LOTTO Bieg Cysterski 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Pałasz Edmund Rumia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
202 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny (5 km) Piękny
203 Kowalczyk Adam Grudziądz Bieg główny (5 km) opłacono on-line
204 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew opłacono on-line
205 Knapik Alicja Gdańsk Bieg główny (5 km) MAMY TO opłacono on-line
206 Boschke Magdalena Pelplin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
207 Goluch Adam Gdańsk Bieg główny (5 km) Dla zdrowia opłacono on-line
208 Frankiewicz Miłosz Tczew 600 m (11-13 lat) SP 11 Tczew
209 Frankiewicz Żaneta Tczew Bieg główny (5 km) Tczew opłacono on-line
210 Frankiewicz Andrzej Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew opłacono on-line
211 Konkel Alex Pelplin 100 m (do 6 lat)
212 Konkel Nella Pelplin 400 m (9-10 lat) Szkoła podstawowa nr 2
213 Rumkowska Beata gdynia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
214 Rumkowska Nikola gdynia 100 m (do 6 lat)
215 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny (5 km) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
216 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg główny (5 km) zbyszek biega opłacono on-line
217 Grzelak Robert Gardeja Bieg główny (5 km) Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
218 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
219 Szumacher Marta Pelplin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
220 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg główny (5 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
221 Czech Stasio Marki 100 m (do 6 lat)
222 Ciekliński Jakub Jabłowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
223 Nelke Eliasz Tczew Bieg główny (5 km) Apator Metrix S.A. opłacono on-line
224 Czech Artur Marki Bieg główny (5 km) opłacono on-line
225 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
226 Wiatrowska Iga Gniew 100 m (do 6 lat) Przedszkole Gniew
227 Wiatrowska Mirosława Gniew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
228 Nowak Nela Natalia Pelplin 100 m (do 6 lat)
229 Legaszewski Roman Skórcz Bieg główny (5 km) RulińskiRunningTeam
230 Wiśniewski Kamil Krąg Bieg główny (5 km) opłacono on-line
231 Śledź Mikołaj Pelplin Bieg główny (5 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
232 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny (5 km) Biegacze Wolności opłacono on-line
233 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny (5 km) opłacono on-line
234 Szwedowski Kacper Kulice 600 m (11-13 lat) ZKiW Kulice
235 Szwedowska Laura Kulice 400 m (9-10 lat) ZKiW Kulice
236 Szwedowska Martyna Kulice 100 m (do 6 lat) ZKiW Kulice
237 Szwedowska Julia Kulice 100 m (do 6 lat)
238 Szwoch Aneta Zelgoszcz Bieg główny (5 km) opłacono on-line
239 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG
240 Baniak Wioleta Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG opłacono
241 Michna Monika Zelgoszcz Bieg główny (5 km) AQ Bieg opłacono
242 Malinowska Katarzyna Gdańsk Bieg główny (5 km)
243 Ryngwelski Arkadiusz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG opłacono
244 Specht Maria Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG opłacono
245 Nowak Nela Natalia Pelplin 100 m (do 6 lat) Przedszkole nr 1 w Pelplinie
246 Osiak Marek Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG opłacono
247 Skuczyński Aleksy Starogard Gd. Bieg główny (5 km) AQ Bieg opłacono
248 Jedwabski Michał Starogard Gdański Bieg główny (5 km) 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej opłacono on-line
249 Targowski Tobiasz Kamionka 200 m (7-8 lat)
250 Czarnecka Dorota Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ Bieg opłacono
251 Gasińska Karolina Tczew 100 m (do 6 lat)
252 Główczewski Grzegorz Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew opłacono on-line
253 Owsiany Robert Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG opłacono
254 Trawicki Adrian Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG opłacono
255 Skalska Anna Bytonia Bieg główny (5 km) KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
256 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny (5 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
257 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg główny (5 km) ŻOŁNIERZE opłacono on-line
258 Ćwiklińska Iwona Rokitki Bieg główny (5 km) opłacono on-line
259 Ćwikliński Stanisław Rokitki Bieg główny (5 km) opłacono on-line
260 Węgrzyn Marcin Gdańsk 200 m (7-8 lat)
261 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg główny (5 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
262 Kłos Beata Warlubie Bieg główny (5 km) opłacono on-line
263 Balcerowski Andrzej Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Silgan opłacono on-line
264 Targowska Anna Morgi Bieg główny (5 km) opłacono on-line
265 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg główny (5 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
266 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
267 Józefiak Ania Starogard Gdański Bieg główny (5 km) AQ BIEG opłacono
268 Józefiak Gaja Starogard Gdański 100 m (do 6 lat)
269 Frątczak Antoni Pelplin 100 m (do 6 lat) ZKiW Kulice
270 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
271 Weroniecki Kamil Pelplion Bieg główny (5 km)
272 Wnęk Kamila Mątawy Bieg główny (5 km) opłacono on-line
273 Dubiela Halina Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew opłacono on-line
274 Zaborowski Marek Bydgoszcz 200 m (7-8 lat) SP31 Bydgoszcz
275 Komasara Piotr Malbork Bieg główny (5 km) JRG Malbork
276 Śledź Marcel Pelplin 100 m (do 6 lat)
277 Macioszek Wioletta Rogóźno Bieg główny (5 km) Parkrun opłacono on-line
278 Baczewski Robert Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
279 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
280 Zbroch Julian Starogard Gdański 200 m (7-8 lat) PSP 1 Starogard Gd.
281 JANIA Małgorzata Suchy Dąb Bieg główny (5 km) opłacono on-line
282 ziemann tomasz tczew Bieg główny (5 km) CrossElite
283 Płatek Małgorzata Lisewo Bieg główny (5 km) Aktywne Lisewo
284 Płatek Igor Lisewo 600 m (11-13 lat)
285 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny (5 km) opłacono on-line
286 Neubauer Monika Rożental Bieg główny (5 km) opłacono on-line
287 Rogocki Jarosław Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
288 Kleinschmidt Patryk Miłobądz Bieg główny (5 km) Biegający Silgan opłacono on-line
289 Czapiewska Stefan Pelplin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
290 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg główny (5 km) Traktor Team Gmina Kwidzyn
291 Gołąbek Agnieszka Tczew 400 m (9-10 lat)
292 Gołąbek Mariusz Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
293 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg główny (5 km)
294 Paluchowski Robert Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
295 Babński Sebastian Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
296 Sobczyk Mariusz Sobczyk Karpiny Bieg główny (5 km)
297 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny (5 km) BBL Starogard Gd. opłacono on-line
298 Zawacki Daniel Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
299 Godlewski Marek Malbork Bieg główny (5 km) Godlewski Runners opłacono on-line
300 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn 200 m (7-8 lat)


Wyświetleń: 9387

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ