28. Bieg Kociewski z Polpharmą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Meller Mariusz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team
202 Glaza Marcin Sumin Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
203 Wąsek Tomasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
204 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
205 Szopiński Wiktor Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
206 Brud Małgorzata Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
207 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
208 Wicher Łucja Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
209 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
210 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
211 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
212 KOPOWSKA KAROLINA STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny na 10 km KP PSP TCZEW opłacono on-line
213 Prejs Wojciech Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
214 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
215 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Bieg główny na 10 km Morsy Gdyńskie opłacono on-line
216 Weredycka Monika Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty opłacono on-line
217 LUBECKI JANUSZ Będomin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
218 Dordzik Małgorzata Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
219 Rekowski Dariusz Starogard Gd. Bieg główny na 10 km opłacono on-line
220 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Samrun Stg opłacono on-line
221 Kowalski Łukasz Gdynia Bieg główny na 10 km CompleXsports opłacono on-line
222 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg główny na 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
223 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg główny na 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
224 Bojan Anna Gdynia Bieg główny na 10 km Anddach opłacono on-line
225 BOJAN Andrzej Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
226 Gapska Anna Gdańsk Bieg główny na 10 km Grupa biegowa 65 opłacono on-line
227 Gapski Mateusz Gdańsk Bieg główny na 10 km Grupa biegowa 65 opłacono on-line
228 Kmita Sylwia Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty opłacono on-line
229 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty opłacono on-line
230 Pozorska Joanna LIŃSK Bieg główny na 10 km BIEGAJĄCE ŚLIWICE opłacono on-line
231 Pozorski Adam Lińsk Bieg główny na 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
232 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW Bieg główny na 10 km LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa opłacono on-line
233 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny na 10 km Pruszcz Biega opłacono on-line
234 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny na 10 km Kwidzyn Biega
235 Burczyk Robert Starogard Gdański Bieg główny na 10 km LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
236 Gruchała Natalia Bytów Bieg główny na 10 km Runtastyczni Team Bytów
237 Fierka Adam Zblewo Bieg główny na 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
238 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg główny na 10 km
239 Dolińska Karolina Żukowo Bieg główny na 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
240 Posmyk Łukasz Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
241 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Bieg główny na 10 km Team JK84 opłacono on-line
242 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny na 10 km Team JK84 opłacono on-line
243 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
244 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
245 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
246 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
247 Klak Łukasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km KP PSP Starogard Gdański
248 Rysiewski Robert Starogard Gdański Bieg główny na 10 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono on-line
249 Sroka Marietta Borzechowo Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
250 Sroka Jerzy Borzechowo Bieg główny na 10 km Tri Starogard opłacono on-line
251 MAZUR TOMASZ GDAŃSK Bieg główny na 10 km opłacono
252 Zbucki Radosław Zbucki Rumia Bieg główny na 10 km opłacono
253 Jabłoński Przemysław Elblag Bieg główny na 10 km opłacono on-line
254 Wika Mateusz Dąbrówka Bieg główny na 10 km opłacono on-line
255 Klugmann Magdalena Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
256 Wiśniewski Kamil Krąg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
257 Kulas Jan Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
258 Gulcz Katarzyna Banino Bieg główny na 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
259 Lempkowska Joanna Zblewo Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
260 Lempkowski Przemysław Zblewo Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
261 Siwczak Mariusz Sobowidz Bieg główny na 10 km opłacono on-line
262 Łukomski Andrzej Sztum Bieg główny na 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
263 Bach Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny na 10 km LOTOS Running Team opłacono on-line
264 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Bieg główny na 10 km
265 Rogocki Jarosław Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
266 Narolewska Dagmara Toruń Bieg główny na 10 km opłacono on-line
267 Domke Patrycja Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
268 Zachulski Łukasz Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
269 Gnyp Daniel Różyny Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty opłacono on-line
270 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg główny na 10 km Kociewski klub biegacza opłacono on-line
271 Janka Maciej Pelplin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
272 Frankiewicz Andrzej Tczew Bieg główny na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
273 Redzimski Adam Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
274 Dembek Sławomir Bytonia Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
275 Gołąbek Mariusz Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
276 Prądzyński Mariusz Lipienice Bieg główny na 10 km opłacono on-line
277 Motylewski Radosław MALBORK Bieg główny na 10 km opłacono on-line
278 Wojtysiak Aleksandra Prabuty Bieg główny na 10 km opłacono on-line
279 Pokwicki Wojtek Iława Bieg główny na 10 km Iława Biega opłacono on-line
280 Ratajczak Dawid Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
281 Lenz Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
282 Bandurski Jacek SOPOT Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) SOPOT opłacono on-line
283 Baczewski Robert Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
284 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
285 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg główny na 10 km Biegiem ku marzeniom
286 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny na 10 km SPRINT S.A. opłacono on-line
287 Legaszewski Roman Skórcz Bieg główny na 10 km RulińskiRunningTeam
288 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny na 10 km Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
289 Łangowski Mateusz Chojnice Bieg główny na 10 km ABCzersk opłacono on-line
290 Szamocki Dominik Śliwice Bieg główny na 10 km opłacono on-line
291 Małachowska Ewa Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
292 Pyszczyński Radosław Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie bażanty opłacono on-line
293 Sanecki Norbert Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
294 Kondek Jakub Bydgoszcz Bieg główny na 10 km opłacono on-line
295 Ebertowski Michał Starogard Gdański Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono
296 Brodowski Adam Gdynia Bieg główny na 10 km NB Team opłacono on-line
297 dziewiątkowski Rafał Starogard gdański Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
298 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg główny na 10 km opłacono on-line
299 Falkowska Alicja Przywidz Bieg główny na 10 km Żarta Wataha
300 Rakowski Darian Rakowski Toruń Bieg główny na 10 km


Wyświetleń: 14466

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ