |
98 | Stachowicz Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
99 | Lorisz Sandra | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SANDRA RUN | opłacono |
100 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SMS Tychy | opłacono |
Wyświetleń: 14491