Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁO. Rekord Polski NA NAJDŁUŻSZY DYSTANS BOSO W 24 godz . - 113.110 km ( 01 - 02.06.2019 BYTÓW | |||||||||
1 | Mej Paweł | Baczków Gm. Bochnia - Małopolska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁO. Rekord Polski NA NAJDŁUŻSZY DYSTANS BOSO W 24 godz . - 113.110 km ( 01 - 02.06.2019 BYTÓW | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
2 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
3 | Kruszyńska Barbara | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
4 | Kreja Łukasz | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
CFMT | |||||||||
5 | Jagodda Adam | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CFMT | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
6 | Piekut Anna | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CrossElite | opłacono | ||||
CrossElite | |||||||||
7 | Szczyglak Mariusz | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CrossElite | opłacono on-line | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
8 | Matyskiel Anita | Gdańsk | START 10 km (pierwsze 30 osób) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
9 | Grzonka Kamila | Bytonia | START 10 km (pierwsze 30 osób) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
10 | JANIK Roman | KWIDZYN | START 10 km (pierwsze 30 osób) | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
11 | Derlaga Kamil | Szymankowo | START 10 km (pierwsze 30 osób) | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
Sowiński Team | |||||||||
12 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Sowiński Team | opłacono on-line | ||||
Starogard gdański | |||||||||
13 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Starogard gdański | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
14 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
15 | Ambroziak Adam | Kowale | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA / TUMBOteam | |||||||||
16 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
17 | Banach Tomasz | Grudziądz | START 10 km (pierwsze 30 osób) | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
18 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
19 | Zawistowski Mariusz | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | ||||||
20 | Szwedowski Łukasz | Kulice | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
21 | Michalak Marek | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
22 | Czaplewski Wojciech | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
23 | Pańka Marcin | Elbląg | START 10 km (pierwsze 30 osób) | ||||||
24 | Daszkiewicz Artur | Tczew | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
25 | Dagga Dawid | Rywałd | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
26 | Duch Mateusz | Koźliny | START 10 km (pierwsze 30 osób) | ||||||
27 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
28 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |||||
29 | Ciecholińska Kamila | Borkowo | START 10 km (pierwsze 30 osób) | ||||||
Ślęzak Team | |||||||||
30 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Ślęzak Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22342