Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anders Jan | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
2 | Anders Marian | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
3 | Arendt Kacper | Prabuty | Polska | START dorośli | ||
4 | Arendt Zuzia | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
5 | Bagiński Roman | Kwidzyn | Polska | START dorośli | SM Pomezania | |
6 | Baran Jacek | Prabuty | Polska | START dorośli | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono |
7 | Baran Jessica | PRABUTY | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
8 | Baran Krystyna | PRABUTY | Polska | START dorośli | opłacono | |
9 | Baran Marcel | PRABUTY | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
10 | Baranowska Agnieszka | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
11 | Baranowski Filip | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
12 | Baranowski Karol | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
13 | Baranowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START dorośli | opłacono | |
14 | Bińczak Arkadiusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | CYKLO KWIDZYN | opłacono |
15 | Brocka-Tymińska Joanna | Kwidzyn | Polska | START dorośli | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
16 | Brocki Artur | Kwidzyn | Polska | START dorośli | opłacono | |
17 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | START dorośli | New Village Team/#Świry | |
18 | Charkiewicz Piotr | Mikołajki Pomorskie | Polska | START dorośli | ||
19 | Czajka Mateusz | Grodziec | Polska | START dorośli | ||
20 | CZERWIŃSKI RAFAŁ | MALBORK | Polska | START dorośli | ||
21 | Czeszejko Grzegorz | Prabuty | Polska | START dorośli | Epidemia Cyklozy MTB Susz | opłacono |
22 | Czeszejko Patryk Czeszejko | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
23 | Czeszejko Paweł | Iława | Polska | START dorośli | opłacono | |
24 | Domagalski Marcin Domagalski | Prabuty | Polska | START dorośli | KOLONIA | |
25 | Domagalski Mateusz | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | KOLONIA | |
26 | Frąc Dariusz | Braniewo | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
27 | furmanek slawomir | Tczew | Polska | START dorośli | Mtb Start Trec Kartuzy | |
28 | Galicki Bartłomiej | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
29 | Galiniewski Przemysław | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
30 | Gizela Michał | Kartuzy | Polska | START dorośli | ||
31 | Grabka Konrad | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
32 | Homa Damian | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
33 | Iwaszkiewicz Teresa | Braniewo | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
34 | Jahn Daniel | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | |
35 | Janicki Leon | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
36 | Janicki Zbiganiew | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
37 | Janiewicz Dawid | Prabuty | Polska | START dorośli | DPJ Prabuty | opłacono |
38 | Janiszewski Wojciech Janiszewski | Smętowo Graniczne | Polska | START dorośli | TEAM MX SKÓRCZ | |
39 | Jankowski Filip | Kwidzyn | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
40 | Jankowski Michal | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono |
41 | Jankowski Piotr | Kwidzyn | Polska | START dorośli | opłacono | |
42 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | START dorośli | ||
43 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | START dorośli | qark-bikes.com | |
44 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Epidemia Cyklozy MTB Susz | opłacono |
45 | JONATOWSKI Zygmunt | Malbork | Polska | START dorośli | GK MALBORK | opłacono |
46 | Jóźwik Robert | kwidzyn | Polska | START dorośli | Bursztyn Pizza Cycling Team | opłacono |
47 | Kalinowski Marcin | Malbork | Polska | START dorośli | ||
48 | Kapica Klara | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Kasztanowa Street Team | |
49 | Kapica Paweł | Prabuty | Polska | START dorośli | Kasztanowa Street Team | |
50 | Kasicki Marcin | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
51 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | START dorośli | opłacono | |
52 | Klekowski Adrian | Prabuty | Polska | START dorośli | Orbit One | opłacono |
53 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | TRTK | |
54 | Kordowska Dominika | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Kasztanowa Street Team | |
55 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Polska | START dorośli | Komobike Scott | |
56 | Kozakiewicz Rafał | Szczecin | Polska | START dorośli | ||
57 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono |
58 | Kołodzik Grzegorz | Żarnowiec | Polska | START dorośli | ||
59 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | START dorośli | GK Gryf Tczew | opłacono |
60 | Kruszczyński Marcin | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Cyklo Kwidzyn | opłacono |
61 | Krysik Barbara | Bisztynek | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
62 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | START dorośli | LYNXNET Stężyca | opłacono |
63 | Kubicki Jakub | Tczew | Polska | START dorośli | GK Gryf Tczew | |
64 | Kula Tomasz | Rakowiec | Polska | START dorośli | opłacono | |
65 | Kulling Monika | Gnieżdżewo | Polska | START dorośli | ||
66 | Kwaśniewski Łukasz | Osiek | Polska | START dorośli | TEAM MX SKÓRCZ | opłacono |
67 | Kłuba Paweł | Susz | Polska | START dorośli | ||
68 | Lange Adam | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Lange Team | |
69 | Lange Magdalena | Prabuty | Polska | START dorośli | Lange Team | opłacono |
70 | Lange Piotr | Prabuty | Polska | START dorośli | Lange Team | opłacono |
71 | Lange Wiktor | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Lange Team | |
72 | Lemkowski Rafał | Rakowiec | Polska | START dorośli | CYKLO KWIDZYN | opłacono |
73 | Leśniewska Beata | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
74 | Leszczyński Kacper | Braniewo | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
75 | Liss Rafał | Kwidzyn | Polska | START dorośli | ||
76 | Liszewska Paulina | Prabuty | Polska | START dorośli | ||
77 | Liszewski Paweł | Prabuty | Polska | START dorośli | ||
78 | MACKIEWICZ EWELINA | BRANIEWO | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
79 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
80 | MACKIEWICZ MACIEJ | BRANIEWO | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
81 | MACKIEWICZ PIOTR | BRANIEWO | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
82 | MACKIEWICZ SZYMON | BRANIEWO | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
83 | MĄCZEWSKI Andrzej | Grudziądz | Polska | START dorośli | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | opłacono |
84 | Mądroń Beata | Malbork | Polska | START dorośli | ||
85 | Mądroń Zbigniew | Malbork | Polska | START dorośli | GK MALBORK | |
86 | Majewska Małgorzata | Prabuty | Polska | START dorośli | Majek Team Family | opłacono |
87 | Majewski Hubert | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Majek Team Family | |
88 | Majewski Marek | Prabuty | Polska | START dorośli | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono |
89 | Majewski Piotr | Prabuty | Polska | START dorośli | MAJEK TEAM FAMILY | opłacono |
90 | Mańkowski Radosław | Pasłęk | Polska | START dorośli | opłacono | |
91 | Markuszewska Anna | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
92 | Marowska Paulina | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
93 | Marowski Franek | Kwidzyn | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | MTB KWIDZYN TEAM | |
94 | Marowski Mariusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
95 | Marowski Stasiu | Kwidzyn | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | MTB KWIDZYN TEAM | |
96 | Maryańska Agata | Pruszków | Polska | START dorośli | ||
97 | Mechliński Mateusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | IP Kwidzyn Bike Team | opłacono |
98 | Miklaszewska Barbara | Warszawa | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
99 | Miotk Teresa | Prabuty | Polska | START dorośli | ||
100 | Nadolski Jakub | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Drużyna Olbrzyma |
Wyświetleń: 10415