Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albrecht Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
2 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
3 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
4 | Andrearczyk Michal | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
5 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
6 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
7 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
8 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
9 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny na 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
10 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny na 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
11 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
12 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
13 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | JBB | opłacono on-line |
14 | Beling Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono |
15 | Bigus-Wojtanowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
16 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
17 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Safe Sport Team | opłacono on-line |
18 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
19 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
20 | Bojan Anna | Gdynia | Bieg główny na 10 km | Anddach | opłacono on-line | |
21 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Polska | Bieg główny na 10 km | BRAG rzeczy niemożliwych!!! | opłacono on-line |
22 | Brodowski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | NB Team | opłacono on-line |
23 | Brud Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
24 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
25 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegające Zające | opłacono on-line |
26 | Bukowski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Wieczny Ogień | |
27 | Burczyk Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
28 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
29 | Błaszak Łukasz | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny na 10 km | "BUBA" Solec Kujawski | opłacono on-line |
30 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
31 | Ceglecki Maciej | Rościszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
32 | Chabowska Magdalena | Zduny | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
33 | Chabowska Paulina Chabowska | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
34 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
35 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | Bieg główny na 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
36 | Ciesielska Ewelina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
37 | Cieśliński Bartosz | Stare Prusy | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
38 | Cybula Monika | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
39 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | |
40 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
41 | Czajkowska Anna | elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
42 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
43 | Czaplewska Anna | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
44 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
45 | Dąbkowska Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
46 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
47 | Dąbkowska Anna | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
48 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | Bieg główny na 10 km | MKS Chojniczanka Chojnice 1930 S.A | opłacono on-line |
49 | DALKE JOWITA | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
50 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny na 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
51 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
52 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
53 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
54 | Dembek Sławomir | Bytonia | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
55 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
56 | Didovodiuk Dmytro | IVANO-FRANKIVSK | Ukraina | Bieg główny na 10 km | SC BIG-TIME RIVNE | |
57 | Didovodiuk Olesia | IVANO-FRANKIVSK | Ukraina | Bieg główny na 10 km | SC BIG-TIME RIVNE | |
58 | Dolińska Karolina | Żukowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
59 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
60 | Dordzik Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
61 | Drozd Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
62 | Dróżkowski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
63 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
64 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono |
65 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
66 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | Bieg główny na 10 km | BBL Czersk | opłacono on-line |
67 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
68 | dziewiątkowski Rafał | Starogard gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
69 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono |
70 | Erdman Karol | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
71 | Falgowski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
72 | Falkowska Alicja | Przywidz | Polska | Bieg główny na 10 km | Żarta Wataha | |
73 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg główny na 10 km | ABCzersk | opłacono on-line |
74 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line |
75 | Flisikowski Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
76 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo Run Team | |
77 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
78 | Fryszka Błażej | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
79 | Galińska Sylwia | Rotmanka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
80 | Galiński Tomasz | Rotmanka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
81 | Gapska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
82 | Gapski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
83 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
84 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
85 | Gierszewski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
86 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
87 | Glaza Marcin | Sumin | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
88 | Glaza Przemysław | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
89 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
90 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
91 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
92 | Gołębiowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
93 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
94 | Gracz Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
95 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg główny na 10 km | BBL Czersk | opłacono on-line |
96 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | 22 blt | opłacono on-line |
97 | Gruchalski Rafał | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | portEl.pl | opłacono on-line |
98 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | GK STG/BBL Starogard Gdański | opłacono on-line |
99 | Gruchała Natalia | Bytów | Polska | Bieg główny na 10 km | Runtastyczni Team Bytów | |
100 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30432