V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
START 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maciejewski Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
2 Szweda Grażyna ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
3 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie START 10 km opłacono on-line
4 Małek Aleksandra Kąpino START 10 km Run babys opłacono on-line
5 Kosiedowski Ryszard Janowo START 10 km opłacono on-line
6 Skalska Anna Bytonia START 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
7 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI START 10 km Pruszcz Biega
8 Prokop Anna Elbląg START 10 km Prokopki opłacono on-line
9 Pęśko Michał Gdańsk START 10 km
10 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
11 Komasara Piotr Malbork START 10 km JRG Malbork
12 Warachewicz Anna MALBORK START 10 km opłacono on-line
13 Olejarczyk Piotr Elbląg START 10 km opłacono on-line
14 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
15 Prokop Mariusz Elblag START 10 km Prokopki opłacono on-line
16 Adamczyk Karol Brzuśce START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
17 Loose Bartosz Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
18 Majkowski Tomasz Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
19 Wielgos Joanna Gdynia START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
20 Dywelski Mirosław Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
21 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
22 Dering Marcin Demlin START 10 km opłacono on-line
23 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański START 10 km Oracze z Kociewia opłacono on-line
24 Stangenberg Magdalena Tczew START 10 km Invictus3city
25 Patelczyk Sławomir Demlin START 10 km opłacono on-line
26 Maciejewski Maciej Tczew START 10 km Reebok run crew opłacono on-line
27 Daniel Kacper Karpiny START 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
28 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
29 Zawaluk Marcin Gdańsk START 10 km (RT) Runholik Team
30 Trygalska Paulina Pinczyn START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
31 Rogocki Jarosław Tczew START 10 km opłacono on-line
32 Wolski Jarosław Tczew START 10 km DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono
33 Witt Grażyna Sopot START 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
34 Tocha Zbigniew Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
35 Klejna Wiesława Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
36 Fobke Feliks Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
37 Sowińska Marta Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
38 Bondar Dmytro Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
39 Pepliński Marek Elbląg START 10 km Biegacze Wolności opłacono on-line
40 Grucza Grzegorz Nowy Staw START 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
41 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
42 Janka Maciej Pelplin START 10 km opłacono on-line
43 Gruszka Wiktor Gdańsk START 10 km opłacono on-line
44 Nowak Katarzyna Tczew START 10 km opłacono on-line
45 Szulc Monika Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
46 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
47 Górniak Jarosław Gdynia START 10 km opłacono on-line
48 Szulc Arkadiusz Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
49 Nowak Grzegorz Tczew START 10 km opłacono on-line
50 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono on-line
51 Klejna Dawid Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
52 Babński Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
53 Szubartowicz Marek Gdynia START 10 km opłacono on-line
54 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
55 TARKOWSKI Jacek Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
56 Sofczyńka Magdalena Legbąd START 10 km opłacono on-line
57 Stanuch Damian Tczew START 10 km opłacono on-line
58 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG START 10 km Buchalter Elbląg
59 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
60 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
61 Dębski Tomasz Kwidzyn START 10 km
62 Stolarów Agnieszka Malbork START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
63 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
64 Krygowski Tomasz Tuchola START 10 km opłacono on-line
65 Zawacki Daniel Tczew START 10 km opłacono on-line
66 Znarowska Bożena Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia
67 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
68 Syldatk KATARZYNA TCZEW START 10 km
69 Rosa Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
70 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
71 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
72 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START 10 km MIŚ Biega opłacono
73 Łuczak Justyna Tczew START 10 km opłacono on-line
74 Pawlak Magdalena Grudziądz START 10 km Wtorkowy Trening
75 Możuch Karolina Gręblin START 10 km opłacono on-line
76 Posmyk Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
77 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia START 10 km KUJAWSCY Runners
78 Bieńkowski Dawid Malbork START 10 km First Malbork Team
79 kamiński krystian niestępowo START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
80 milkowski mariusz gdynia START 10 km opłacono
81 Wiernicka Paulina KWIDZYN START 10 km Gmina Gardeja Biega
82 Groszkowski Marcin Malbork START 10 km 22 blt opłacono on-line
83 Gibas Lucyna Tczew START 10 km opłacono on-line
84 Zawadzki Kazimierz Błotnia START 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
85 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
86 Dorszewski Rafał Malbork START 10 km Run 4 Fun opłacono on-line
87 Koska-Czapiewska Emilia Starogard Gdański START 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
88 Ostrowski Piotr Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
89 Molenda Tomasz Malbork START 10 km Grupa Malbork opłacono on-line
90 Fałkowski Zbigniew Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
91 Stasica Andrzej Łęgowo START 10 km opłacono on-line
92 Czapiewska Martyna Brzuśce START 10 km opłacono on-line
93 Malinowska Karolina Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
94 Czapiewski Paweł Osówko START 10 km MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
95 Dudziak Mateusz Tczew START 10 km Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
96 Witkowski Jarosław Gdańsk START 10 km RMDC opłacono on-line
97 Rekowski Kazimierz Tczew START 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
98 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
99 Hoffmann Daniel Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
100 Karwasz Paulina Lubiewo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono


Wyświetleń: 17157

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ