Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Spychalski Nataniel Białystok 200 m (roczniki 2009-2013) SP 50 Białystok opłacono on-line
2 Tomaszuk Michał Białystok 60 m (roczniki 2014-2017) APN Hattrick opłacono on-line
3 Rutkowski Maciek Warszawa 400 m (roczniki 2004-2008) Szkoła podstawowa
4 Rutkowski Adam Warszawa 400 m (roczniki 2004-2008) Szkoła podstawowa
5 Rutkowski Grzegorz Warszawa 60 m (roczniki 2014-2017) Przedszkole
6 Talipski Tomasz Żółtki 200 m (roczniki 2009-2013) Narew Choroszcz opłacono on-line
7 Fiedziukiewicz Alicja Warszawa 60 m (roczniki 2014-2017) opłacono on-line
8 Gronostajski Adrian Białystok 200 m (roczniki 2009-2013) Akademia Techniki Białystok opłacono on-line
9 Pończocha Piotr Białystok 60 m (roczniki 2014-2017) Dekortex opłacono on-line
10 Pończocha Franciszek Białystok 60 m (roczniki 2014-2017) opłacono on-line
11 Jakacki Filip Białystok 200 m (roczniki 2009-2013) Akademia Techniki Białystok opłacono on-line
12 Sidor Mateusz Białystok 200 m (roczniki 2009-2013) Akademia Techniki Białystok opłacono on-line
13 Chmielewski Mateusz Choroszcz 200 m (roczniki 2009-2013) Narew Choroszcz opłacono on-line
14 Skalska Nina Choroszcz 200 m (roczniki 2009-2013) opłacono on-line
15 Skalski Szymon Choroszcz 200 m (roczniki 2009-2013) Narew Choroszcz opłacono on-line
16 Misiejuk Tomasz Choroszcz 60 m (roczniki 2014-2017) Gawra Misiejuk opłacono on-line
17 Misiejuk FILIP Choroszcz 60 m (roczniki 2014-2017) Gawra Misiejuk opłacono on-line
18 Misiejuk Maja Choroszcz 200 m (roczniki 2009-2013) Gawra Misiejuk opłacono on-line
19 Misiejuk Hanna Choroszcz 200 m (roczniki 2009-2013) Gawra Misiejuk opłacono on-line
20 Kowalska Aleksandra Kobyłka 200 m (roczniki 2009-2013) ICO Wołomin opłacono on-line
21 Pogorzelski Bartłomiej Sienkiewicze 200 m (roczniki 2009-2013) opłacono
22 Pogorzelski Krzysztof Sienkiewicze 200 m (roczniki 2009-2013) Narew Choroszcz opłacono
23 Oleksiej Karol Choroszcz 200 m (roczniki 2009-2013) Narew Choroszcz opłacono on-line
24 Tomaszuk Krzysztof Białystok 200 m (roczniki 2009-2013) opłacono
25 Zujko Michał Białystok 200 m (roczniki 2009-2013) opłacono
26 Krysiewicz Amelia Pańki 200 m (roczniki 2009-2013) Lambada Girls opłacono on-line
27 Krysiewicz Bartłomiej Pańki 200 m (roczniki 2009-2013) Narew Choroszcz opłacono on-line


Wyświetleń: 971

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ