28. Bieg Kociewski z Polpharmą

10 km - 28. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Niepełnosprawni DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 381 DIDOVODIUK DMYTRO M 1 M 30-39 IVANO-FRANKIVSK SK-BIEG-TIME RIUNE KUZINTEAM 10km 0:29:55 20.06 [km/h] 0:03:00 [min/km]
2 391 OKSENIUK SERGII M 2 M 30-39 LUCK KRYSZTOFIAK TEAM 10km 0:30:11 19.88 [km/h] 0:03:01 [min/km]
3 403 CHEROP HAMMINGTON M 3 M 20-29 BYDGOSZCZ - 10km 0:31:02 19.33 [km/h] 0:03:06 [min/km]
4 414 ZBLEWSKI TADEUSZ M 4 M 30-39 1 BYTÓW LKB IM BRACI PETK LĘBORK 10km 0:32:05 18.70 [km/h] 0:03:13 [min/km]
5 112 JAKUBOWSKI MAREK M 5 M 40-49 1 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 10km 0:33:10 18.09 [km/h] 0:03:19 [min/km]
6 9 BAGROWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 2 GDAŃSK NPSR 10km 0:33:38 17.84 [km/h] 0:03:22 [min/km]
7 276 SEROCKI ADAM M 7 M 40-49 2 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:34:06 17.60 [km/h] 0:03:25 [min/km]
8 49 DAJNOWSKI MATEUSZ M 8 M 20-29 1 ANGOWICE MKS CHOJNICZANKA CHOJNICE 1930 S.A 10km 0:34:22 17.46 [km/h] 0:03:26 [min/km]
9 382 DIDOVODIUK OLESIA K 1 K 20-29 IVANO-FRANKIVSK SK-BIEG-TIME RIUNE KUZINTEAM 10km 0:34:23 17.45 [km/h] 0:03:26 [min/km]
10 32 BURCZYK ROBERT M 9 M 20-29 2 STAROGARD GDAŃSKI LKS ZORZA GDYNIA 10km 0:34:25 17.43 [km/h] 0:03:27 [min/km]
11 384 GODLEWSKI ŁUKASZ M 10 M 30-39 3 MALBORK GODLEWSKI RUNNER 10km 0:34:28 17.41 [km/h] 0:03:27 [min/km]
12 119 JARZYŃSKI DARIUSZ M 11 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI ORACZ Z KOCIEWIA 10km 0:35:38 16.84 [km/h] 0:03:34 [min/km]
13 43 CZAJA LESZEK M 12 M 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:35:40 16.82 [km/h] 0:03:34 [min/km]
14 218 MUSZAK ŁUKASZ M 13 M 20-29 3 BYTÓW LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / AKADEMIA BIEGOWA 10km 0:35:45 16.78 [km/h] 0:03:35 [min/km]
15 386 SOBOLEWSKI MARCIN M 14 M 40-49 5 ZALEWO UKS TRS SUSZ 10km 0:35:46 16.78 [km/h] 0:03:35 [min/km]
16 407 SUDZIŃSKA MARIOLA K 2 K 40-49 OLSZTYN - 10km 0:35:46 16.78 [km/h] 0:03:35 [min/km]
17 156 KRAIŃSKI MICHAŁ M 15 M 30-39 4 ŚLIWICE 10km 0:35:55 16.71 [km/h] 0:03:36 [min/km]
18 224 NOGA GRZEGORZ M 16 M 20-29 4 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:35:56 16.70 [km/h] 0:03:36 [min/km]
19 88 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 17 M 40-49 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:36:00 16.67 [km/h] 0:03:36 [min/km]
20 392 OKSENIUK OKSANA K 3 K 30-39 LUCK KRYSZTOFIAK TEAM 10km 0:36:13 16.57 [km/h] 0:03:37 [min/km]
21 371 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 18 M 20-29 5 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:36:44 16.33 [km/h] 0:03:40 [min/km]
22 269 RÓŻYCKI PAWEŁ M 19 M 30-39 5 GDAŃSK 10km 0:36:46 16.32 [km/h] 0:03:41 [min/km]
23 385 OSTASZEWSKI ARKADIUSZ M 20 M 20-29 6 SUWAŁKI DECATHLON KARTUSKA 10km 0:37:05 16.18 [km/h] 0:03:43 [min/km]
24 256 PROCHNA KRZYSZTOF M 21 M 40-49 7 FROMBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:37:10 16.14 [km/h] 0:03:43 [min/km]
25 387 SAŁKIEWICZ PIOTR M 22 M 20-29 7 PASŁĘK 0 10km 0:37:10 16.14 [km/h] 0:03:43 [min/km]
26 394 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA K 4 K 20-29 1 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 10km 0:37:26 16.03 [km/h] 0:03:45 [min/km]
27 23 BOGULSKI PIOTR M 23 M 30-39 6 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:37:27 16.02 [km/h] 0:03:45 [min/km]
28 326 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 24 M 40-49 8 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:37:56 15.82 [km/h] 0:03:48 [min/km]
29 299 SZAMOCKI DOMINIK M 25 M 30-39 7 ŚLIWICE 10km 0:37:57 15.81 [km/h] 0:03:48 [min/km]
30 322 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 26 M 30-39 8 GDAŃSK 10km 0:37:59 15.80 [km/h] 0:03:48 [min/km]
31 341 WILOCH RADOSLAW M 27 M 30-39 9 GDANSK THUNDER RUNNER -TEAM 10km 0:38:00 15.79 [km/h] 0:03:48 [min/km]
32 334 WENDT PATRYK M 28 M 30-39 10 KOŚCIERZYNA WENCIK TEAM 10km 0:38:15 15.69 [km/h] 0:03:50 [min/km]
33 327 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 29 M 30-39 11 GDAŃSK 10km 0:38:26 15.61 [km/h] 0:03:51 [min/km]
34 130 KARNOWSKI PAWEŁ M 30 M 30-39 12 OCYPEL 10km 0:38:41 15.51 [km/h] 0:03:52 [min/km]
35 325 TRAPP TOMASZ M 31 M 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:38:46 15.48 [km/h] 0:03:53 [min/km]
36 287 SPERLING ARKADIUSZ M 32 M 20-29 8 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:38:47 15.47 [km/h] 0:03:53 [min/km]
37 330 WĄDOŁOWSKI DANIEL M 33 M 20-29 9 MALBORK 10km 0:38:57 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
38 63 DUBIELLA MONIKA K 5 K 0-19 1 LUBICHOWO SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:38:58 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
39 226 NOWAKOWSKI JERZY M 34 M 40-49 10 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 10km 0:39:02 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
40 47 CZERWIAK BARTOSZ M 35 M 20-29 10 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:16 15.28 [km/h] 0:03:56 [min/km]
41 21 BŁASZAK ŁUKASZ M 36 M 30-39 13 SOLEC KUJAWSKI "BUBA" SOLEC KUJAWSKI 10km 0:39:18 15.27 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:00:08
42 373 ŻARDECKI DAWID M 37 M 20-29 11 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:39:20 15.25 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:00:02
43 294 STOLARÓW AGNIESZKA K 6 K 40-49 1 MALBORK DRUZYNA PIERSCIENIA 10km 0:39:24 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:00:03
44 122 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 38 M 40-49 11 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:27 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:03
45 355 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 39 M 40-49 12 SZPĘGAWSK WKURW_ TEAM 10km 0:39:28 15.20 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:04
46 408 DOCZYK ADAM M 40 M 30-39 14 KOŚCIERZYNA - 10km 0:39:29 15.20 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:06
47 233 PATELCZYK SŁAWOMIR M 41 M 40-49 13 DEMLIN 10km 0:39:30 15.19 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:08
48 344 WIŚNIEWSKI KAMIL M 42 M 20-29 12 KRĄG 10km 0:39:33 15.17 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:08
49 178 LENZ MAGDALENA K 7 K 30-39 1 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:36 15.15 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:00:02
50 14 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 43 M 30-39 15 SIWIAŁKA SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:39:45 15.09 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:07
51 270 RUCHLEWICZ NATALIA K 8 K 20-29 2 SZTUM 10km 0:39:46 15.09 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:04
52 295 STOLARÓW ROBERT M 44 M 40-49 14 MALBORK DRUZYNA PIERSCIENIA 10km 0:39:51 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:03
53 185 LOOSE BARTOSZ M 45 M 30-39 16 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:39:58 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:00:04
54 417 NOWACKI MIROSŁAW M 46 M 50-59 1 STAROGARD GD. 10km 0:40:05 14.97 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:00:03
55 172 LEGASZEWSKI ROMAN M 47 M 30-39 17 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:40:19 14.88 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:00:02
56 402 MIKOWSKI MARIUSZ M 48 M 30-39 18 ELBLĄG - 10km 0:40:20 14.88 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:00:13
57 214 MROCZKOWSKI TOMASZ M 49 M 30-39 19 MALBORK FLEX RUNNERS 10km 0:40:27 14.83 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:05
58 419 MARCHEWKA MATEUSZ M 50 M 20-29 13 WIELKI KLINCZ 10km 0:40:29 14.82 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:21
59 227 NOWOSIELSKI PIOTR M 51 M 40-49 15 SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 10km 0:40:32 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:05
60 73 FIERKA ADAM M 52 M 40-49 16 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:40:32 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:03
61 81 GAPSKI ZBIGNIEW M 53 M 60-69 1 STAROGARD GD. SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:40:35 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:00:03
62 304 SZCZYPIOR MARCIN M 54 M 30-39 20 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:40:48 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:05
63 415 SZWEDA MAREK M 55 M 40-49 17 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 10km 0:40:49 14.70 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:04
64 143 KOŁATKA MONIKA K 9 K 20-29 3 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 0:40:49 14.70 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:13
65 2 ALBRECHT PIOTR M 56 M 50-59 2 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:40:56 14.66 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:04
66 399 BORSZEWSKI TOMASZ M 57 M 30-39 21 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:41:03 14.62 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:01
67 97 GRUCHALSKI RAFAŁ M 58 M 40-49 18 ELBLĄG PORTEL.PL 10km 0:41:11 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:00:05
68 297 STOSIK ARTUR M 59 M 50-59 3 PĄCZEWO STRAŻ MIEJSKA 10km 0:41:15 14.55 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:03
69 356 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 10 K 30-39 2 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:41:19 14.52 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:04
70 251 POZORSKI ADAM M 60 M 30-39 22 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:41:24 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:18
71 340 WIKA MATEUSZ M 61 M 20-29 14 DĄBRÓWKA 10km 0:41:26 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:00
72 41 CIEŚLIŃSKI BARTOSZ M 62 M 0-19 1 STARE PRUSY 10km 0:41:27 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:13
73 421 SZYMAŃSKA JOLANTA K 11 K 20-29 4 ŻASKI PIEC CROSS ELLITE/KUKSREMUS KOŚCIERZYNA 10km 0:41:28 14.47 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:11
74 333 WELTROWSKI LESZEK M 63 M 40-49 19 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:41:30 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:15
75 244 PLUTOWSKI PATRYK M 64 M 30-39 23 STAROGARD GD SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:41:32 14.45 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:04
76 362 ZAKRZEWSKI JAKUB M 65 M 30-39 24 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 10km 0:41:32 14.45 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:06
77 149 KORDECKI ROBERT M 66 M 20-29 15 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:41:38 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:02
78 191 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 67 M 60-69 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:39 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:03
79 272 RYSIEWSKI ROBERT M 68 M 30-39 25 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:41:46 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:00:04
80 271 RUDZKI ADAM M 69 M 30-39 26 SZTUM 10km 0:41:46 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:00:09
81 209 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 70 M 30-39 27 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:42:00 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:16
82 338 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 71 M 50-59 4 ANIOŁOWO 10km 0:42:03 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:15
83 238 PETKA LUCYNA K 12 K 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:42:09 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:03
84 231 OSSOWSKI MARCIN M 72 M 20-29 16 SKARSZEWY 10km 0:42:10 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:11
85 16 BENDIG MICHAŁ M 73 M 20-29 17 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:42:16 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:00:07
86 319 ŚLIZEWSKI KAMIL M 74 M 20-29 18 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:42:16 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:00:07
87 33 BUTOWSKA KATARZYNA K 13 K 30-39 3 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:42:17 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:00:07
88 378 KUC SZYMON M 75 M 30-39 28 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:42:19 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:00:07
89 379 MELLER MARIUSZ M 76 M 40-49 20 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:42:25 14.15 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:00:05
90 410 GRADOWSKI PIOTR M 77 M 30-39 29 ŚLIWICE - 10km 0:42:26 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:00:19
91 393 KRZYSZTOFIAK SŁAWOMIR M 78 M 50-59 5 BYDGOSZCZ KRZYSZTOFIAK TEAM 10km 0:42:45 14.04 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:00:05
92 95 GROBELNY TOMASZ M 79 M 30-39 30 STAROGARD GD. SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:43:01 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:00:04
93 121 JEDWABNIK MICHAŁ M 80 M 40-49 21 STAROGARD GD 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:00:08
94 282 SLISEWSKI TOMASZ M 81 M 40-49 22 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:43:06 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:17
95 398 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 82 M 40-49 23 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 0:43:07 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:05
96 249 POSMYK ŁUKASZ M 83 M 30-39 31 TCZEW 10km 0:43:13 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:06
97 240 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 84 M 40-49 24 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:43:17 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:11
98 64 DYLERT ARKADIUSZ M 85 M 30-39 32 MALBORK FLEX RUNNERS 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:10
99 133 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 86 M 30-39 33 POGÓDKI FLEX RUNNERS 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:10
100 312 SZWEDOWSKI BŁAŻEJ M 87 M 30-39 34 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:43:21 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:18
101 84 GLAZA HENRYK M 88 M 40-49 25 OSIECZNA 10km 0:43:23 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:03
102 427 KRAWCZYK MARIUSZ M 89 M 30-39 35 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:43:24 13.82 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:20
103 129 KAPTEINA ROBERT M 90 M 40-49 26 GRONOWO GÓRNE 10km 0:43:27 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:23
104 351 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 91 M 30-39 36 GDAŃSK 10km 0:43:32 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:19
105 107 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 92 M 30-39 37 TORUŃ NB TEAM 10km 0:43:32 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:16
106 208 MIESIARCZYK JANUSZ M 93 M 30-39 38 ROŻENTAL SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:43:32 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:16
107 138 KLUCZEWSKA EMILIA K 14 K 30-39 4 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 10km 0:43:35 13.77 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:21
108 144 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 94 M 50-59 6 ZBLEWO KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 10km 0:43:41 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:20
109 277 SIKORA ANDRZEJ M 95 M 50-59 7 NOWA WIEŚ MALBORSKA 22 BLT 10km 0:43:45 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:00:06
110 7 BACH MACIEJ M 96 M 30-39 39 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 10km 0:43:47 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:00:26
111 117 JANKOWSKI WOJCIECH M 97 M 40-49 27 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:43:56 13.66 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:23
112 289 SROKA JERZY M 98 M 50-59 8 BORZECHOWO TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:17
113 259 PUCEK ARTUR M 99 M 40-49 28 STAROGARD GDAŃSKI GŁĘBOCZEK 10km 0:44:09 13.59 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:09
114 359 ZADKA KRZYSZTOF M 100 M 30-39 40 GDYNIA 10km 0:44:10 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:07
115 320 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 101 M 20-29 19 SZTUM 10km 0:44:12 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:06
116 55 DĘBICKI ARTUR M 102 M 50-59 9 GDYNIA 10km 0:44:14 13.56 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:38
117 228 OLLER GRZEGORZ M 103 M 40-49 29 KOTEŻE TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:15 13.56 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:19
118 163 KRUŻYCKI BARTOSZ M 104 M 30-39 41 GDYNIA 10km 0:44:19 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:20
119 154 KOWALSKI ŁUKASZ M 105 M 30-39 42 GDYNIA COMPLEXSPORTS 10km 0:44:22 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:00
120 267 ROGOWSKI WOJCIECH M 106 M 40-49 30 PELPLIN 10km 0:44:24 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:07
121 207 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW M 107 M 40-49 31 ELBLĄG WANIEWSKI COACHING / OPEN BALANCE 10km 0:44:26 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:00:30
122 350 WODZIKOWSKI MARCIN M 108 M 30-39 43 GDAŃSK 10km 0:44:29 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:00:19
123 92 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 109 M 20-29 20 ELBLĄG 10km 0:44:33 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:00:14
124 248 POŁOM MACIEJ M 110 M 40-49 32 BOBOWO POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:44:33 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:00:20
125 147 KONEFAŁ WŁODZIMIERZ M 111 M 30-39 44 WARSZAWA 10km 0:44:37 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:00
126 369 ZNAROWSKA BOŻENA K 15 K 50-59 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:44:41 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:04
127 78 GAŁKA GRZEGORZ M 112 M 40-49 33 GDAŃSK 10km 0:44:45 13.41 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:11
128 68 EBERTOWSKI MICHAŁ M 113 M 20-29 21 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:47 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:07
129 253 PRABUCKI ROBERT M 114 M 30-39 45 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:48 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:07
130 313 SZWEDOWSKI DAWID M 115 M 30-39 46 NOWA WIEŚ RZECZNA POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:44:50 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:22
131 273 RZĄD KRZYSZTOF M 116 M 30-39 47 BOŻEPOLE WIELKIE SYNOPSYS RUNNING TEAM 10km 0:44:57 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:24
132 187 LUBECKI JANUSZ M 117 M 40-49 34 BĘDOMIN 10km 0:44:59 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:06
133 210 MISZKE KAZIMIERZ M 118 M 60-69 3 CZERSK FLORIAN CHOJNICE NPSR 10km 0:45:00 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:06
134 425 DELEWSKI PIOTR M 119 M 40-49 35 PELPLIN - 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:07
135 168 KUNT IRENEUSZ M 120 M 60-69 4 LĘBORK 10km 0:45:05 13.31 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:10
136 360 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 121 M 50-59 10 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:45:10 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:10
137 396 PUCKOWSKA KATARZYNA K 16 K 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:12 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:14
138 281 SKWIOT STANISŁAW M 122 M 50-59 11 GDAŃSK TAKA RYBA 10km 0:45:13 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:05
139 364 ZAWACKI DANIEL M 123 M 20-29 22 TCZEW 10km 0:45:15 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:25
140 159 KROPIDŁOWSKI JACEK M 124 M 30-39 48 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:24 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:09
141 301 SZARMACH KRZYSZTOF M 125 M 50-59 12 STAROGARD GD TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:25 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:07
142 235 PAUL KRZYSZTOF M 126 M 40-49 36 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:25 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:17
143 150 KORDECKI WIESŁAW M 127 M 50-59 13 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:45:41 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:00:05
144 72 FIEREK BOŻENA K 17 K 60+ 1 CZERSK ABCZERSK 10km 0:45:43 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:00:10
145 51 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 18 K 30-39 6 GDAŃSK TAKA RYBA 10km 0:45:44 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:00:05
146 426 KOLIŃSKI MATEUSZ M 128 M 30-39 49 KALISKA KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 10km 0:45:45 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:24
147 261 RATAJCZAK DAWID M 129 M 30-39 50 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:50 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:08
148 205 MAZUR TOMASZ M 130 M 40-49 37 GDAŃSK 10km 0:45:54 13.07 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:15
149 193 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 131 M 20-29 23 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:45:57 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:15
150 430 ĆWIKLIŃSKI BŁAŻEJ M 132 M 20-29 24 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 10km 0:45:58 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:14
151 310 SZUBERT KATARZYNA K 19 K 30-39 7 SIWIAŁKA SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:46:06 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:10
152 420 DĘBSKI TOMASZ M 133 M 50-59 14 KWIDZYN 10km 0:46:08 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:27
153 416 GAWIN RAFAŁ M 134 M 40-49 38 KOŚCIERZYNA - 10km 0:46:11 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:23
154 29 BRZOZOWSKI JACEK M 135 M 30-39 51 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:23
155 54 DERING MARCIN M 136 M 30-39 52 DEMLIN 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:08
156 254 PRĄDZYŃSKI MARIUSZ M 137 M 30-39 53 LIPIENICE 10km 0:46:19 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:17
157 31 BUDZANOWSKI PAWEŁ M 138 M 20-29 25 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:46:29 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:08
158 397 CIEŚLIK MARTA K 20 K 20-29 5 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 0:46:31 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:06
159 347 WŁOCH KRZYSZTOF M 139 M 40-49 39 BIALACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:46:35 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:25
160 30 BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ M 140 M 40-49 40 ELBLĄG BIEGAJĄCE ZAJĄCE 10km 0:46:36 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:14
161 36 CHABOWSKA MAGDALENA K 21 K 20-29 6 ZDUNY 10km 0:46:36 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:30
162 357 WYSOCKI DAMIAN M 141 M 20-29 26 ELBLĄG 10km 0:46:39 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:13
163 160 KRUK AGNIESZKA K 22 K 30-39 8 SZYMANKOWO FLEX RUNNERS 10km 0:46:46 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:05
164 111 JACKOWSKI PIOTR M 142 M 20-29 27 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:09
165 57 DOLIŃSKA KAROLINA K 23 K 30-39 9 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 10km 0:46:52 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:18
166 308 SZMYT DAWID M 143 M 20-29 28 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:46:53 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:12
167 134 KIELAR ŁUKASZ M 144 M 40-49 41 SŁAWNO 10km 0:46:57 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:36
168 75 FRYSZKA BŁAŻEJ M 145 M 30-39 54 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:47:00 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:17
169 157 KRAMPICHOWSKI PAWEŁ M 146 M 30-39 55 STUDZIENICE 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:20
170 110 JABŁOŃSKI PRZEMYSŁAW M 147 M 30-39 56 ELBLAG 10km 0:47:05 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:32
171 428 PLUTOWSKI ROBERT M 148 M 20-29 29 ZBLEWO SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:47:08 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:25
172 404 CZECHOLEWSKI LESZEK M 149 M 20-29 30 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG 10km 0:47:09 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:21
173 291 STACHOWICZ KAROLINA K 24 K 30-39 10 SKÓRCZ SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:47:09 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:26
174 94 GREFKA STEFAN M 150 M 50-59 15 ŁĄG BBL CZERSK 10km 0:47:14 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:08
175 136 KLEJNA DAWID M 151 M 20-29 31 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:47:16 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:28
176 328 TYBUŚ WOJCIECH M 152 M 30-39 57 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:18 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:12
177 406 ROGOWSKI MARCIN M 153 M 0-19 2 STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKOŁ EKONOMICZNYCH 10km 0:47:20 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:24
178 38 CHABOWSKI TOMASZ M 154 M 40-49 42 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:21 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:24
179 203 MATLEWSKA MARZENA K 25 K 40-49 3 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:47:21 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:14
180 171 LECH JACEK M 155 M 40-49 43 LUBICHOWO 10km 0:47:21 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:10
181 113 JANAS-BRESKA JUSTYNA K 26 K 30-39 11 CHOJNICE FUNRUN 10km 0:47:22 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:16
182 275 SEPIOŁO KATARZYNA K 27 K 20-29 7 PRABUTY 10km 0:47:24 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:22
183 164 KUBICKA ALEKSANDRA K 28 K 30-39 12 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 0:47:24 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:09
184 215 MROZEK MARCIN M 156 M 40-49 44 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:25 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:35
185 366 ZEMAN MAREK M 157 M 50-59 16 ŁĘŻYCE-GŁODÓWKO 10km 0:47:27 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:36
186 265 ROGALSKA MAŁGORZATA K 29 K 40-49 4 KOLINCZ SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:47:28 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:10
187 115 JANCZYNSKI KAROL M 158 M 30-39 58 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 0:47:30 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:13
188 186 LORENC ROMAN M 159 M 40-49 45 PELPLIN DOVISTA ACTIV TEAM 10km 0:47:33 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:12
189 389 HORBACZEWSKI MICHAŁ M 160 M 30-39 59 GDYNIA - 10km 0:47:33 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:17
190 181 LIEGMANN MARIUSZ M 161 M 40-49 46 LUBISZEWO 10km 0:47:35 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:07
191 124 JUREWICZ ADAM M 162 M 40-49 47 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 0:47:36 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:13
192 85 GLAZA MARCIN M 163 M 30-39 60 SUMIN POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:19
193 388 PIOTRZKOWSKI GRZEGORZ M 164 M 50-59 17 STAROGARD GDAŃSKI PUMA KLUB FITNESS 10km 0:47:39 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:08
194 300 SZARAFIN KAMIL M 165 M 30-39 61 WYSOKA 10km 0:47:40 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:11
195 213 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 166 M 40-49 48 MALBORK 10km 0:47:48 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:19
196 202 MATEJA JÓZEF M 167 M 50-59 18 JANOWO SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:47:55 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:26
197 278 SIWCZAK MARIUSZ M 168 M 30-39 62 SOBOWIDZ 10km 0:47:56 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:16
198 179 LEWANDOWSKI KRYSTIAN M 169 M 40-49 49 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:58 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:14
199 152 KOSSECKI MICHAŁ M 170 M 30-39 63 TCZEW 10km 0:47:59 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:07
200 162 KRUŻYCKA ŻANETA K 30 K 30-39 13 GDYNIA 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:21
201 423 NARKIEWICZ DAMIAN M 171 M 40-49 50 GDAŃSK TEAM AQUACLEANING 24 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:35
202 339 WIERZBICKI JAKUB M 172 M 50-59 19 MALBORK 10km 0:48:05 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:13
203 109 HOFFMANN DANIEL M 173 M 30-39 64 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:24
204 153 KOTECKI JAROSŁAW M 174 M 30-39 65 SKARSZEWY 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:09
205 135 KLEINSCHMIDT PATRYK M 175 M 20-29 32 MIŁOBĄDZ BIEGAJĄCY SILGAN 10km 0:48:12 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:15
206 45 CZAPIEWSKA MARTYNA K 31 K 30-39 14 BRZUŚCE 10km 0:48:13 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:06
207 70 ERDMAN KAROL M 176 M 30-39 66 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:48:15 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:00:15
208 352 WOJTACKI SŁAWOMIR M 177 M 50-59 20 JANKOWO GDAŃSKIE AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 10km 0:48:25 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:21
209 376 GRZONKA KRZYSZTOF M 178 M 40-49 51 STAROGARD GDAŃSKI ZAŁOGA G 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:10
210 103 GRZYWACZ MAGDALENA K 32 K 30-39 15 GDAŃSK 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:11
211 199 MARCINIAK IZABELA K 33 K 40-49 5 BANINO POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:17
212 250 POZORSKA JOANNA K 34 K 30-39 16 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:48:29 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:19
213 190 ŁEPEK MAŁGORZATA K 35 K 30-39 17 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:26
214 288 SPRĘGA AURELIA K 36 K 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:48:32 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:10
215 161 KRUSZYŃSKA BARBARA K 37 K 50-59 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:39 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:26
216 105 HANIECKI DOMINIK M 179 M 30-39 67 GDAŃSK 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:16
217 413 BRZOZA REMIGIUSZ M 180 M 20-29 33 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:48:50 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:19
218 100 GRYNIS PAWEŁ M 181 M 30-39 68 ELBLĄG 10km 0:48:55 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:16
219 285 SOWA SYLWESTER M 182 M 40-49 52 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY NPSR 10km 0:48:56 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:14
220 53 DEMBEK SŁAWOMIR M 183 M 30-39 69 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:48:59 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:25
221 375 KNITTER MAREK M 184 M 30-39 70 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 10km 0:49:19 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:21
222 222 NIERZWICKA AGNIESZKA K 38 K 30-39 18 SKARSZEWY TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:26
223 86 GLAZA PRZEMYSŁAW M 185 M 20-29 34 OSIECZNA 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:14
224 245 PODWYSOCKA DOMINIKA K 39 K 30-39 19 PRUSZCZ GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:49:23 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:21
225 167 KULAS JAN M 186 M 60-69 5 TCZEW 10km 0:49:23 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:27
226 20 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 187 M 40-49 53 TCZEW 10km 0:49:25 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:11
227 204 MATYSIAK WERONIKA K 40 K 20-29 8 GDAŃSK 10km 0:49:29 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:16
228 216 MROZIŃSKI ADAM M 188 M 30-39 71 GDAŃSK POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:49:38 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:00:17
229 24 BOJAN ANDRZEJ M 189 M 40-49 54 GDYNIA 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:00:18
230 151 KOSKA-CZAPIEWSKA EMILIA K 41 K 40-49 7 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:00:19
231 116 JANKA MACIEJ M 190 M 30-39 72 PELPLIN 10km 0:49:50 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:24
232 307 SZKLARSKI ANDRZEJ M 191 M 40-49 55 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 0:49:52 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:23
233 243 PIOTROWSKI MATEUSZ M 192 M 20-29 35 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:49:56 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:14
234 239 PIATEK ADAM M 193 M 70-75 1 ELBLAG 10km 0:49:58 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:14
235 225 NOWACKI TOMASZ M 194 M 20-29 36 MALBORK 10km 0:50:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:20
236 37 CHABOWSKA PAULINA K 42 K 20-29 9 GDYNIA 10km 0:50:05 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:30
237 229 OLSZEWSKI KRZYSZTOF M 195 M 40-49 56 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:50:15 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:30
238 96 GROSZKOWSKI MARCIN M 196 M 30-39 73 MALBORK 22 BLT 10km 0:50:19 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:20
239 65 DYWEL BOGDAN M 197 M 50-59 21 ŁĄG BBL CZERSK NPSR 10km 0:50:20 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:20
240 258 PRZERADA SZYMON M 198 M 30-39 74 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:50:22 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:26
241 424 SERZYSKO WOJCIECH M 199 M 40-49 57 MALBORK - 10km 0:50:26 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:23
242 128 KAMIŃSKA JOANNA K 43 K 40-49 8 ANIOŁOWO 10km 0:50:38 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:16
243 349 WŁÓDARCZAK JAKUB M 200 M 20-29 37 BYDGOSZCZ 10km 0:50:46 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:19
244 89 GNYP DANIEL M 201 M 40-49 58 RÓŻYNY ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 0:50:52 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:28
245 62 DUBIEL PIOTR M 202 M 30-39 75 GNISZEWO FLEX RUNNERS 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:15
246 189 ŁANGOWSKI MATEUSZ M 203 M 20-29 38 CHOJNICE ABCZERSK 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:00:18
247 400 FLISIKOWSKI ŁUKASZ M 204 M 30-39 76 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:51:10 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:31
248 127 KALINOWSKI JULIUSZ M 205 M 30-39 77 LUBICHOWO POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:51:10 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:31
249 309 SZOPIŃSKI WIKTOR M 206 M 40-49 59 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:36
250 58 DOMKE PATRYCJA K 44 K 30-39 20 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:51:13 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:33
251 395 NAUMCZYK TOMASZ M 207 M 30-39 78 MALBORK NYBORG-MAWENT 10km 0:51:13 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:11
252 17 BIELIŃSKA BARBARA K 45 K 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:51:14 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:00
253 336 WICEK ANETA K 46 K 30-39 21 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:51:20 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:10
254 174 LEMPKOWSKA JOANNA K 47 K 30-39 22 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 10km 0:51:24 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:26
255 120 JASKOT JERZY M 208 M 60-69 6 MALBORK NIEZRZESZONY 10km 0:51:33 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:00:08
256 198 MAŁACHOWSKA EWA K 48 K 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:18
257 262 REDZIMSKI ADAM M 209 M 50-59 22 GDYNIA 10km 0:51:44 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:32
258 77 GALIŃSKI TOMASZ M 210 M 40-49 60 ROTMANKA 10km 0:52:03 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:29
259 197 MALINOWSKI TOMASZ M 211 M 40-49 61 JEGŁOWNIK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:52:05 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:13
260 155 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 212 M 40-49 62 LASOWICE WIELKIE 10km 0:52:05 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:27
261 175 LEMPKOWSKI PRZEMYSŁAW M 213 M 30-39 79 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 10km 0:52:05 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:26
262 82 GDANIEC ANNA K 49 K 40-49 11 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:52:11 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:12
263 98 GRUCHAŁA DANIEL M 214 M 30-39 80 STAROGARD GDAŃSKI GK STG/BBL STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:52:15 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:28
264 83 GIERSZEWSKI MAREK M 215 M 40-49 63 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:52:16 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:33
265 412 TOKARSKI KRZYSZTOF M 216 M 60-69 7 GDAŃSK SKS 10km 0:52:19 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:23
266 411 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 50 K 30-39 23 STAROGARD GDAŃSKI PSP 10km 0:52:20 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:22
267 380 PIASKOWSKI MATEUSZ M 217 M 0-19 3 SUMIN I LO 10km 0:52:34 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:00:16
268 102 GRZONKA BARTOSZ M 218 M 20-29 39 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:14
269 234 PATRA KATARZYNA K 51 K 30-39 24 ELBLĄG POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:31
270 283 SMOLINSKI ADAM M 219 M 20-29 40 KLONÓWKA POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:31
271 22 BOGALECKI MAREK M 220 M 60-69 8 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 10km 0:52:55 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:15
272 177 LENZ KRZYSZTOF M 221 M 50-59 23 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:52:56 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:18
273 61 DRÓŻKOWSKI TOMASZ M 222 M 40-49 64 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:53:04 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:12
274 188 ŁABUDZKI PIOTR M 223 M 30-39 81 SANDOMIERZ POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:53:05 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:12
275 74 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 224 M 40-49 65 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:53:13 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:36
276 346 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 225 M 30-39 82 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:53:13 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:21
277 292 STANISŁAWSKI PATRYK M 226 M 30-39 83 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:53:16 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:24
278 5 ANDREARCZYK MICHAL M 227 M 30-39 84 STAROGARD GDANSKI 10km 0:53:25 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:27
279 266 ROGOCKI JAROSŁAW M 228 M 40-49 66 TCZEW 10km 0:53:30 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:24
280 39 CIAPKA JANINA K 52 K 40-49 12 GOSZYN WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:53:30 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:10
281 180 LIEGMANN BOŻENA K 53 K 40-49 13 LUBISZEWO 10km 0:53:33 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:08
282 290 SROKA MARIETTA K 54 K 50-59 3 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 10km 0:53:33 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:18
283 27 BRODOWSKI ADAM M 229 M 20-29 41 GDYNIA NB TEAM 10km 0:53:38 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:25
284 139 KLUGMANN MAGDALENA K 55 K 30-39 25 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:53:40 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:32
285 329 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 230 M 50-59 24 MALBORK 10km 0:53:50 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:00:12
286 18 BIGUS-WOJTANOWSKA ANNA K 56 K 30-39 26 GDYNIA 10km 0:53:50 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:00:28
287 1 ADAMKOWSKI JERZY M 231 M 60-69 9 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 10km 0:53:59 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:10
288 91 GOŁĄBEK MARIUSZ M 232 M 30-39 85 TCZEW 10km 0:54:00 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:36
289 8 BACZEWSKI ROBERT M 233 M 40-49 67 TCZEW 10km 0:54:01 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:34
290 169 KUNZ MARTA K 57 K 0-19 2 TORUŃ 10km 0:54:04 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:21
291 219 NARLOCH MICHAŁ M 234 M 30-39 86 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:54:06 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:26
292 331 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 235 M 50-59 25 MALBORK I LO MALBORK 10km 0:54:09 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:20
293 279 SKIBIŃSKI DAWID M 236 M 40-49 68 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 0:54:17 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:34
294 206 MAZUROWSKI BARTOSZ M 237 M 40-49 69 BOBOWO POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:54:22 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:22
295 321 TOLLA KRZYSZTOF M 238 M 40-49 70 KOTEŻE BO JAK NIE MY TO...KTO? :) 10km 0:54:23 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:35
296 296 STOŁYCIA KATARZYNA K 58 K 20-29 10 GDAŃSK POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:54:24 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:29
297 311 SZULC KATARZYNA K 59 K 30-39 27 GDAŃSK LPP TEAM 10km 0:54:27 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:09
298 131 KĘDZIA EDYTA K 60 K 40-49 14 GDAŃSK 10km 0:54:34 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:15
299 184 LOOSE ANNA K 61 K 30-39 28 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:54:35 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:11
300 220 NARLOCH TOMASZ M 239 M 30-39 87 STAROGARD GDANSKI 10km 0:54:37 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:27
301 361 ZAKRZEWSKI DAWID M 240 M 30-39 88 STAROGARD GDAŃSKI CUKSY.PL 10km 0:54:38 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:29
302 363 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 241 M 50-59 26 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:29
303 263 REKOWSKI DARIUSZ M 242 M 30-39 89 STAROGARD GD. 10km 0:54:40 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:35
304 69 ELIASZ MICHAŁ M 243 M 30-39 90 STAROGARD GDANSKI 10km 0:54:45 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:28
305 348 WŁODARCZAK BARBARA K 62 K 50-59 4 BYDGOSZCZ TRISPACE 10km 0:54:50 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:18
306 247 POLIKOWSKI PATRYK M 244 M 40-49 71 SOPOT 10km 0:54:51 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:24
307 314 SZYCA KATARZYNA K 63 K 40-49 15 GDAŃSK FLEX RUNNERS 10km 0:54:54 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:16
308 332 WĄSEK TOMASZ M 245 M 40-49 72 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:54:55 10.93 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:31
309 280 SKRZYPCZAK RAFAŁ M 246 M 40-49 73 ZBLEWO AQ BIEG / MORSY ZBLEWO 10km 0:55:03 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:27
310 401 SZCZYGIELSKI ADAM M 247 M 40-49 74 SZPĘGAWSK - 10km 0:55:20 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:00:01
311 232 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 64 K 30-39 29 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 0:55:22 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:00:30
312 316 SZYMCZAK-PASTWA MAGDALENA K 65 K 30-39 30 OSIECZNA 10km 0:55:28 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:00
313 148 KOPOWSKA KAROLINA K 66 K 30-39 31 STAROGARD GDAŃSKI KP PSP TCZEW 10km 0:55:35 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:25
314 44 CZAJKOWSKA ANNA K 67 K 30-39 32 ELBLAG 10km 0:55:42 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:32
315 192 MACIEJEWSKI MARTIN M 248 M 20-29 42 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:55:46 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:10
316 46 CZAPLEWSKA ANNA K 68 K 40-49 16 TCZEW POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:55:54 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:30
317 317 SZYMONIAK JACEK M 249 M 40-49 75 GDAŃSK 10km 0:56:05 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:30
318 374 ŻMIJEWSKA BRYGIDA K 69 K 40-49 17 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:56:24 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:00:22
319 145 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 70 K 30-39 33 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 0:56:24 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:00:21
320 303 SZCZEPAŃSKA PAULA K 71 K 20-29 11 ROKITKI FLEX RUNNERS 10km 0:56:37 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:16
321 383 ZANDER KRZYSZTOF M 250 M 30-39 91 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 10km 0:56:39 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:25
322 377 SITAREK GRZEGORZ M 251 M 30-39 92 STAROGARD GDAŃSKI - 10km 0:56:51 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:24
323 422 APTOWICZ DAMIAN M 252 M 20-29 43 BYDGOSZCZ SĄSIEDZI Z KP7 10km 0:56:55 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:33
324 6 BABŃSKI SEBASTIAN M 253 M 20-29 44 TCZEW 10km 0:57:04 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:23
325 305 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 72 K 60+ 2 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 10km 0:57:04 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:29
326 3 AMBROZIAK ADAM M 254 M 30-39 93 KOWALE TAKA RYBA 10km 0:57:09 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:13
327 28 BRUD MAŁGORZATA K 73 K 20-29 12 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:57:10 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:22
328 4 AMBROZIAK SYLWIA K 74 K 30-39 34 KOWALE TAKA RYBA NPSR 10km 0:57:10 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:14
329 12 BANASZEWSKI MICHAŁ M 255 M 40-49 76 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:57:11 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:35
330 11 BANASZEWSKA MONIKA K 75 K 40-49 18 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:57:12 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:35
331 337 WICHER ŁUCJA K 76 K 30-39 35 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:57:17 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:13
332 315 SZYMAŃSKA JOANNA K 77 K 40-49 19 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 0:57:28 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:30
333 50 DALKE JOWITA K 78 K 30-39 36 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10km 0:57:31 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:17
334 342 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 79 K 40-49 20 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10km 0:57:32 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:17
335 26 BORUSZEWSKA KATARZYNA K 80 K 20-29 13 MARKOWO BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 10km 0:57:33 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:34
336 365 ZBUCKI RADOSŁAW M 256 M 30-39 94 RUMIA 10km 0:57:41 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:00:15
337 66 DYWELSKI MIROSŁAW M 257 M 60-69 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW NPSR 10km 0:57:45 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:33
338 418 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 81 K 20-29 14 TCZEW POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:57:47 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:30
339 35 CEGLECKI MACIEJ M 258 M 30-39 95 ROŚCISZEWO POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:57:49 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:31
340 52 DĄBKOWSKA ANNA K 82 K 40-49 21 TCZEW POLPHARMA RUN TEAM NPSR 10km 0:57:49 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:31
341 176 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 259 M 60-69 11 BĄDKI NPSR 10km 0:57:49 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:10
342 137 KLEJNA WIESŁAWA K 83 K 50-59 5 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:57:52 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:28
343 343 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 84 K 30-39 37 GDYNIA 10km 0:57:55 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:00:18
344 429 POPIEL RYSZARD M 260 M 70-75 2 GDAŃSK - 10km 0:57:59 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:00:37
345 56 DĘGA LIDIA K 85 K 30-39 38 TRALEWO 10km 0:58:06 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:26
346 90 GOLASZ HALINA K 86 K 50-59 6 GDAŃSK 10km 0:58:17 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:15
347 67 DZIEWIĄTKOWSKI RAFAŁ M 261 M 40-49 77 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10km 0:58:22 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:34
348 182 LISS MICHAŁ M 262 M 30-39 96 LUBISZEWO FLEX RUNNERS 10km 0:58:24 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:17
349 242 PIETRZAK MAŁGORZATA K 87 K 40-49 22 GDYNIA 10km 0:58:37 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:25
350 223 NIERZWICKI KRZYSZTOF M 263 M 30-39 97 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 10km 0:58:45 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:00:00
351 40 CIESIELSKA EWELINA K 88 K 30-39 39 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:58:59 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:00:24
352 405 GUMIŃSKI PIOTR M 264 M 20-29 45 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:59:01 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:00:25
353 19 BINISZKIEWICZ MARCIN M 265 M 40-49 78 TCZEW NPSR 10km 0:59:16 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:00:32
354 201 MASZKA BEATA K 89 K 30-39 40 OSIECZNA WKURW_ TEAM 10km 0:59:16 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:00:27
355 126 JUSTA BEATA K 90 K 50-59 7 GNIEW NPSR 10km 0:59:54 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:00:23
356 354 WOŁK DARIA K 91 K 20-29 15 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 1:00:11 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:00:18
357 93 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 92 K 30-39 41 CZERSK 10km 1:00:24 9.93 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:00:32
358 59 DORDZIK MAŁGORZATA K 93 K 60+ 3 ELBLĄG 10km 1:00:32 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:31
359 132 KĘDZIORSKA MONIKA K 94 K 20-29 16 GDAŃSK FLEX RUNNERS 10km 1:00:40 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:17
360 195 MAJNA KAZIMIERZ M 266 M 60-69 12 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:00:47 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:00:06
361 42 CYBULA MONIKA K 95 K 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:01:02 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:00:13
362 306 SZKLARSKA ALICJA K 96 K 40-49 24 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 1:01:36 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:00:23
363 264 RESZKE MATEUSZ M 267 M 20-29 46 STAROGARD GDAŃSKI KU AZS UKW BYDGOSZCZ/RESZKE TEAM STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:01:41 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:00:05
364 140 KMITA SYLWIA K 97 K 40-49 25 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 1:01:47 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:31
365 142 KOITALLA JAROSŁAW M 268 M 40-49 79 OTOMIN 10km 1:02:07 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:00:33
366 246 POKWICKI WOJTEK M 269 M 40-49 80 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 1:02:13 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:00:25
367 166 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 98 K 50-59 8 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 1:02:34 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:00:21
368 390 MARSZAŁEK MARIAN M 270 M 50-59 27 STAROGARD GDAŃSKI - 10km 1:02:34 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:00:32
369 76 GALIŃSKA SYLWIA K 99 K 40-49 26 ROTMANKA 10km 1:02:46 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:00:29
370 298 SULAWIAK ANNA K 100 K 30-39 42 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 1:03:21 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:00:21
371 173 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 101 K 40-49 27 OTOMIN 10km 1:03:38 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:00:32
372 409 HINC PAWEŁ M 271 M 20-29 47 STAROGARD GDAŃSKI - 10km 1:03:59 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:00:00
373 87 GŁOWACKA ANNA K 102 K 40-49 28 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 1:04:06 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:00:31
374 323 TOPCZYŃSKA PATRYCJA K 103 K 20-29 17 MORZESZCZYN 10km 1:04:13 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:00:34
375 114 JANCZYNSKA MARIA K 104 K 60+ 4 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 1:04:37 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:00:12
376 217 MUSOLF JAROSŁAW M 272 M 30-39 98 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES / BBL STAROGARD GD. 10km 1:04:55 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:00:34
377 212 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 273 M 60-69 13 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:05:31 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:00:33
378 141 KOBUS ZBIGNIEW M 274 M 40-49 81 GDAŃSK 10km 1:05:31 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:00:20
379 241 PIESIK KRYSTIAN M 275 M 0-19 4 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:05:32 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:00:29
380 257 PRUSKA KATARZYNA K 105 K 30-39 43 GDAŃSK 10km 1:05:37 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:22
381 318 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 276 M 40-49 82 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 1:05:37 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:30
382 183 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 277 M 50-59 28 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 1:06:12 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:00:33
383 260 PYSZCZYŃSKI RADOSŁAW M 278 M 50-59 29 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 1:06:36 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:00:30
384 211 MLECZAK MICHAŁ M 279 M 20-29 48 GDYNIA 10km 1:06:52 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:00:28
385 237 PEPLIŃSKI MAREK M 280 M 60-69 14 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 10km 1:06:56 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:00:24
386 431 JĘDZREJ KAROL M 281 M 20-29 15 - - 10km 1:07:02 8.94 0:06:43
387 15 BELING AGNIESZKA K 106 K 30-39 44 STAROGARD GDAŃSKI BROKER 10km 1:07:20 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:00:21
388 118 JAŃCZAK KAROLINA K 107 K 20-29 18 GDAŃSK 10km 1:07:42 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:00:29
389 335 WEREDYCKA MONIKA K 108 K 40-49 29 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY 10km 1:07:57 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:00:23
390 284 SOWA RENATA K 109 K 40-49 30 ELBLĄG ELBLĄSKIE BAŻANTY NPSR 10km 1:13:37 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:00:33

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ