V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bieńkowski Dawid Malbork START 10 km First Malbork Team
2 Kosiedowski Ryszard Janowo START 10 km opłacono on-line
3 Włodarski Dariusz Włodarski Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
4 Kuncewicz Szymon Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
5 Drząszcz Marek Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
6 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
7 Walczak Krzysztof Gdynia START 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
8 MAJNA Kazimierz Gdynia START 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
9 Jankowski Adam Przodkowo START 10 km
10 Kamiński Paweł Elbląg START 10 km opłacono on-line
11 Wojciechowski Jarosław Tczew START 10 km opłacono
12 Liegmann Mariusz Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
13 Liegmann Bożena Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
14 Wroński Mariusz Subkowy START 10 km opłacono
15 Zieliński Darek Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
16 Syldatk KATARZYNA TCZEW START 10 km
17 Karczewska Aleksandra Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
18 Czapiewska Martyna Brzuśce START 10 km opłacono on-line
19 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia START 10 km KUJAWSCY Runners
20 Sowińska Marta Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
21 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
22 WABNIC JAN GDAŃSK START 10 km opłacono on-line
23 Czaja Bogdan Osieczna START 10 km opłacono on-line
24 Czaja Dominik Osieczna START 10 km Czajnik Team opłacono on-line
25 Sulewska Monika Rusocin START 10 km opłacono on-line
26 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
27 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie START 10 km RCI Gdynia opłacono on-line
28 Strzeszyński Wojciech Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
29 Strzeszyńska Martyna Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
30 Sarach Karolina Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
31 Ostrowski Piotr Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
32 Groszkowski Marcin Malbork START 10 km 22 blt opłacono on-line
33 Krygowski Tomasz Tuchola START 10 km opłacono on-line
34 Sofczyńka Magdalena Legbąd START 10 km opłacono on-line
35 Klejna Dawid Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
36 Grucza Grzegorz Nowy Staw START 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
37 Klejna Wiesława Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
38 Patelczyk Sławomir Demlin START 10 km opłacono on-line
39 Dering Marcin Demlin START 10 km opłacono on-line
40 Noga Grzegorz Skórcz START 10 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
41 Adamiec-Tylicka Agnieszka Gdynia START 10 km opłacono on-line
42 Gajdus Wiktor Gdańsk START 10 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
43 Jabłonka Krzysztof Gręblin START 10 km RMDC
44 Chabowska Magdalena Zduny START 10 km opłacono on-line
45 Cichos Konrad Chorzów START 10 km Ratel Tri Team opłacono on-line
46 Delewski Piotr Rożental START 10 km opłacono on-line
47 Prokop Mariusz Elblag START 10 km Prokopki opłacono on-line
48 Prokop Anna Elbląg START 10 km Prokopki opłacono on-line
49 Kosiuk Rafał Gdynia START 10 km opłacono on-line
50 Mrozek Marcin Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
51 Winiarski Grzegorz Winiarski Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
52 Zienkiewicz Piotr Młynary START 10 km UKS Gimpas Pasłęk opłacono
53 Maj Izabela Tczew START 10 km Biegajacy Tczew opłacono on-line
54 Bożek Mateusz Świdwin START 10 km opłacono
55 kamiński krystian niestępowo START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
56 Szulc Arkadiusz Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
57 Szulc Monika Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
58 Zawaluk Marcin Gdańsk START 10 km (RT) Runholik Team
59 Kordecki Robert Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
60 Dudek Mateusz Kołobrzeg START 10 km Kołobrzeg biega opłacono on-line
61 Szarko Maciej Elbląg START 10 km Drużyna Pierścienia
62 Wittbrodt Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
63 Borawski Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
64 Możuch Karolina Gręblin START 10 km opłacono on-line
65 Fobke Feliks Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
66 Skalska Anna Bytonia START 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
67 Dubiel Piotr Gniszewo START 10 km opłacono on-line
68 Gering Mariusz Gdańsku START 10 km DCT drużyna biegowa
69 Smółkowski Marcin Rumia START 10 km Lexus Trójmiasto opłacono
70 TUSK ADAM Tczew START 10 km opłacono on-line
71 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START 10 km MIŚ Biega opłacono
72 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG START 10 km Buchalter Elbląg
73 Leśniewski Jan Elbląg START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) EL Aktywni
74 Adamczyk Karol Brzuśce START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
75 Gruszka Wiktor Gdańsk START 10 km opłacono on-line
76 Nowakowska Edyta Morąg START 10 km opłacono on-line
77 Wycinka Christian Bydgoszcz START 10 km Chmielarz Team opłacono on-line
78 Lompert Andrzej Elblag START 10 km opłacono on-line
79 Fałkowski Zbigniew Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
80 Daniel Kacper Karpiny START 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
81 Majkowski Tomasz Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
82 Jantowski Zbigniew REDA START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
83 Jantowska Małgorzata Reda START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
84 Deinowski Mariusz Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
85 Pawłowski Mariusz Marzęcice START 10 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
86 Pawłowska Dorota Marzęcice START 10 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
87 Dudziak Mateusz Tczew START 10 km Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
88 Górniak Jarosław Gdynia START 10 km opłacono on-line
89 Czech Przemysław Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
90 Popielarczyk Robert Gronowo Górne START 10 km opłacono on-line
91 MICHALSKA Daria Bydgoszcz START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
92 Ciechanowski Karol Toruń START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
93 Kuciak Angelika Pluskowęsy START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
94 Ulowska Katarzyna Watorowo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
95 Karwasz Paulina Lubiewo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
96 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
97 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI START 10 km Pruszcz Biega
98 Horbach Bohdan Tczew START 10 km BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
99 Karnowski Paweł Ocypel START 10 km opłacono on-line
100 Pilski Andrzej Frombork START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Barefoot Runners Society UK


Wyświetleń: 9120

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ