Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Spychalska Zuzanna Koronowo Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
2 Nowaczyński Paweł Juszkowo Start dzieci 13-15 lat (1000 m)
3 Dobrzyńśki Olaf Toruń Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica
4 Gałka Mikołaj Lębork Start dzieci 13-15 lat (1000 m)
5 Tasior Gracjan PRUSZCZ Gdański Start dzieci 13-15 lat (1000 m) ROLL4ALL
6 Michalska Laura Toruń Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica
7 Hypszer Amelia Bydgoszcz Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
8 Dołkowski Jakub Gdańsk Start dzieci 13-15 lat (1000 m)
9 Dołkowski Mateusz Gdańsk Start dzieci 13-15 lat (1000 m)
10 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start dzieci 13-15 lat (1000 m) Jabra Roller Team Friends
11 Zagdańska Martyna Pruszcz Gdanski Start dzieci do lat 12 (600 m) SP nr 4 Pruszcz Gdański
12 Walentynowicz Filip Pruszcz Gdanski Start dzieci do lat 12 (600 m) SP nr 4 Pruszcz Gdański
13 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m) Pruszcz Biega
14 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m) SP nr 4 Pruszcz Gdański
15 Prus Michał Łąsko Małe Start dzieci do lat 12 (600 m) K.S. Jastrzębie Koronowo
16 Majewski Julian Juszkowo Start dzieci do lat 12 (600 m) Weekendowy Rodzinny Klub Sportowy
17 Chwiołka Paulina Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m) Sp nr 2 Pruszcz Gdański
18 Chwiołka Dominika Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m) Sp nr 2 Pruszcz Gdański
19 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
20 Kuś Magdalena Koronowo Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
21 Kusa Oliwia Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
22 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
23 Nowaczyński Jan Juszkowo Start dzieci do lat 12 (600 m)
24 Frączak Iga Toruń Start dzieci do lat 12 (600 m) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica
25 Frączak Filip Toruń Start dzieci do lat 12 (600 m) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica
26 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
27 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
28 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m)
29 Wiatrowska Agata Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m)
30 Sobczyńska Kornelia Tczew Start dzieci do lat 12 (600 m)
31 Sobczyńska Judyta Tczew Start dzieci do lat 12 (600 m)
32 Cellmer Magdalena Pruszcz Gdanski Start dzieci do lat 12 (600 m)
33 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki Start dzieci do lat 12 (600 m)
34 Krajnik Milena Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m)
35 Wojciechowska Kamila Pruszcz gdański Start dzieci do lat 12 (600 m) Szkoła Podstawowa nr.2 Pruszcz Gdański
36 Lototskyi Artur Gdańsk Start dzieci do lat 12 (600 m)
37 Karczewska Urszula Radunica Start dzieci do lat 12 (600 m) Sp nr 2 Pruszcz Gdański
38 Karczewski Mateusz Radunica Start dzieci do lat 12 (600 m) Sp nr 2 Pruszcz Gdański
39 Wegiera Julia Pruszcz Gdanski Start dzieci do lat 12 (600 m)
40 Szulc Julia Lębork Start dzieci do lat 12 (600 m)
41 Czerwińska Maja Juszkowo Start dzieci do lat 12 (600 m)
42 Nowak Julia Charbrowo Start dzieci do lat 12 (600 m)
43 Paruszewska Martyna Reda Start dzieci do lat 12 (600 m) SP. 3 Reda
44 Serkowska Nikola Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
45 wołoch Grzegorz koronowo Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
46 wołoch Wojciech koronowo Start dzieci do lat 12 (600 m) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
47 Wojciechowska Hanna Rozłazino Start dzieci do lat 12 (600 m) KS Rozłazino
48 Pestka Marcelina Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
49 Pestka Antonina Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
50 Pakulski Milosz Gdynia Start dzieci do lat 12 (600 m) SP 2 Gdansk
51 Pakulska Jagna Gdynia Start dzieci do lat 12 (600 m) SP 2 Gdansk
52 kuzia oliwia piła Start dzieci do lat 12 (600 m)
53 Heinrich Julia Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
54 Mazurek Wiktor Gdynia Start dzieci do lat 12 (600 m)
55 Hypszer Piotr Bydgoszcz Start dzieci do lat 12 (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
56 Karbowska Kinga Pruszcz Gdański Start dzieci do lat 12 (600 m)
57 Paczuski Jarosław Paczuski Warszawa Start główny (21 km) LEGIA WARSZAWA MASTERS opłacono on-line
58 Ziółkowski Julian Gdańsk Start główny (21 km) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono on-line
59 Tuzimek Majka Gdynia Start główny (21 km) opłacono on-line
60 Frołowicz Tomasz Mezowo Start główny (21 km) opłacono on-line
61 Kasprowicz Daniel Wągrowiec Start główny (21 km) Plichwyscig.pl opłacono on-line
62 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start główny (21 km) LEGIA WARSZAWA MASTERS opłacono on-line
63 Zabawa Andrzej Słupsk Start główny (21 km) opłacono on-line
64 Białoskórska Małgorzata Gdynia Start główny (21 km) opłacono on-line
65 Stachowska Monika Gdańsk Start główny (21 km) opłacono on-line
66 Prus-Fabiszak Beata Łąsko Małe Start główny (21 km) K.S. Jastrzębie Koronowo opłacono on-line
67 Majewski Damian Juszkowo Start główny (21 km) Weekendowy Rodzinny Klub Sportowy opłacono on-line
68 Ruczyński Arkadiusz Elbląg Start główny (21 km) UKS VIKING Elbląg
69 ŚWIATKOWSKI ROBERT ELBLĄG Start główny (21 km) UKS VIKING Elbląg opłacono on-line
70 Ebertowski Michał Żarnowiec Start główny (21 km) opłacono on-line
71 Zdancewicz Paweł Warszawa Start główny (21 km) Legia Warszawa Masters opłacono on-line
72 Strzałkowski Andrzej Płońsk Start główny (21 km) Amatror opłacono on-line
73 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański Start główny (21 km) opłacono on-line
74 Szumlas Jacek Mrzezino Start główny (21 km) Prolube Masters opłacono on-line
75 Szumlas Arkadiusz Mrzezino Start główny (21 km) Prolube Speed Team opłacono on-line
76 Szumlas Dorota Mrzezino Start główny (21 km) Prolube Masters opłacono on-line
77 Kalista Adam Pisarzowice Start główny (21 km)
78 Zgrzywa Agnieszka Gdańsk Start główny (21 km) Jabra RT Friends opłacono on-line
79 Zgrzywa Marek Gdańsk Start główny (21 km) Jabra Roller Team opłacono on-line
80 kuzia waldemar Chwiram Start główny (21 km) opłacono on-line
81 Kozłowska Karolina Bydgoszcz Start główny (21 km) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono on-line
82 Gołecka Bożena Bydgoszcz Start główny (21 km) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
83 Bartosiewicz Jakub Rumia Start główny (21 km) opłacono on-line
84 Warchoł Łukasz Warszawa Start główny (21 km) opłacono on-line
85 Grabowicz Mirosław Gdańsk Start główny (21 km) opłacono on-line
86 PLOTKOWSK ROMAN WARSZAWA Start główny (21 km)
87 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Start główny (21 km) opłacono on-line
88 Konkol Jarosław Gdańsk Start główny (21 km) Jabra RT Friends opłacono on-line
89 Śliwiński Henryk Toruń Start główny (21 km) MKS Błyskawica / Rolla Speed Team opłacono on-line
90 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Start główny (21 km) nezrzeszony opłacono on-line
91 Szreder Mariola Reda Start główny (21 km)
92 Bukowski Maciej Inowrocław Start główny (21 km) MKS Błyskawica / Rolla Speed Team opłacono on-line
93 Chaberski Michał Bydgoszcz Start główny (21 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono on-line
94 Chaberska Jagoda Bydgoszcz Start główny (21 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono on-line
95 Wiatrowski Roman Bydgoszcz Start główny (21 km) opłacono on-line
96 Adamski Jan Warszawa Start główny (21 km) LEGIA WARSZAWA MASTERS
97 Drozdzewski Robert Kolbudy Start główny (21 km) opłacono on-line
98 Prajsnar Robert Warszawa Start główny (21 km) Speeding Turtles opłacono on-line
99 Prajsnar Paweł Warszawa Start główny (21 km) Speeding Turtles opłacono on-line
100 Prajsnar Agnieszka Warszawa Start główny (21 km) Speeding Turtles opłacono on-line


Wyświetleń: 3098

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ